Skocz do zawartości

HOT czy NOT ? Jak ona wam sie podoba ?


Rekomendowane odpowiedzi

@Król Jarosław I Mam lekki ból dupska o to, co się tutaj dzieje. Kolejny dzień i pokazujecie sobie określony typ kobiet, aby tylko pisać, że w sumie wolicie naturalne, a w innych wątkach gardzić gapieniem się na baby z social mediów. Jest to śmieszne, lecz niezbyt urocze. Bracia samcy, huh? 

  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RENGERS napisał:

O gustach się nie dyskutuje staruszku 😁

 

Zasadzę Ci kopa w dupe to poczujesz staruszka 😇

 

 

A nie, czekaj, chyba tak wysoko nogi nie podniosę, ech te reumatyzmy...

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, Hatmehit napisał:

a w innych wątkach gardzić gapieniem się na baby z social mediów.

co?

 

3 minuty temu, Hatmehit napisał:

Bracia samcy, huh? 

huh xD?? HUH? XD co? 

 

Kochana wyłącz to miejsce może już lepiej na dzisiaj na swoim kompie ;*

 

5 minut temu, RENGERS napisał:

O gustach się nie dyskutuje staruszku 😁

 

Dobrze gadasz mordo, niektórzy tu chyba nie potrafią wyruchać i się nie zakochać od razu a co za tym idzie zrozumieć samca, który by se po prostu po ludzku ruchnął i poszedł zając się swoimi sprawami.

 

 

@zuckerfrei bratq ona ma te twarde sylikony co ostatnio gadaliśmy, bogate wnętrze zdolne obronić rodzine nawet przed dzikim kotem gdzieś w dżungli.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@thonuc po raz kolejny w dłuższym odstępie czasu wklejasz zdjęcia tej kobiety pytając o jej urodę, niczego innego do forum nie wnosząc.

Jesteś jej fanem, stalkerem? Co z Tobą nie tak? To wygląda mocno podejrzanie, w najlżejszym przypadku jak jakaś forma dziwactwa.

 

 

Czemu mają służyć takie tematy?

Edytowane przez Anna
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@thonuc kolega @Król Jarosław I wyczerpał odpowiedź. Zaręczam, że każdy by tą dziewczynę łoił do upadłego, nikt by jej nie wypuścił z łóżka, chyba że dołożył byś do tego jakieś czynniki zewnętrzne typu, że ktoś ma zonę i boi się rozwodu itp. Kobieta szczupła, z piersiami, tyłkiem nie potrzebuje niczego więcej. no chyba, że nie grzeszy inteligencją i przesadnie kwapi się do tego, by coś powiedzieć, wtedy rzeczywiscie moze obrzydzic swoją obecność samcowi. Natomiast odpowiedzi braci, ktorzy sugeruja (bo twierdzeniami bym tego nie nazwal;) ), że taka kobieta nie jest atrakcyjna, najzwyczajniej, nie bierz do siebie, bo takie odpowiedzi nie są prawdą, a zwykla racjonalizacja.

Edytowane przez antyrefleks
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie łoił, bo to nie mój typ. Na ulicy bym jej nawet nie zauważył. Wylaszczona - owszem. Ale ani ładna, ani pociągająca.

I już czekam, aż któryś spermiarz wyskoczy z tekstem, że ruchałbym i tak. Najwidoczniej znają się z moim wackiem lepiej niż ja, aż zaczynam być zazdrosny.

 

@thonuc, naprawdę potrzebujesz naszej opinii/aprobaty, aby do niej fapować? 

Edytowane przez zychu
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@thonucPo co wklejasz zdjęcia jakiejś obleśnej, porobionej po taniości lancypudry z końską twarzą i pytasz o opinię ? No weź się zastanów. Przecież to cringe jak chój. Co Ci dadzą opinie forumowiczów na temat jej wyglądu ? Życie Ci się od tego polepszy ? Coś na tym zyskasz ?

To już nie pierwszy temat z taką zawartością a i na priv dostawałem od osób z forum jakieś zdjęcia typiar z pytaniem czy fajna czy nie. Co jest z wami nie tak ?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.