Skocz do zawartości

Medycyna estetyczna - czy to Red flag?


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Bracia,

co sądzicie o tym, kiedy pani zaczyna się interesować i wykonywać różne zabiegi? 

 

Ja mam mieszane uczucia. 

 

Ostatnio moja pani postanowiła zainwestować w siebie - zrobiła sobie jakieś zabiegi tzw. odmładzające - nie przerabia się na inną osobę. Z jednej strony - całkiem pozytywnie, bo może dzięki temu będzie dłużej wyglądać znośnie ( w naszym wieku ludzie wyglądają już bardzo różnie), ale z drugiej zastanawiam się, czy to nie jest przejaw próżności, czy nic jej w głowie nie fermentuje, no i czy to nie powinno dać mi do myślenia, że marnuje tyle zasobów na wygląd. 

 

Co Wy o tym sądzicie? Chętnie poznam punkt widzenia innych Braci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lupus napisał:

moja pani

Nie jest Twoja, teraz jedynie jest Twoja kolej.

Zważając na zabiegi podwyższające SMV, niedługo "Twoja kolej" odjedzie w zapomnienie...

 

comment_1580979189BIPGr8RpsIlvXDlebM1T5v

Edytowane przez Egregor Zeta
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chodzę. Botoks robiłem, masaże, co tam chcesz. Generalnie to lepiej się po tych zabiegach żyje. Zależy, co robi właśnie. Na twoim miejscu poszedłbym razem. Dużo dla par opcji, więc poznasz coś nowego. Lepiej to niż kosmetyki, makijaż i inne gówno ropopochodne na ryj xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Egregor Zeta napisał:

Nie jest Twoja, teraz jedynie jest Twoja kolej.

Zważając na zabiegi podwyższające SMV, niedługo "Twoja kolej" odjedzie w zapomnienie...

 

comment_1580979189BIPGr8RpsIlvXDlebM1T5v

W sedno . Sprawdzone organoleptycznie jak i rowniez w zwiazkach znajomych . Mis placi za piersi a za rok juz ktos inny  je ugniata .  Duza czerwona jak dla mnie .

Edytowane przez thyr
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie pompuje ust na wary-obciągary i nie oszpeca się to nie widzę nic złego, zwłaszcza skoro swoje lata już ma. Coś takiego u młodych dup to już podchodzi pod próżność według mnie.

 

Kwestia jej motywacji do takich zabiegów to już co innego. Czy robi to dla Ciebie, bo boi się, że możesz ją zostawić i znaleźć młodszą, ładniejszą, czy w celu znalezienia nowego bolca? Obserwuj, sam powinieneś zauważyć jej motywy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście "remont" robi za swoje, bo tego nie napisałem 

 

18 minut temu, antyrefleks napisał:

Pytanie czy robi to dla ciebie. Ten wątek bym badał. Czy swoje smv dostosowuje do twojego ?

Też mi to przechodzi przez myśl, czy na pewno dla mnie, ale nie wydaje mi się, aby mogła mieć kogoś innego ( nawet na oku)

Ale cholera wie - pewnie niejeden Brat też tak myslal, a się okazało,że porożem szoruje sufit

 

Nie umiem ocenić,kto ma jakie SMV - wydaje mi się, że ona trochę wyższe, jeśli chodzi o wygląd, zwlaszcza, kiedy dba o siebie.

22 minuty temu, antyrefleks napisał:

facet w wieku 45 lat może mieć młodsza partnerkę, kobieta ? Bardzo rzadko

Ona jest starsza ode mnie, nie widać tego, ale jest. Myślę, że to może być motywacja, żeby utrzymać ten stan u niej.

 

54 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Jak z umiarem, bez glonojactwa to spoko.

Nie, nie sądzę,żeby to jej dotyczyło.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lupus moja ex robiła, dla siebie mówiła, okazało się że absolutnie nie, a pod nową gałęz. Zaniedbałem jednak mocno smv. Obecnie gdy jest dużo wyższe, widuje panie z podkręconymi elementami, one szukają atencji, chcą się podobać i przyciągać uwagę. Ale nie oznacza to jeszcze zdrady, bo kobiety potrzebują atencji do przetrwania, dlatego kluczowa jest ocena czy masz dobry sex( jeśli masz, to pani tez jest zadowolona) i czy gwarsntujesz pani bezpieczeństwo dzieląc się zasobami. Te dwie kwestie minimalizują ryzyko zdrady. A tak poza tym to panie przed zdradą odstraszaja konsekwencję, pytanie czy jest coś czego by mogla obawiać się że może stracic.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, antyrefleks napisał:

Zaniedbałem jednak mocno smv.

Też mam wrażenie, że się trochę zaniedbałem - praca zdalna robi swoje 

 

1 godzinę temu, antyrefleks napisał:

Obecnie gdy jest dużo wyższe, widuje panie z podkręconymi elementami, one szukają atencji, chcą się podobać i przyciągać uwagę

Oczywiście, że baba to baba,ale moja jest mało atencyjna, a przynajmniej zawsze była...niby mówi, że nie chce się zamienić we własną matkę 

1 godzinę temu, antyrefleks napisał:

Te dwie kwestie minimalizują ryzyko zdrady. A tak poza tym to panie przed zdradą odstraszaja konsekwencję, pytanie czy jest coś czego by mogla obawiać się że może stracic

Właściwie to ani jedno ani drugie. Nigdy nie było namiętnie między nami, a też nie dzielę się zasobami - każdy zarabia, koszty na pół i tyle. Mimo tego uważam nasz ltr za udany 

 

Chyba zostaje mi na razie obserwować w takim razie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak postawione pytanie to się nie da odpowiedzieć. :D To Ty powinieneś ją znać i wiedzieć "dlaczego się liftinguje".

 

3 godziny temu, antyrefleks napisał:

facet w wieku 45 lat może mieć młodsza partnerkę, kobieta ? Bardzo rzadko.

Z tym poziomem spermiarstwa i kultu milfów?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Egregor Zeta said:

 

 

comment_1580979189BIPGr8RpsIlvXDlebM1T5v

Boskie. Jak się kuma co za lokomotywy na zdjęciach, to beka jest. 

 

Dziewczyna SM42, zwana Stonką, po modernie, lekka zgrabna i powabna. 

Ojciec ET41, zwana Bolkiem i Lolkiem, stary towarowy wół roboczy

Matka EU07, zwana siódemeczką, uniwersalna, przeciętna, do wszystkiego i do niczego

Brat ET22, zwany Bykiem, przypakowana najmocniejsza elektryczna towarowa

Były ST44, zwany gagarem, kacapem - ruska, przypakowana, najmocniejsza spalinowa towarowa, taki chad wśród lokomotyw. 😁

Ty ASF, zwany Adolfikiem, wózek akumulatorowy do przetaczania wagonów, składów, taka popierdółka. 

  • Like 4
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.