Skocz do zawartości

HOT czy NOT ? Jak ona wam sie podoba ?


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, spacemarine napisał:

Ona ma z 40 lat, filtry na zdjęciach i dzieciak w tle

 

 

 

 

A ta z twarzy daje radę?

 

15588.jpg

Kuźwa nie bo włosy na całym tyłku i mam podejrzenie że to bardzo atrakcyjny shemale.

I tak mnie zastanawia po cholerę ma ktoś udowadniać jaki mu się typ wizualnie podoba.

Ja tam lubię golonkę w piwie  i nikogo nie zmuszam do podobnych smaków, a w szczególności vege :D

3 godziny temu, Personal Best napisał:

Nie pomogę. Mam nadzieję, że pomogłem.

Hehe oby nie skończyło się jak w pewnej historii 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lady Bathory napisał:

mam podejrzenie że to bardzo atrakcyjny shemale.

Ja tez myślę, że to zrobiony facet, już w poprzednich tematach zakładanych przez thonuc wysnułam taką tezę. Wystarczy popatrzeć, jakie ma duże dłonie, jak trzyma komórkę to ma palce ok 1,5-2cm dłuższe od moich. Testuje zainteresowanie swoją osobą i czy przypadkiem ktoś się nie skapnie. A pytania w rezerwacie bo może ma zainteresowania binarne+ „niespodziankę”.

 

 

Ogólnie dla mnie ludzie są piękni jak są jacyś. Takim wzorem charyzmatycznego piękna pozostaje w mojej opinii wybitna Anna Magnani, pierwsza włoska aktorka która dostała Oskara. Nie była ładna a budziła zachwyt, była niska, naturalna, rozczochrana, miała w sobie coś dzikiego. Jej urok wychodził w grze aktorskiej, wszystkie jej filmy były dobrze dobrane, a kobiety przez nią interpretowane esencjalne, pasjonalne, silne, bezpośrednie, wspaniałe, wyraziste.  Żeby tak grać rożne postaci trzeba być bardzo ludzką, mieć  w sobie to jako pieczęć talentu. Charakterystyczny był jej śmiech, z którego słynęła, gardłowy, głośny, spontaniczny zarażający wesołością, choć niektórzy taki typ śmiania się mogliby uznać za jędzowaty😮

 

https://giphy.com/gifs/filmlinc-wXBjowZUA6ji8

 

9e4b58ae80a6.png

1334869ac51f.jpg

Edytowane przez Anna
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anna Co do tej długości palców to ostatnio czytałam artykuł o geniuszu skrzypka Niccolo Paganiniego i on chorował prawdopodobnie na zespół Marfana. Objawia się on długimi pajęczymi palcami i ruchliwością stawów. Dlatego niby wklęsły obojczyk i wskazane palce pozwalały mu na lepsze trzymanie instrumentu. 

A jak widać tej dziuni z foto wychodzi uzywanie filtów i telefonu.

Ps. Ja pisałam o tej focie od dupy strony, załączonej przez spacemarine.

Ale w sumie ten sam target.

 

Zresztą gdyby spojrzeć 50 lat wstecz to już nie doświadczysz takich posągowych piękności jak Grace Kelly, Brigitte Bardot, Ava Gardner czy Beata Tyszkiewicz. Można wymieniać bez końca i się zachwycać. A można i odpalić only fans i podniecać się warami i męskimi figurami.

Kto co woli. Wolę naturalne kobiety i bardziej przemawiają do mnie kobiety z fotek @zychu niż te misski mundialu i duperalu.

Edytowane przez Lady Bathory
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gixer napisał:

No to te twoje myszki to jest dla mnie 6/10. 

No ale potrafię zrozumieć że dla Ciebie to 10/10. Takich jak Twoje to jest na pęczki więc gratuluję, masz pełne ręce roboty.  Zresztą wszystkie mają miny jak ofiary losu. Strach pomyśleć co z nich wychodzi jak podpadniesz. 

Jeżeli "takich jak moje" jest na pęczki - ładnych dziewcząt/kobiet, które nie muszą się laszczyć, aby zwrócić na siebie uwagę - to powinienem uznać się za szczęśliwego człowieka. Tylko jakoś ich nie widzę aż tylu - powiedziałbym nawet, że na ulicach i uczelniach królują właśnie takie instalaski z tynkiem na gębie. 

Gdzie takich na pęczki, no gdzie? - oświeć mnie, chłopie, to może tam wyemigruję. :P

 

Ta śmieszna, bezsilna złośliwość z twojej strony, jest zupełnie niepotrzebna. Ja obstaję przy swoim, a jeżeli ciebie takie kobietki nie interesują - tym lepiej dla mnie. 

Życzę ci relacji z jakąś fajną myszką/instalaską, abyś spuszczał z siebie nie tylko żółć. :P 

Bądź zdrów. 

 

8 godzin temu, Gixer napisał:

wszystkie mają miny jak ofiary losu.

Dwie znam osobiście, więc tym bardziej mnie bawi ten fragment. :) Powiem im, aby następnym razem były bardziej wyzywające. :D 

Edytowane przez zychu
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2022 o 10:08, Wielokropek napisał:

Najlepszy przykład dla mnie to Shakira. Inny to Paris Hilton.

 

Kropek, kropek, kropek co z Ciebie wyrośnie?!

 

https://pagesix.com/2015/08/05/paris-hilton-reveals-shes-never-had-any-plastic-surgery/

 

Paris Hilton twierdzi, że jest naturalna.

Nigdy w życiu nie robiłam [operacji plastycznej]” — powiedziała 34-letnia dziedziczka magazynowi New You. „Ludzie uwielbiają zmyślać”.

 

@Wielokropek

Uwielbiasz zmyślać? :P 😇

 

Paris Hilton claims to be all natural.

“I’ve never done any [plastic surgery] in my life,” the 34-year-old heiress shared with New You magazine. “People love making things up.”"

 

Co do Shakiry to jako młoda była fajna, jak się postarzała to zaczęła przypominać mi sąsiadkę z uśmiechu a ona bardzo mi się nie podobała (ta sąsiadka) przez to stała się dla mnie nie fajna (Shakira)

Wiem jestem chamski ale co mogę :P 

 

 

 

 

 

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.