Skocz do zawartości

Prezent na swieta


elogejter

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już ma wymażony zesraw garków, blender do smoothie, patelnie i mednice to może czas na coś co nie jest konieczne a sprawi przyjemność i przywoła miłe wspomnienia. Moje propozycje: szal na zimne wyjscia, biżuteria o piersciąku z brylantem w pieknym pudełeczku nie wspomnę  😜,  obraz rokujacego artysty, wspólny weekend w spa albo wycieczka, książka, organizer na przyszły rok, masa tego.  Wszysto zaleźy od tego ile możesz i chcesz wydać oraz czego oczekujesz od relacji. Bielizne i gadżety do łóżka daj jej spontanicznie bez żadnej okazji. Ale jesli wasza relacja ma wyłacznie taki charakter to też możesz to zasygnalizować przez prezent. Udanych zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś indywidualnego, związanego z jej pasją. To najprostsze, a jednocześnie najmilsze. Fajne są też prezenty dbające o zdrowie np. mata do jogi/akupresury, nawilżacz powietrza z olejkami eterycznymi, takie tam.
 

Bielizna erotyczna tak naprawdę nie będzie prezentem dla niej, biorącym pod uwagę jej zainteresowania. Ja bym nie była zachwycona szczerze mówiąc, ale ludzie są różni. Wibrator… To się kupuje dla siebie samej, a nie dostaje od faceta śliniącego się na samą myśl o używaniu. 
 

Myśl o niej, o czymś co dałoby szczęście wyłącznie jej, a nie zaspokajaj prezentem swoje fantazje. Ew. 

Edytowane przez Hatmehit
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elogejter napisał:

Hej co chciałybyście dostać na święta? Moja dziewczyna wszystko ma, zastanawiam się nad bielizna erotyczna albo jakiś wibrator może żeby urozmaicić sypialnie co nyslicie

Daj mi jej tel to dam jej prezent, trzeba być nowoczesnym przecież, pisali na onecie że kochanek pomaga w związku

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj żadnej bielizny - jak nie będzie to dopasowane pod osobę to lipa.

Zajrzyj na stronę wyjtkowy prezent i możesz dobrać jakąś aktywność/zabieg cokolwiek w zależności od miejsca zamieszkania.

Kwestia limitu budżetowego. Ja bym strzeliła w coś dla dwojga - jakaś aktywność fizyczna.

Na wskazanej powyżej stronie jest multum ciekawych opcji - np. zwiedzanie winarni połączone z degustacją itd.

A jak myślisz o jakimś prezencie z tych hot shoot to lepsza opcja to karta podarunkowa i wtedy oboje możecie coś wybrać bo kupowanie w ciemno to lipa.

Pamiętam jak mój były facet - kupił mi piżamę i rozmiar był dobry ale kupił na dziele dziecięcym (hahaha) więc przez głowę może i górna część by przeszła ale na cyckach by się zatrzymało 😜

 

Edytowane przez Lady Bathory
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Personal Best napisał:

Ale nie przeczytała wszystkich książek. To zawsze warto.

Książka dla czytających zawsze będzie dobrym wyborem.

 

Jak ktoś czyta np. Mroza, to w sumie jakikolwiek kryminał polubi. Byleby np. historykowi nie kupić Greya 😅

 

Ja mojej kupiłem personalizowany kubek na kawę. Ustaliliśmy, że wydajemy maks. 50zł na całość. Nie ma co na myszki walić tysiące, chyba że to "inna niż wszystkie".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Personal Best napisał:

Ale nie przeczytała wszystkich książek. To zawsze warto.

Dokładnie.

Nie wiem jakie lubi i jak odnajduje się w tych z cyklu badawczych.

Ale ciekawa opcja to Biegnąca z wilkami Clarissy Estes. O odkrywaniu archetypu dzikiej kobiety poprzez psychoanalizę jungowską baśni i legend.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety to ogromne bezguścia jeśli chodzi o obuwie, jak nie jakieś biało-szmaty brudne po 3 dniach chodzenia to ten chłam zimowy, którego nawet nazwy nie znam ale z wyglądu przypomina renault twingo albo kozaki elfickiego łucznika.

 

Szajs.

 

Tymczasem wystarczy taki air maxik aby prezentować się schludnie i z klasą.

 

0000209414264_01_ph.jpg

 

Albo tokio pink:

 

punk.jpg

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Kobiety to ogromne bezguścia jeśli chodzi o obuwie, jak nie jakieś biało-szmaty brudne po 3 dniach chodzenia to ten chłam zimowy, którego nawet nazwy nie znam ale z wyglądu przypomina renault twingo albo kozaki elfickiego łucznika.

 

Szajs.

 

Tymczasem wystarczy taki air maxik aby prezentować się schludnie i z klasą.

 

0000209414264_01_ph.jpg

 

Albo tokio pink:

 

punk.jpg

Dla mnie airmaxy to zawsze była wiocha na maxa.

 

Kup jej jakiś fajny gadżet, żebyś ty też miał fun, np. Super koronkowe majtki, spa we dwoje, voucher na psychologa.

Edytowane przez RENGERS
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lady Bathory napisał:

Nie kupuj żadnej bielizny - jak nie będzie to dopasowane pod osobę to lipa

Jak kolega zna swojej dziewczyny wymiary, to może być bardzo fajny prezent ;)

Ja osobiście lubię takie prezenty dawać. I żartować z nimi albo lekko zawstydzać sprzedawczynie w sklepach; w takich miejscach uruchamiają mi się pokłady ogromnego poczucia humoru ;)

 

BTW. Raz mnie zapytano, czy dla żony (widząc obrączkę na moim palcu), czy coś naprawdę specjalnego xDD

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj na prezent rzeczy, tylko doświadczenia. Jak nie potrafi jeździć na nartach to weź jej wykup kilka lekcji.

Jak cie stać to kup jej skok ze spadochronem.

 

Mokebe experience może mieć za darmo, chociaż jak masz fantazje wziąć ją na dwa baty razem z czarnym kolegom to pewnie ona też się ucieszy 🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.