Skocz do zawartości

Skąd wiecie, co jest prawdą?


Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś na forum od 6 lat i ty dalej nie kumasz o co chodzi w relacjach damsko-męskich🤦‍♂️?

 

Na samym początku musisz zaakceptować brutalną prawdę mianowicie kobiety nie kochają mężczyzn.

Tylko to co mogą dać, zapewnić, załatwić gdy to już ogarniesz dla swojej lubej to ona wtedy nie wie co czuje bo zostało jej podane wszystko na tacy.

Kobiety jedno mówią a drugie robią, to istoty pragmatyczne, przyziemne, oportunistyczne, nastawione na ugranie własnego interesu.

Kobiety nie karmią się miłością, romantyzmem ba są egoistyczne, bez empatii i moralności, jakichkolwiek zasad.

 

Wpierw poznaj i dowiedz się co to jest kobieta, jaka działa i czego chce oraz jaka jest jej natura.

Kobieta to inny konstrukt społeczny i nie reaguje, nie zachowuje się, nie czyni tak samo jak to robi mężczyzna.

 

Kolejna sprawa pora byś wyszedł w końcu z bluepilla, odstawił zbroję, która dalej lśni.

Postawiłeś cipkę na piedestał, czcisz ją jak bożka, dajesz się nabierać na manipulacje, szantaż, gierki i urabianie poczuciem winy.

Przypomnę tobie, że kobieta powinna być tylko dodatkiem do twojego życia a nie jego centrum.

Na świecie jest 3,5 mld kobiet, w Polsce 20 mln a na 1km2 to 41 tyś.

Ty zaś ograniczyłeś sie do jednej i nie masz innych opcji bo zamiast obracać talerzami uwierzyłeś w miłość do istoty, która kochać nie może.

 

Kobiety podświadomie nienawidzą mężczyzn bo mogą odejść do innej, zostawić i wtedy przepadną dobre geny, zasoby, które otrzyma inna kobieta.

Skoro kobieta nie szanuje cię, nie respektuje twoich zasad, przekracza granice, robi awantury, stosuje przemoc psychiczną bądź fizyczną to co ty jeszcze

w tym chlewie emocjonalnym robisz🤷‍♂️?

 

Dobra rada dla ciebie czytaj regularnie forum a znajdziesz odpowiedzi na nurtujące cie pytania, zakup Marka książki na początek Kobietopedia, Stosunkowo dobry, 

Co z tymi kobietami. Obczaj również książkę Davida Bussa - Ewolucja pożądania , Louan Brizendine - Mózg kobiety. 

 

Od dzieciaka faszerowano nas bzdurami na temat kobiet i to co pokazywano w bajkach, serialach, komediach romantycznych czy opowieściach rodziny, społeczeństwa.

Bo prawda jest jedna tylko każdy patrzy ze swojej perspektywy, wzorców, przekonań, socjalizacji, wychowania. 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Меня зовут Пётр napisał:

Może to ja jestem złym człowiekiem, ze wszystkim co w jej kierunku robię.

Nie no kurwa, brawo! Jeszcze przybij się do krzyża. 

11 godzin temu, Baca1980 napisał:

Laugh GIFs | Tenor

 

Wbij sobie

Funny How?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 12.12.2022 o 06:30, Incivtus82 napisał:

Moj przyklad, wczoraj w sniegach, wietrze i zimnie moja przyjaciolka szla dzielnie 15 minut do mnie na chate, bym mogl zaznac z nia uciech cielesnych

Jak dobrze ją ruchasz to przepraszam ale dla niej to też jest przyjemność :) ahhaha nie ma co tak doceniać, o na ma też dla siebie coś z tego XD

W dniu 12.12.2022 o 14:14, Меня зовут Пётр napisał:

Raczej siebie przedstawia w ten sposób. Że nie ma nikogo innego, że trudno nawiazuje przyjaźnie o ile w ogóle, że może lepiej byłoby jej być na zawsze samą.

Że świat ją zawsze krzywdzi i ludzie ze swoimi opiniami, w tym ja, tymi które wygłaszam.

Czyli się nad sobą uzala, próbuje cię wziąć na litość...

W pierwszej kolejności zawsze dbaj O SIEBIE. Współczesne kobiety tak robią. A dobre chłopaki się wieszają...

 

Jakbyś ty tak jej jęczał o tyś przestał być dla niej "prawdziwym menszczysnom" dlatego kurwa nie miej sentymentów.

W dniu 12.12.2022 o 14:14, Меня зовут Пётр napisał:

. Ostatnie 3-4 tygodnie seks był bardzo dobry, ostatnim razem nie dałem rady (za dużo myślałem, opadł), zostałem poproszony by wyjść z pokoju, bo skoro ja nie mogę, to ona dokończy sama - u mnie mózg rozje... po takiej akcji.

Widzisz kurwa? w dupie miała twoje uczucia (jak nie stanąłeś na wysokości zadania to cię wyrzuciła jak śmiecia, jak psa na dwór), typie weź mnie nie wqrwiaj i się nie obwiniaj... naprawdę jeżeli laski nie napierdalasz albo nie jesteś toksyczny (wyżywanie psychiczne, zgrywanie ofiary i obwinianie innych za swoje zjebanie, bycie agresywnym) to jesteś w 100 proc NORMALNYM kolesiem.

Po opisie widać że to ta laska ma nie coś pod kopułą i to ona musi coś z tym zrobić. Takiej osobie nie zrobisz dobrze - bo zawsze będzie źle i będzie ciebie obwiniać.

Tzw. syndrom ofiary. Ciągłe uważanie siebie za ofiarę i ten "zły świat ją tak traktuje".

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.