Skocz do zawartości

Rozstanie i głębokie poznanie siebie


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.12.2022 o 11:01, ransoft napisał:

Grunt, że coś robisz. Skoro medytacja działa, to z niej korzystaj. Wszystko co pomaga Tobie jest generalnie lepsze, niż nie robienie nic.

Poza alkoholem, używkami i rzeczami, które mogą uzależnić.

 

8 godzin temu, ransoft napisał:

Moje lustro mowi mi to codziennie i nie mam co do tego złudzeń.

Ok. Ego na swoim miejscu. Wie co robić i jak chronić. 

 

W pierwszej chwili nie dopuścić do tego, żeby inni zepsuli mi nastrój. Spoko. Odrobina narcyzmu nikogo nie zabije. Raczej jest zdrowa. Z drugiej strony nadmiar narcyzmu szkodzi.

 

8 godzin temu, ransoft napisał:

Że jak 😂?

Większość kobiet na portalach randkowych jest spierdolona mentalnie. Dlatego 2 matche w długoterminowym korzystaniu z np Tindera nie wyglądają źle. Niemniej jednak Tinder nie jest aplikacją do łączenia ludzi do związków, tylko sposobem na dojenie przeciętnych facetów z kasy. 

Długoterminowo nie korzystałbym z tego typu narzędzi, żeby sobie zapewnić samicę do LTR bo to wg mnie droga do nikąd. To jak grzebanie w dole z fekaliami, żeby znaleźć coś do jedzenia. Nawet jak znajdziesz coś jadalnego to będzie już na ogół zatrute nadmiarem atencji, nierealnymi oczekiwaniami i chorą konkurencją.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.