Skocz do zawartości

Dwa lata pierdla za spojrzenie na kobietę


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, spacemarine napisał:

 

Panowie to było nieporozumienie z tym RPG

Przeniosa chlopa na inna parafie , tak sie to zapewne skonczy . I nie ze wzgdedu na to co zrobil tylko ze caly polin drze z niego lacha . 3ci swiat to malo powiedziane .

Edytowane przez thyr
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, WolfSkin napisał:

I co tam jeszcze ciekawego dzieje się w UK? No co tam piszą? Pytam naprawdę, bo mieszkam w 140 tys miescie we wschodniej Anglii 6ty rok i całkiem normalnie mi się tutaj żyje. 

I można tak żyć nie widząc nic o życiu, do czasu...

 

Nawet za jazdę na rowerze proponują w tych konsultacjach wyrok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, WolfSkin napisał:

Nie no przepraszam Cię bardzo ale nic o mnie nie wiesz i zarzucasz mi że "tak sobie żyję nic o życiu nie wiedząc "?? 

Jest tam napisane "do 2 lat więzienia", a Ty poddajesz w wątpliwość oczywistości, bo nie masz doświadczenia :D

Poznasz brytyjskie "prawo" przemocowe i rozwodowe, to będziesz mógł się wypowiedzieć...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2022 o 10:35, spacemarine napisał:

Był kiedyś taki szoł o Miriam i jej sekrecie, kuki rywalizowały o jej względy, jeden tylko podejrzewał że coś jest nie tak, gimby nie znajo

 

Co zawsze bawi mnie u brytoli, to że oni robią reality show/dokument o czymś tak polaryzującym, po czym następuje globalna amnestia i z tego już się śmiać nie można :D 

 

Pamiętam jak kontrowersyjny był ten program z Miriam. Nawet nie wiedziałem, że to było z wysp :D Przypomina mi się też program "Undateables" (dosł. "nierandkowalni"), gdzie ludzie z autyzmem czy innymi problemami natury psychicznej chodzili ze sobą na randki. Coś jak "chłopaki do wzięcia", ale na znacznie grubszą skalę. Gdyby to szoł powstało teraz, to producent/stacja, ba, nawet operator kamery byliby globalnie zlinczowani.

 

Co social media robią z ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.