Skocz do zawartości

Prezent na swieta


elogejter

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, MaxMen napisał:

Telefony drogie

Jeśli poważnie - po co jesteś z kimś takim? Jeśli żart, to jakie ona ma hobby? Może doradzimy. Jak na razie nie podałeś żadnych istotnych faktów o partnerce. Jeśli spotykacie się tylko w celach seksualnych, to bym nic specjalnego nie kupowała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Obliteraror napisał:

Jak kolega zna swojej dziewczyny wymiary, to może być bardzo fajny prezent ;)

Ja osobiście lubię takie prezenty dawać. I żartować z nimi albo lekko zawstydzać sprzedawczynie w sklepach; w takich miejscach uruchamiają mi się pokłady ogromnego poczucia humoru ;)

 

BTW. Raz mnie zapytano, czy dla żony (widząc obrączkę na moim palcu), czy coś naprawdę specjalnego xDD

Od razu przypomina mi się scena 

 

Ale z tym rozmiarem to wiesz - sama wiem po sobie, że co sklep to inaczej leży :)

3 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

Kobiety to ogromne bezguścia jeśli chodzi o obuwie, jak nie jakieś biało-szmaty brudne po 3 dniach chodzenia to ten chłam zimowy, którego nawet nazwy nie znam ale z wyglądu przypomina renault twingo albo kozaki elfickiego łucznika.

Pewnie Ci chodzi o muszkieterki :D

hehe najlepiej sprawdza się klasyka - oficerki, kozaki na obcasie, wiązane botki lub martensy :D

I masz rację wiele kobiet kupuje szajs bo modne w jakichs sklepach typu ccc.  Co po kilku miechach jest w stanie rozkładu.

Ja kupuję u niszowych, polskich producentów, gdzie buty są produkowane w polskich fabrykach z dobrych jakościowo skór.

To tego odpowiednia impregnacja i buty trzymają długo :)

Co do ubłoconych jedyne takie miałam biegowe :) Ale trzeba czyścić a nie udawać, że sama zejdzie.

Edytowane przez Lady Bathory
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lady Bathory moim zdaniem to właściwy kierunek postępowania. Doskonały test na sprawdzenie zaangażowania. Jeżeli jakiś gówno prezent wywoła kwaśną atmosferę to nie mam pytań. Najlepszy prezent to zawsze człowiek i wspólne spędzanie czasu, a nie jakieś gówno rzeczy. Z doświadczenia wiem, że najlepiej nie dawać niczego, bo i tak nie doceni, a sama da jakiś crap. Klasyka. Ty się starasz, myślisz, a ona bierze najtańszą czekoladę i wypisuje bon na ruchanie.

  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mac napisał:

@Lady Bathory moim zdaniem to właściwy kierunek postępowania. Doskonały test na sprawdzenie zaangażowania. Jeżeli jakiś gówno prezent wywoła kwaśną atmosferę to nie mam pytań. Najlepszy prezent to zawsze człowiek i wspólne spędzanie czasu, a nie jakieś gówno rzeczy. Z doświadczenia wiem, że najlepiej nie dawać niczego, bo i tak nie doceni, a sama da jakiś crap. Klasyka. Ty się starasz, myślisz, a ona bierze najtańszą czekoladę i wypisuje bon na ruchanie.

Ja uważam, że trzeba mieć dystans. To tylko dodatki-niekiedy zbędne.

Ja tam się śmiałam z za małej piżamki bo to można wymienić albo z głupiej maskotki.

I chyba mam podejście, że bliskiej osobie warto sprawiać prezent powiązany z pasją. Jak facet miał fazę na żeglarstwo i zrobił patent, to sprawiłam mu fajny scyzoryk grawerowny i jakieś książki z opowiściami morskimi.

Ja się staram bo wsytd by mi było kupić tą wspomianą czekoladę i owinąć się w folię z napisem "jestem Twoim prezentem". 

tak naprawdę liczy się czas we dwoje a do tego wystarczy czas, nastrój i chęci :)

Edytowane przez Lady Bathory
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RENGERS napisał:

Dla mnie airmaxy to zawsze była wiocha na maxa.

A ja bardzo lubię, zwłaszcza 97mki. 

 

I ból dupy wielu ludzi jakby kosztowały nie wiadomo ile też :D 

 

@Lady Bathory z tymi białymi brudnymi to mi o to chodziło

 

8657_1.jpg

 

I temu podobne twory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Król Jarosław I napisał:

A ja bardzo lubię, zwłaszcza 97mki. 

 

I ból dupy wielu ludzi jakby kosztowały nie wiadomo ile też :D 

 

@Lady Bathory z tymi białymi brudnymi to mi o to chodziło

 

8657_1.jpg

 

I temu podobne twory.

Tosz to buty Pań sprzątających.

Kojarzą mi się z czeszkami vel pepagami.

Edytowane przez Lady Bathory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Król Jarosław I napisał:

A ja bardzo lubię, zwłaszcza 97mki. 

 

I ból dupy wielu ludzi jakby kosztowały nie wiadomo ile też :D 

 

@Lady Bathory z tymi białymi brudnymi to mi o to chodziło

 

8657_1.jpg

 

I temu podobne twory.

 

Te białe laczki  chujoza na maxa, ale jak to się mówi o gustach się nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Król Jarosław I napisał:

 

Nie wiem czyje ale cała masa młodych kobiet w tym biega (no może nie w sezonie zimowym) i różnych takich tenisówko podobnych białych i BRUDNYCH.

Może ale ja raczej zwracam uwagę na fajne, wyróżniające się ubrania u innych a tak średnio mnie interesuje jak kto ubrany. 

Ale w brudnych białych chodzić to wstyd. I świadczy o poziomie higieny takiej osoby. A takich na foto to bym nie załoyła, już wolę iść boso jak Cejrowski :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, elogejter napisał:

Ja dostałem od panny narzędzia bo jr chciałem wartość około 350pln wkretarka. No i pewnie jakieś skarpety dostanę jeszcze czy słodycze. 

Ale jak pytam co ona chce to mi włącza piosenkę. What i want for Christmas is you czy jak to lecialo

To jej zestaw karaoke z mikrofonami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, elogejter napisał:

Ja dostałem od panny narzędzia bo jr chciałem wartość około 350pln wkretarka. No i pewnie jakieś skarpety dostanę jeszcze czy słodycze. 

Ale jak pytam co ona chce to mi włącza piosenkę. What i want for Christmas is you czy jak to lecialo

Elegancko!

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.