Skocz do zawartości

Zapraszam divę do domu. Lekkomyślność, skrajna głupota?


Rekomendowane odpowiedzi

Powodzenia. Większość na wyjazdy umawia się tylko do hoteli. Ale co ja mówię. Chęć oszczędzenia paru cebulionow robi cuda. Szukasz. Szukasz. I znajdujesz. I co z tego że może cię okrasc jak zaoszczędziles na 0,5. Uczcie się frajerzy jak się robi biznes. 

Edytowane przez Tarnawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minutes ago, SolidSnake said:

Jako klient budżetowy (czyt. gołodupiec) niekoniecznie mam ochotę generować extra koszty

Ja pierdolę. 

 

Ludzie kurwa. 

 

Gdzie ja żyję. 

 

Jak cię kurwa nie stać na panienkę, to sobie kurwa zwal. 

 

Albo jedź na tirówki kurwa bez podmycia. 

 

Twoim starym chuj rządził, tobą rządzi i twoimi kurwa wnukami (obyś nie miał) też będzie rządził. 

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, BumTrarara napisał:

GHB/chloroform i wpuszcza swojego chada - żeby opędzlować mieszkanie. 

Ona go kocha a Ty już zakładasz, że jakiś złodziej! Może spodziewają się dziecka a wraz jest zima to nie wolno damy wyrzucić z mieszkania!

 

Tutaj problemy będzie robił właściciel kamienicznik chcący wyrzucić te biedactwa na mróz

Edytowane przez spacemarine
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość dzisiejszych prostytutek nie ma styczności z półświatkiem, działają solo, bądź z koleżankami, nie maja też zazwyczaj ochrony, te sprytniejsze zazwyczaj w korytarzach trzymają paralizator.

 

Mimo to, jest to głupi pomysł, bo nie zaprasza się obcej osoby od razu do swojego mieszkania, a że diva obca będzie zawsze, to spotykamy się z nią najwyżej w hotelu, co jest bardzo przyjemne, gdyż możesz się wyluzować, nie musisz latać po mieście, niestety nie ma już ucieczki kiedy przyjdzie, dlatego trzeba mieć pewność że towar jest dobrej jakości, trzeba też opłacić jej taksówkę.

 

 

Podsumowując, jeśli masz w hotelu sejf na swoje rzeczy, masz sprawdzoną divę to jak najbardziej - to świetnie działa za granicą.

 

Jeżeli nie masz hotelu, apartamentu z booking na doby to nie.

 

 

Simple as fuck.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego powinien być odcinek Trudne Sprawy:

Dziewczyna właściciela lokum: jak to zaprosiłeś dzi..ke do mieszkania?

Właściciel: Kochanie przecież nie będę się po jakiś krzakach szwedał jeszcze by mnie okradziono, a była promocja na mikołajki

Dziewczyna: Jak to wydajesz na dzi..i pieniądze a nie na mnie?

Właściciel:  Zobacz jaka ona chuda, kryzys idzie to dałem jej zarobić

Dziewczyna: Jak to mówisz że jestem GRUBA???

  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę Twoje, reklamowane, doświadczenie nie powinieneś zadawać takich pytań. Wśród tych, co tam masz zakitrane w telefonie powinno być kilka zaufanych.

 

Natomiast czy to ogólnie jest bezpieczne?

https://www.rmf24.pl/regiony/warszawa/news-kradziez-pol-miliona-zlotych-zaczelo-sie-od-portalu-randkowe,nId,6450509#crp_state=1

 

Dodam tylko, że na podstawie tego co tu piszesz:

 

To w dupie byłeś, gówno widziałeś i powinieneś iść do szkoły RedPill...

 

Panowie. Szkoda czasu na takie treści...

Edytowane przez Miszka
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu garso umarło. Chyba, że znowu żyje, nie byłem jakiś czas. Panie nie pozwalają na pisanie o sobie bo RODO (najbardziej bezczelne piszą w ogłoszeniach, że nie zgadzają się na umieszczanie numeru telefonu na innych portalach, jak widzisz coś takiego w ogłoszeniu to już wiesz czemu), a administracja nie chce mieć problemów to usuwa posty i wątki. 

 

Półświatek to nie jest zaraz jakaś zorganizowana przestępczość. Wystarczy że jest uzależniona/lubi używki i od czasu do czasu wystawi zamożniejszego klienta. Diler nie będzie miał problemu ze znalezieniem siły wykonawczej. Zobaczcie nawet oficjalne statystyki, znowu wzrasta ilość włamań do mieszkań ludzie naprawdę nie mają pieniędzy i taka pospolita przestępczość zbiera żniwa. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baca1980 napisał:

to jeszcze nic. Bo czasami i komplementem sypnę:

 

- masz najlepszy tyłek w Warszawie

- nikt mi jeszcze tak loda nie zrobił 

itp.

 

Diva też człowiek/kobieta 

 

:).

I to ich: dziękuję! ♥️🍷😘

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej zrobić to nieświadomie, o czym przestrzegał już Jan Kochanowski w wierszu "Na matematyka".

 

Cytat

Ziemię pomierzył i głębokie morze,
Wie, jako wstają i zachodzą zorze;
Wiatrom rozumie, praktykuje komu,
A sam nie widzi, że ma kurwę w domu.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.