Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż za wrzawa, cóż za emocje! 😂

Niunie, a w szczególność kochana @Hatmehit

Atrakcyjność jest istotna, każdy wzdycha, czy też zazdrości (minimalnie, czy dość intensywnie) do ponadprzeciętnie wyglądających osób. 

Moje słodkie kompleksiki, jak i obiektywne racje wobec mojego ciałka, zostawmy. 

 

Hamcia, jeszcze nie straszę, nie odpycham, w kalendarzyku czasem mogę se klepnąć ♥️*

😎😱

 

* W kalendarzyku (babska aplikacja do monitorowania cyklu miesiączkowego),

♥️ oznacza stosunek. 😎🤭

 

Koniec wywodu. Idę nałapać "serduszek". 🤭😅😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hatmehit napisał:

@Ksanti Ja o zupie, Ty o dupie. Medycyna estetyczna nigdy nie zastąpi natury, dymorfizmu i hormonów, oraz cech z tym powiązanych. 

Tutaj się odklejasz, bo niby na jakiej podstawie stwierdzasz, że coś jest osiągalne w przedziale "nigdy". Jeśli potrafimy jasno wskazać cechy dymorfizmu płciowego, a AI kiedyś będzie potrafiła zrobić to jeszcze lepiej, to nie widzę przeszkód, by operacyjnie (nanoroboty) lub genetycznie ingerować w takie rzeczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, meghan napisał:

Niunie, a w szczególność kochana @Hatmehit

Atrakcyjność jest istotna, każdy wzdycha, czy też zazdrości (minimalnie, czy dość intensywnie) do ponadprzeciętnie wyglądających osób. 

Oczywiście, że jest. Fajnie jest być atrakcyjną, nie powiem, że nie. Jednak wzdychanie do takich osób, niekoniecznie ponadprzeciętnych, psuje nas. Mężczyznom utrwala prostacką i nienaturalną urodę kobiet, a w kobietach wywołuje frustrację. Nie jestem ekstremalnie piękna, jestem niska i niecycata, ale absolutnie nie mam czego zazdrościć tej pani, nie mam czego się powstydzić w swoim wyglądzie. Pozbądźmy się tego, że zazdrość wobec takiej urody jest czymś normalnym, bo nie jest. 
 

@Ksanti Nie chce mi się już z Tobą dyskutować. Wiele rzeczy jest medycznie i technologicznie możliwych, lecz mam ogromną nadzieję, że nie dożyję czasów, gdy AI będzie w stanie podrobić tak genialny, skomplikowany i holistyczny wynalazek natury, jak ludzkie ciało:) 

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna. Chociaż też sporo zależy od zdjęcia. Na przykład na tym pierwszym to tak średnio ładna, ale na niektórych fotkach wręcz bardzo ładnie wyszła. Ma ładny  uśmiech, duże ładne oczy, gęste ładne włosy, proporcjonalną figurę, choć na mój gust trochę za duża jest, ale panom się pewnie podoba. 

Sprawia wrażenie raczej sympatycznej, uśmiechnięta, radosna. Ubrania z tych wyzywających, ale widać że dobrze się w tym czuje i raczej jej pasują. 

Bardzo duży plus to brak tatuaży, przynajmniej w tych odsłoniętych miejscach. Mnie osobiście tatuaże odrzucają u obu płci, niezależnie od ilości i jak artystyczne by one nie były. 

Chętnie zobaczyłabym jej fotkę bez makijażu i poprawek. Twarz mam na myśli. Choć wydaje mi się, że tragedii nie było. Na pewno oczy zostały jej  własne, a te ma bardzo ładne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, ewelina said:

Chociaż też sporo zależy od zdjęcia

 

Dokładnie.

 

Wedlug mnie, na moze jednym ujeciu wyglada spoko (numero 8). Ma ladne wlosy, fajna buzke.

Cycki za duze, zbyt biale zeby. Jest karykaturalna albo inaczej mowiac przerysowana.

Czy przespalbym sie z nia? Tak. Ma pare atutow na kochanke. ;> Czy chciałbym sie z nia pokazywac? Nie. Nie moj typ.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie wspomniał o zgodności genetycznej, a to wg mnie bardzo istotny czynnik, jeśli już mówimy o tym, jakie czynniki decydują, które samice podobają się którym samcom. Mnie, jako szczupłemu i dość wysokiemu (choć do czada brakuje mi 2 cm 😅) podobają się szczupłe i wysokie laski, mogą mieć mały biust i "płaski" tyłek - kompletnie mi to nie przeszkadza, wręcz uważam za naturalne. Ten wybór jest zapewne podyktowany impulsami gadziego mózgu, a nie żadnym wyszukanym gustem. Po prostu taka uroda jest prawdopodobnie zgodna genetycznie z moim typem i dlatego takich zawsze szukałem. 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SamiecGamma nie posiadam informacji na temat zgodności genetycznej, nie miałem także możliwości ani materiałów, aby zagłębić się w to zagadnienie. Nie wiem czy rzeczywiście istnieje wspomniana wyżej zależność i czy nie jest po prostu pokłosiem odbicia w jakimś sensie stopnia własnych cech/ poziomu atrakcyjności. Jeśli miałbym typować moje doświadczenia to na przestrzeni lat miałem różne preferencje odnośnie wzrostu, wagi czy proporcji samicy. Jedynie niezmiennie wobec kilku krótkich epizodów zawsze mi się podobały jasnowłose dziewczyny [dosyć silna preferencja]. Zacytowana wcześniej ze zdjęcia laska od Szatana K., to mniej więcej typ jaki mógłbym zaakceptować do LTR, trochę cech kobiecych, męskich i dziecięcych wyglądu. Optimum dla normika, aczkolwiek ciężko znaleźć dla siebie tego typu młódkę nieśmiganą, bo jest na nie spory popyt. Mocno kobieca (według biologii) twarz, czyli naturalny bitch face to straszak dla wielu mężczyzn, stąd wolą też podbijać mocniej do tych średnich, ale wyglądających na milsze, bardziej przystępne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hatmehit

W jaki sposób nas psuje? 

Domyślam się, co masz na myśli, choć mogę się mylić w moim domysłach. 🤭

 

Wybacz, ale nie podpiszę się pod Twoim krótkim manifestem.dot."piękna". 

Zazdrość jest czymś naturalnym, jest to informator, że "czegoś mi brakuje, muszę to zmienić, bo nie zostanę zaakceptowany" lub "tego nie mam i mieć nie będę, należy obrać inną taktykę, by zostać zaakceptowanym/zauważonym". 

 

Czy wchodzimy dalej w dyskusję? 😎

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera... przejrzałem youtuba, tik toka... ale laski próbują nie udolnie odegrać tą scenę:D To co "Wielki Brat" powie tak wszyscy zrobią:D Ortega fajna jest, ale żeby ją naśladować... też trzeba mieć skill;) Ogólnie jak miał bym 16-18 lat pewnie bym simpił do niej:D No mój ideał, zawsze miałem słabość do bladej cery, czarnych włosów i nie wyparzonej gęby, połączonej z .... "nie codziennym zachowaniem" Cholera:D Co poradzę;D  Całe szczęście, że żona to w 70% Wednesday:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

@Perun82 Te Argentynki mają szczęki chada i ogólnie cechy witch skull co jest nieatrakcyjne. 

Może dla Ciebie, dla mnie ta po lewej jest o wiele bardziej atrakcyjna o tej z tematu.

 

 

W ogóle co to się odjaniepawla ze typy z neta decydują o tym kto jest albo nie jest atrakcyjny na podstawie teorii wyjętych z dupy. O tym co jest dla mnie atrakcyjne decyduje ja i tylko ja. 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem filmik tą tzw Miss i naprawdę zamiast oczu trzeba mieć jajka niespodzianki by uznać ją za miss czegokolwiek, chyba miss szczucia cycem no tu bym się mógł zgodzić.

 

Z całym szacunkiem dla niej ale w pracy mam ładniejsze kobiety z jej typem budowy, czyli większe piersi, pupa itd, przebijają ją zdecydowanie. W ogóle mnie do niej nie ciągnie, jeszcze te zafiksowanie na wyglądzie i poprawienie kłaków co 19 sekund nie wróży niczego dobrego.

Nie wiem jakim cudem okrzyknięto ją miss, naprawdę nie wiem.

A jeszcze bardziej dobija, że potem jakieś laski uważają, że tak muszą wyglądać by się podobać męskiej populacji.

 

W ogóle ta laska dla mnie to czerwona flaga od góry do dołu, może przez to mnie w ogóle nie kręci.

 

 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Te Argentynki mają szczęki chada i ogólnie cechy witch skull co jest nieatrakcyjne. 

Owszem, ta z prawej - możliwe, ale to też kwestia dobrania fryzury pod typ głowy. Ona może sporo pomóc ale i też oszpecić. Natomiast ta brunetka..

 

Ale i tak zdecydowanie lepiej się prezentują niż chorwacki plastik

5 godzin temu, Libertyn napisał:

O tym co jest dla mnie atrakcyjne decyduje ja i tylko ja. 

 

Inaczej, to natura decyduje i przemawia Twoim głosem albo czynami :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pietryło ta scena jest mocno inspirowana tym jak tańczyła Uma Thurman wszyscy wiemy, w którym filmie ;) 

 

Generalnie te produkcje dla młodzieży czerpią garściami z klasyków i filmowych i serialowych np. w Riverdale jest kupę scen rozgrywanych i reżyserowanych jak w Miasteczku Twin Peaks. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pietryło napisał:

Tymczasem reszta świata spogląda na Jenna Ortega:

 

O tak, fapowanie do lasek z telewizorni, podczas gdy koleżanki z pracy i dziewczyny z uczelni są be, zue i w ogóle durne samice, fuj!

Codziennie mijam przynajmniej kilkanaście naprawdę ładnych, fajnych kobiet i dziewcząt, w bardzo różnym wieku. 

 

Ale najlepiej zachwycać się urodą panienek ze stockowych obrazków.

 

No i z tą "resztą świata" też bym uważał, tym bardziej, że reszta świata spogląda na różne bzdury.

 

I to nie odnośnie do ciebie, ale komentarz przypomniał mi o tych wszystkich durnych kmiotach, co to prędzej się zesrają niż jakąś panienkę wyrwą.

 

Japierd..., co ja jeszcze robię na tym forum?

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, SzatanK napisał:

W ogóle ta laska dla mnie to czerwona flaga od góry do dołu, może przez to mnie w ogóle nie kręci.

Obaj wiemy że podświadomie nikt z nas by jej nie utrzymał jeśli już w ogóle by ją zdobył. Po jednym razie byłby najwyższy stan zakochania, nie oszukujmy się :)

 

55 minut temu, SzatanK napisał:

A jeszcze bardziej dobija, że potem jakieś laski uważają, że tak muszą wyglądać by się podobać męskiej populacji.

Kobiety pragną atencji. Zobacz chociażby na ilość postów w tym wątku. Każda kobieta podświadomie chce być na jej miejscu, ponieważ to jest zmaksymalizowanie tego ma czym im najbardziej zależy czyli na pozyskaniu jak największej atencji od samców. Zobacz ile ona jej generuje, takie liczby na Instagramie, simpy wpatrzeni jak w obrazek, nagłówki o wielkiej miss, piękna, śliczna itd. facet przeczyta zaśmieje się i pójdzie dalej. Kobieta przeczyta i maszyna ruszyła, chomik już działa. Te które mają środki upiększa się. Te które nie mają będą żyć w niepokoju że nigdy nie otrzymają tyle atencji. Oczywiście większość kobiet sobie to zracjonalizuje i z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.