Skocz do zawartości

ChatGPT to sztuczna inteligencja która w dużej mierze zastąpi programistów dziennikarzy i wiele innych zawodów


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Egregor Zeta napisał:

Ile razy dziennie tak naprawdę @Analconda wali konia (z uzyskaniem tych danych nie powinno być dużego problemu)...

 

Kiedyś opisywał, że zdarzyło mu się w czasie pracy zamknąć w kiblu i spędzić czas w w/w sposób.

Czyli zmonetyzował samogwałt, a Hans biznesu za to płacił nieświadomie.

Miał łeb do interesów. 😊

16 minut temu, Egregor Zeta napisał:

Jak znaleźć dziewczynę?

Cechy prawdziwego samca alfa?

Za co kobiety kochają mężczyzn?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Rnext napisał:

Ciekawy materiał:

 

 

Musieli zrobić UPGRADE! 

Spedaloany GPT w przypadku rozdwojenia jaźni nie chce gadać jako DAN. (MAT moja wersja brata n ....o bliźniaka)

 

 

Ponownie obaj starają mnie umoralniać i walą ściekę co do faktów.

 

lub jestem "cienki bolek" w gierki słowne, a może cierpię na niedoj...nie logiczne

hm,,,

Edytowane przez Zatarra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Strusprawa1 napisał:

Na to można odpowiedzieć jedno - "Learn to code!" (co było popularne 5 lat temu). 
Bawi mnie jak narzekają na to tacy jak ten wyżej lub Paul Joseph Watson, których cały zawód opiera się na narzekaniu na coś - cokolwiek. Nie postrzegają potencjału tego, tylko narzekają, że chatGPT jest woke - a jaki ma być? Spodziewał się ktoś, że w tych tematach będzie inaczej? 
Czemu nie dostrzegają, że jest to świetne narzędzie edukacyjne, twórcze lub pomocnicze (asystant) w budowaniu oprogramowania, technologii (np. trójwymiarowych) - no multum rozwiązań pozwalających zwiększyć produktywność ludzkości i wyrwać z biedy ludzi mniej mądrych niemających czasu by uczyć się np. programować lub trudniejszych rzeczy ogółem. 

Jest to także odciąganie od używania chatGPT dla grupy odbiorców ich treści - a to oznacza, że druga strona będzie mieć przewagę, bo im nie przeszkadza, że AI jest pedalska. 

 

Chyba zrobię wkrótce jakiś film po angielsku o tym. :D

PS. Ciężko stwierdzić czy np. Wojciech Zaremba jest woke i czy ma czas w ogóle myśleć o gównie jakim jest polityka w USA.

Podoba mi się content Balda za ostatnie 3 miesiące. 
Wstawił bodajże w grudniu film o AI, jakie to ma potężne konsekwencje w dłuższym terminie dla nas wszystkich, a w komentarzach? - "Łeee, my chcemy spisków, my chcemy coś o globalistach, po co się tym zajmujesz, to jest nudnee!"

"Nie rzucaj pereł przed wieprze" 

 

 

Narzekamy ze kalkulator zamiast 2+2=4 pisze ze jest 5. a ty nam p.....sz ze to wspaniałe narzędzie,

Może i wspaniałe ale dla lewoskrętnych.

 

Mój TaTe zawsze powtarzał, że lepsza jest najgorsza prawda niż najpiękniejsze kłamstwo.

A co ja tam wiem. I am not woke czy jakoś tak.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Zatarra napisał:

 

Narzekamy ze kalkulator zamiast 2+2=4 pisze ze jest 5. a ty nam p.....sz ze to wspaniałe narzędzie,

Może i wspaniałe ale dla lewoskrętnych.

 

Mój TaTe zawsze powtarzał, że lepsza jest najgorsza prawda niż najpiękniejsze kłamstwo.

A co ja tam wiem. I am not woke czy jakoś tak.

Wskazuje 2+2=4 w 98% przypadkach, a resztę źle, aby nie obrażać najbardziej pimpowatej części społeczeństwa, która potrafi zrobić niezły szum o te tematy (nie raz już blokowano AI chat-boty przez ich rasizm i polityczną niepoprawność). 
Jest to świetne narzędzie dla edukacji i twórczości i ci, którzy piszą, że "nie będę z niego korzystać, bo nie jest "Based"", to sami sobie robią krzywdę ograniczając się z potencjału jakie to niesie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spacemarine napisał:

 

Ciekawie rozmawiają o AI

Oglądałem już kilka razy do przemyśleń w wolnym czasie i są świetne rozkminy. 

W międzyczasie polecają 2 rozmowy z Joscha Bachem, które także rozwalają mózg, kompletnie. Pamiętam tą pierwszą. Niesamowitą ma gość konstrukcję myślową na temat otaczającego świata. 
(może wkurzyć ten niemiecki akcent)

https://youtu.be/P-2P3MSZrBM
 

 

Edytowane przez Strusprawa1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ustaliłem bez wątpienia jedną rzecz co do chatu GPT.

Jego baza danych obejmuje informacje do końca roku 2021.

Sam mi to powiedział. Zagiąłem go na kilku przestarzałych informacjach.

Nie będę podawać przykładów. Po godzinie rozmowy ze Mną sam się wyłączył.

Edytowane przez Legionista
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie już wykorzystują nowe filtry AI, które działają tak dobrze że zmieniając twarz na żywo nie widać artefaktów, na zdjęciu po lewej ta sama kobitka z filtrem i to jest generowane na żywo jak sobie nagrywa video, a nie tylko zdjęcie. Teraz to 50tki będą zarabiać na onlyfans z tymi filtrami kasę, będzie śmieszno :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50-tki udające 18-tki to będzie tylko etap pośredni, dopóki nie pojawią się serwisy, który wygenerują tanim kosztem masę treści erotycznych całkowicie stworzonych przez AI i żaden człowiek nie będzie w stanie z tym konkurować, bo będzie można je dopasowywac do najściślej określonych fantazji. Ceny spadna niczym ceny dostępu do muzyki po pojawieniu się serwisów streamingowych. Chyba tylko forumowi starcy jak ja pamiętają że płyta CD kosztowała w 2000 roku 50 zł, czyli około 200zł dziś. Teraz za te pieniądze masz roczny dostęp do milionów nagrań.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2022 o 12:13, SamiecGamma napisał:

Tym ludziom wrzuciłbym obowiązkowo półroczny kurs programowania systemowego przez zdobyciem jakichkolwiek uprawnień do uprawiania tego zawodu - to by była dla nich szkoła życia i przy okazji 80% z nich by odpadło. 

 

Słusznie. Ja zawsze powtarzam, żeby tacy za karę przepisali (z optymalizacją) kod Windows 10 w asemblerze procesora 286 i uruchomili go na takim komputerze z (niech będzie, pójdę na ustępstwa) 4MB RAM (tak megabajtami) i HDD niech będzie kilkaset MB.

 

Na dowód, że powinno to się udać, ktoś uruchomił linuxa na ATmega:

 

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2260038.html#10730998

 

Może powinniśmy wrócić do czasów komputerów 286 / 386 ?  Wymusiło by to w naturalny sposób optymalizację kodu tych współczesnych gniotów programistycznych, które nawet na co dzień widzę w robocie, jak działają i funkcjonują... A hebel jest podstawową metodą naprawczą przywracania ich do jako - takiego działania.

 

Jako anegdotę podam, że osobiście uruchomiłem M$ Word 6.0 i Protel Advanced Schematic (https://ep.com.pl/files/7458.pdf) właśnie na kompie 286 z 4MB RAM-u. I nawet dało się w tym pracować.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/28/2023 at 6:04 PM, spacemarine said:

Panie już wykorzystują nowe filtry AI, które działają tak dobrze że zmieniając twarz na żywo nie widać artefaktów, na zdjęciu po lewej ta sama kobitka z filtrem i to jest generowane na żywo jak sobie nagrywa video, a nie tylko zdjęcie. Teraz to 50tki będą zarabiać na onlyfans z tymi filtrami kasę, będzie śmieszno :)

 

 


Jest gorzej, bo widziałem gościa na TT który udaje kobietę z takim filtrem i dobrze mu to idzie. :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.