Skocz do zawartości

HOT czy NOT ? Jak ona wam sie podoba ?


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, antyrefleks napisał:

Zaręczam, że każdy by tą dziewczynę łoił do upadłego, a nikt by jej nie wypuścił z łóżka, chyba że dołożył byś do tego jakieś czynniki zewnętrzne typu, że ktoś ma zonę i boi się rozwodu itp. Kobieta szczupła, z piersiami, tyłkiem nie potrzebuje niczego więcej. no chyba, że nie grzeszy inteligencją i przesadnie kwapi się do tego, by coś powiedzieć, wtedy rzeczywiscie moze obrzydzic swoją obecność samcowi. Natomiast odpowiedzi braci, ktorzy sugeruja (bo twierdzeniami bym tego nie nazwal;) ), że taka kobieta nie jest atrakcyjna, najzwyczajniej, nie bierz do siebie, bo takie odpowiedzi nie są prawdą, a zwykla racjonalizacja

Może tak, a może nie. Model seksualny i wzbudzanie pożądania to nie jest stała dla każdego taka sama.

Jakaś formę atrakcyjności po niej widać, ale dla mnie ta kobita to taka przeciętna "instagram-atention-girl", wdzięczenie się do aparatu, wychudzenie i te powiększone usta umniejszają jej atrakcyjność. Widać też pewne oznaki, że to >30, więc sumarycznie pragnienie na podkręcanie swojego wyglądu i prawdopodobnie związane z tym nieprzyjemne cechy obycia.

Mamy tylko zdjęcia, ciężko oceniać, ale coś mi mówi, że takiej na pewno bym nie łoił do upadłego, możliwe, że by mnie nawet specjalnie nie podjarała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HALO HALO gość wrzuca od półtora roku co parę miesięcy temat ze zdjęciami/filmikami tej samej kobiety (różne fotki), dostając notorycznie komentarze, że sztuczna lala na ONS. 

 

Po co to wrzuca? To jest istota sprawy.

 

Ja stawiam na to, że to uzależniony fan instagramerki którą idealizuje i negatywne komentarze może? pomagają mu się na jakiś czas otrząsnąć. Bo chyba nie były chłopak, ale kto wie xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lync napisał:

Może tak, a może nie. Model seksualny i wzbudzanie pożądania to nie jest stała dla każdego taka sama.

Jakaś formę atrakcyjności po niej widać, ale dla mnie ta kobita to taka przeciętna "instagram-atention-girl", wdzięczenie się do aparatu, wychudzenie i te powiększone usta umniejszają jej atrakcyjność. Widać też pewne oznaki, że to >30, więc sumarycznie pragnienie na podkręcanie swojego wyglądu i prawdopodobnie związane z tym nieprzyjemne cechy obycia.

Mamy tylko zdjęcia, ciężko oceniać, ale coś mi mówi, że takiej na pewno bym nie łoił do upadłego, możliwe, że by mnie nawet specjalnie nie podjarała.

 

To jest wlasnie racjonalizacja. Widzialem wielu facetow po xx lat zycia za soba, ktorzy maja w dupie falszywe teorie i biora z zycia to co chca, a przy tym sa szczerzy. Dla nich zrobiona lala, to atrakcyjna lala. Ja im wierze, bo psychologia ewolucyjna i badania psychologow mowia na ten temat duzo. Duze usta, kreca facetow, duze piersi, kreca facetow, duzy tylek z waska talia, kreci facetow. Gdyby te rzeczy nie byly atrakcyjne, to laski by nie robily remontow w tym kierunku. Nic sie nie dzieje z przypadku. 

 

Moze i by cie nie podjarala "na sucho", tak jak i mnie. Ale po dotknieciu jej, zetknieciu sie z jej ognistym spojrzeniem moze zmienic sie wiele.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o laskę z tematu: creepy as fack....

16 minut temu, Sankti Magistri napisał:

o co wklejasz zdjęcia jakiejś obleśnej, porobionej po taniości lancypudry z końską twarzą i pytasz o opinię ?

Właśnie to, końska morda:D Na pirv miałeś zapytania czy ładna czy nie? No ja ogólnie jestem pół prawiczkiem, ale serio... przecież to idzie wyhaczyć czy laska jest fajna, ma fajne oczy i ogólnie proporcje twarzy i ciała...

14 minut temu, zychu napisał:

Przecież wielu tutejszych to simpy, tyle że swoje niepowodzenia przykrywają pogardą i złośliwością wobec obiektu spermienia.

W sumie.... powoli (może za długo...) zaczynam łapać specyfikę tego forum... A poważniej, faktycznie niektóre laski z którymi się spotykałem to niebo, a ziemia w porównaniu z tą z tematu... Drugą sprawa, co z nimi dalej robiłem, ale to chyba osobny temat musiał bym założyć. No na pewno spotykałem się z dziewczynami o wiele ładniejszymi niż to co w w temacie w pierwszej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, sol napisał:

HALO HALO gość wrzuca od półtora roku co parę miesięcy temat ze zdjęciami/filmikami tej samej kobiety (różne fotki), dostając notorycznie komentarze, że sztuczna lala na ONS. 

 

Po co to wrzuca? To jest istota sprawy.

 

Ja stawiam na to, że to uzależniony fan instagramerki którą idealizuje i negatywne komentarze może? pomagają mu się na jakiś czas otrząsnąć. Bo chyba nie były chłopak, ale kto wie xD

@Patton, @Rnext, @Mosze Red co sądzicie? Może zamknąć temat bo dziwnie chłopak wrzuca foty jednej i tej samej laski co x czasu?

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, sol napisał:

HALO HALO gość wrzuca od półtora roku co parę miesięcy temat ze zdjęciami/filmikami tej samej kobiety (różne fotki), dostając notorycznie komentarze, że sztuczna lala na ONS. 

 

Po co to wrzuca? To jest istota sprawy.

Tutaj chyba najbardziej  liczy się ze znów umożliwiono skomentowanie silikonów, eh

 

Facet nigdy nie odpowiada na pytania, ignoruje innych, w poprzednich tematach też go o to pytano. Mam dosyć dobrą pamięć, dawał jej foty wcześniej w wersji z silnym brwiakiem. We mnie takie coś budzi niepokój. Chyba, że on sam jest tą laską i pyta się o opinię  pod pozorem bycia samcem, faktycznie oczekując  adoracji i atencji.

 

Udzielajcie się dalej...haha

Edytowane przez Anna
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, antyrefleks napisał:

Duze usta, kreca facetow, duze piersi, kreca facetow, duzy tylek z waska talia, kreci facetow. Gdyby te rzeczy nie byly atrakcyjne, to laski by nie robily remontow w tym kierunku. Nic sie nie dzieje z przypadku.

Kręci jakąś część gadziego mózgu o ile nie ma innych negatywnych skojarzeń.

Wiesz, że istnieje coś takiego jak poczucie energii braku? Osoby, które są na tej energii, ale nie są otwarte na zmianę często wybierają stronę wampiryzmu energetycznego.

Mnie ta kobita właśnie tak się kojarzy. Upgrade wyglądu, przywdziewanie maski, aby przyciągnąć potencjalnych żywicieli i karmić się ich energią.

Szczególnie seksualną.

To nie dla mnie - podziękuję.

Mnie interesuje relacja (raczej dłuższa) z babką, która ma harmonijne podejście, a nie jest wampirzycą.

To nie racjonalizacja, to wybór.

 

4 minuty temu, antyrefleks napisał:

Widzialem wielu facetow po xx lat zycia za soba, ktorzy maja w dupie falszywe teorie i biora z zycia to co chca,

Albo są już na tyle zdesperowani, że mają wyjebane i chcą korzystać z życia, póki jeszcze mogą.

Poza tym na zbyt wysokim teściu gadzi dostaje zbyt duży priorytet, i efekt jest podobny.

 

9 minut temu, antyrefleks napisał:

Moze i by cie nie podjarala "na sucho", tak jak i mnie. Ale po dotknieciu jej, zetknieciu sie z jej ognistym spojrzeniem moze zmienic sie wiele.

Kalibruję swoje podejście, aby takie "ogniste spojrzenia" na mnie nie działały. Kwestionuję to, na tyle, na ile jestem w stanie w danej sytuacji.

Już się naciąłem na coś takiego (na taką manipulację), to sprzyja powstawaniu kiepskich nawyków, prowadzących do beta-orbiterstwa.

Kobieta ma się najpierw kwalifikować, wygląd istotny, ale nie jedyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, thonuc napisał:

Faceci, jak ona wam sie podoba ?

Co myslicie, jest seksowna i stylowa czy NOT ?

Ocencie sami

 

 

krdm7RH.jpg

h4Rtvgq.gifqRIq5RZ.gif

iDcztWl.gif8O9pYqh.gif

BpP3Hcg.gifZmYgLhy.gif

xQT0X7i.giffAlAbAD.gif

Uuu1GzF.jpg

6SrfeyE.jpg

XpGjOCz.jpg

L4YkQgA.jpg

LKyH9fr.jpg

4oqp1sJ.jpg

gM6feNV.jpg

Wszyscy mówią że chujowa a jak by przyszło zagadać to by język stanął w gardle... 

No chyba że to forum dla chadow to pomyliłem fora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lync napisał:

Mnie ta kobita właśnie tak się kojarzy.

Mnie też. Tylko, że w tym przypadku oceniamy jej wygląd, a on jest wymaksowany i pociągający dla wszystkich i na żadne racjonalizacje tutaj nie pójdę, bo to jest bujda na resorach. Ta kobieta może mieć wiele chujowych cech i moze ma, sądząc po motywacji do poprawiania wyglądu, ale nie wiemy, czy akurat to by nas zdemotywowało do działania reprodukcyjnego. Obiektywnie oceniając wygląd zewnętrzy, jest w top i za dużo widziałem i wiem, by ktoś mnie przekonał, że ona jakiegoś faceta nie "pociągnie". Nie bądźmy kobietami, które widząc miesniaka na zdjeciu znajda 50 powodow, byleby przekonac normika, ze ten typ nie jest w jej typie itd. a w praktyce gdyby sie z nim zetknela, a gosc mial uporzadkowana bajere, podniecilby kazda z nich :)) 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, antyrefleks napisał:

n jest wymaksowany i pociągający dla wszystkich

To jest właśnie racjonalizacja (w zasadzie też uogólnienie), bazująca na tym, że jeśli utwierdzisz się w przekonaniu, że jest on pociągający do wszystkich - to coś Ci to udowodni, coś z tego będziesz miał. Pytanie: co?

 

Tak jak napisałem - widzę u niej pewne elementy atrakcyjności, ale to zbyt mało, aby mnie pociągała i np. czuł, że bardzo chcę rozpocząć interakcję.

Twoje uogólnienie więc nie jest prawdą.

Jestem negatywnie zbodźcowany do insta-panien, lubię naturalność lub intrygującą kobiecość.

A ona dla mnie idzie w stronę nachalnej/zdegenerowanej kobiecości.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, antyrefleks napisał:

To jest wlasnie racjonalizacja. Widzialem wielu facetow po xx lat zycia za soba, ktorzy maja w dupie falszywe teorie i biora z zycia to co chca, a przy tym sa szczerzy. Dla nich zrobiona lala, to atrakcyjna lala. Ja im wierze, bo psychologia ewolucyjna i badania psychologow mowia na ten temat duzo. Duze usta, kreca facetow, duze piersi, kreca facetow, duzy tylek z waska talia, kreci facetow. Gdyby te rzeczy nie byly atrakcyjne, to laski by nie robily remontow w tym kierunku. Nic sie nie dzieje z przypadku. 

 

Moze i by cie nie podjarala "na sucho", tak jak i mnie. Ale po dotknieciu jej, zetknieciu sie z jej ognistym spojrzeniem moze zmienic sie wiele.

 

Jak się w życiu trochę porucha, to naprawdę - kończy się myślenie kutasem.

A zwłaszcza do takich mocno średnich lasek.

Po jej "ognistym spojrzeniu" najwyżej czułbym zażenowanie.

Jest też coś takiego, jak gust, i pożądanie nie działa tak samo, jak głód, czy pragnienie.

Jak chcesz pić - wypijesz własny mocz. Jak jeść - zeżresz robaka.

Ale ruchanie nie jest na tym samym poziomie potrzeb.

 

Tu te rzekome "atrakcyjne" cechy są wszystkie fałszywe, sztuczne, na dodatek fatalnie zrobione. Naprawdę fatalnie - a cycki typu piłka to już serio dramat po taniości.

 

Laski robiące takie remonty, są na takiej samej zasadzie jak goście wstrzykujący sobie synthol w mięśnie.

Jest to i głupie, i szkodliwe, i brzydkie.

A robią, zgodnie z tym samym schematem zaburzenia poczucia własnej wartości - same siebie nie potrafią obiektywnie ocenić, roją sobie rozmaite wizje, tylko poziom niżej, niż "kobieta-kot", czy Donka Versace, i nie dadzą sobie powiedzieć, że się oszpecają.

 

W całym redpillu wszyscy się brandzlują psychologią ewolucyjną, i "cechami". Ale to jest tylko pierwszy rozdział książki. Tom o gadzim mózgu.

Ale my nie jesteśmy gadami - jesteśmy 1.ssakami, 2.naczelnymi 3.ludźmi.

Mózg nie skończył ewolucji na "gadzim".

Dlatego np. są ludzie, którzy są w stanie pościć, uprawiać mordercze treningi, żyć w celibacie, tworzyć - nie są rurkowcami, bo są i pozostałe etapy rozwoju mózgu, które rządzą innymi instynktami, czy umożliwiają - ocenę i wybór.

  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.