Skocz do zawartości

HOT czy NOT ? Jak ona wam sie podoba ?


Rekomendowane odpowiedzi

@Pietryło Tak. Ja to nie mogę tego pojąć, wystarczy trochę się ogarnąć i wyjść na miasto, tyle młodych fajnych, pijanych dupeczek chodzi po knajpach a tutaj problemy i dywagacje czy jakaś labadziara jest hot or not.

Zamiast skupić się na czymś co ich popchnie do przodu to zajmują się bzdurami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Gixer napisał:

jak by przyszło zagadać, to by język stanął w gardle... 

No chyba że to forum dla chadow, to pomyliłem fora. 

No bo tylko chad potrafi do takiej zagadać, c'nie?

Forum jest dla mężczyzn - różnych mężczyzn, nie tylko spermiarzy i wycofanych.

Godzinę temu, antyrefleks napisał:

Moze i by cie nie podjarala "na sucho", tak jak i mnie. Ale po dotknieciu jej, zetknieciu sie z jej ognistym spojrzeniem moze zmienic sie wiele.

Zaczynam podejrzewać, że jesteś jej alfonsem...

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Sankti Magistri napisał:

@Pietryło Tak. Ja to nie mogę tego pojąć, wystarczy trochę się ogarnąć i wyjść na miasto, tyle młodych fajnych, pijanych dupeczek chodzi po knajpach a tutaj problemy i dywagacje czy jakaś labadziara jest hot or not.

Zamiast skupić się na czymś co ich popchnie do przodu to zajmują się bzdurami.

Wydaję mi się, nie jestem pewien, ale taka jest moja teoria i może jest gówno warta, ale... Takich czadów jak np Ty jest nie wiele, ale można zrobić dużo by się wybić ponad przeciętność. Ostatnio przeglądałem temat odnośnie tego Badoo i tak dalej. Ktoś już, nie będę szukał, ale dał wypowiedzi odnośnie tego że dawał odpowiedzi laskom, które wyróżniały się spośród tłumu.... No ogólnie ja miałem swoją aktywność w 2016r, ale już wtedy gadali, że nie ma co szukać po portalach. Laska z Badooo jest obecnie moją żoną, staż 6 lat. I co mi powiedziała? "Bo byłeś inny, oryginalny", jeszcze mówiła co za debile jej zdjęcia wacków wysyłali, to od razu bloka waliła, to jest masakra ile spermiarstwa laski dzisiaj mają. No i jeszcze odnoście ślubu... to pomimo zawarcia małżeństwa odradzam, nie dlatego, że mam gorzej, ale wiem, że to może być niezła wtopa. Odnośnie swojej wiem, że ma 3 braci, silnego ojca i wiem, że są dobre wzorce u niej i podjąłem się ryzyka, tyle na ten temat. No a jeśli chodzi o resztę lasek z portali to naprawdę, jak ma się ten "pazur" to idzie wyrwać. Tylko zaznaczam, że ja działałem do 2016 roku, no i uważam, że na żywo i tak lepiej. Ale to wszytko moje opinie introwertyka.

Edytowane przez Pietryło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co myślę, to to że masz niezdrową obsesję na punkcie tej osoby.

 

Ale odpowiadając na te pytanie wiele razy pisałem ale napiszę jeszcze raz, że mi się takie kobiety nie podobają. Nie jestem pewien czy to nawet kobieta jest, wydaje mi się że jest zmodyfikowany/a. 

Po prostu dla mnie już przez same te cycki babka jest aseksualna. Niech będzie "płaska" ale nie z takimi piersiami zrobionymi na chama. Przecież strach dotknąć, że wybuchną i roztopi mi kawałek ręki i pół ryja ten kwas bezoinsainowy, który by się z tego ulotnił.

 

Nie czuję żadnej atrakcji.

Jestem dosyć mocnym naturalistą i serio ja krzywo patrzę na zwykłe malowanie u kobiet a gdzie tak na chama wszystko zrobione. Rozumiem trochę się pomalować ale bez przesadyzmów.

Mnie to odrzuca jak wszystko tak jest zrobione, nic na to nie poradzę i na moją fizjologię 😕 

 

Przepraszam jak kogoś uraziłem. 

Na szczęście są osoby sprzyjające i jarające się tego typu kobietami, więc z pewnością sobie taka panna nie jednego adoratora znajdzie/odnajdzie na świecie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, nat napisał:

Mam takie dziwne wrażenie, że jak patrzę na zdjęcia tych wszystkich instagwiazd to one wszystkie wyglądają tak samo🤔

Bo wyglądają, tak się kończy sztampowe poprawianie urody poprzez pakiet: powiększanie ust, podnoszenie kącików oczu/brwi i "korekcja" :D nosa. Niezależnie od cech urody danej twarzy u określonych specjalistów, którzy np. specjalizują się w robieniu określonego kształtu nosa.

Zdecydowana większość osób nie ma dostępu do chirurgii plastycznej z prawdziwego zdarzenia. Sztuką jest wyglądać lepiej- ale wciąż jak Ty. 

 

Najlepszy przykład dla mnie to Shakira. Inny to Paris Hilton.

Z polskich osobistości to Dżoana Krupa ma nienajgorzej powiększane usta, w miarę delikatnie (choć wolę wersję naturalną).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, zychu napisał:

No bo tylko chad potrafi do takiej zagadać, c'nie?

Forum jest dla mężczyzn - różnych mężczyzn, nie tylko spermiarzy i wycofanych.

Zaczynam podejrzewać, że jesteś jej alfonsem...

No specjaliści forumowi z czadologii stosowanej powinni ocenić:

Kształt czaszki - Angel scull

Kształt szczęki - ładnie zarysowana

Symetria twarzy - 100%

Włosy długie gęste - ogólnie zadbane 

Zęby - idealne, białe 

Nos zgrabny nie duży 

Usta za duże nie naturalne. 

Brwii nie maturalne

Pełen makijaż więc ciężko stwolierdzic więcej. Tak czy owaka spokojnie można powiedzieć że mocne 8 jak chodzi o twarz

 

 

Budowa ciała:  zbyt szczupła, zgrabna

Wzrost strzelam że 1,7m czyli bardzo ok 

Czyli ciało w mojej ocenie  7-8 

 

Wszyscy mówiący że jest słaba niech podeślą zdjęcia swoich myszek to ocenimy jakież to rakiety mają w sypialni...

 

 

Edytowane przez Gixer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Gixer napisał:

Wszyscy mówiący że jest słaba niech podeślą zdjęcia swoich myszek to ocenimy jakież to rakiety mają w sypialni...

A czy potrafisz dopuścić możliwość, że komuś taka zwykła myszka ze standardowym biustem może się bardziej podobać? Czy też trafił się następny, któremu czerwona piguła mózg wypaliła?

Już wcześniej w innym wątku wrzucałem przykładowe zdjęcia, więc tu powielę:

bt-3.jpg

maxresdefault.jpg

Przechwytywanie-5.jpg

page-352.jpg

 

Mnie się po prostu podobają subtelniejsze, bardziej naturalne. I tyle.

Jeżeli komuś nie, to nie robię z tego powodu afery, bo potrafię cieszyć się tym, że mnie takie panie się podobają. 

 

Serio, coraz bardziej toksycznie się tutaj robi. 

Edytowane przez zychu
  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, zychu napisał:

Mnie się po prostu podobają subtelniejsze, bardziej naturalne

 

Pierwsza i ostatnia mają coś ciekawego w sobie. Choć ostatnia sporo po trzydziestce więc pewnie już jedną nogą w grobie;)

Pozostałe też spoko, takie normalne.

Gdyby tam nałożyć szpachli i tapety, niejedna laska z insta mogłaby się schować.

 

Spotykam czasem takie porobione na max, ciało wyrzeźbione a twarz jak od linijki i po malowaniu kabinowym. Plus krzykliwy ciuch podkreślający to wszystko.

Zawsze zerkam i aż chciałoby się przejść kilka razy wokół, obejrzeć dokładnie. To lepsze niż zoo. 

Dziwne rzeczy ludzie potrafią z sobą zrobić. 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, antyrefleks napisał:

Mnie też. Tylko, że w tym przypadku oceniamy jej wygląd, a on jest wymaksowany i pociągający dla wszystkich i na żadne racjonalizacje tutaj nie pójdę, bo to jest bujda na resorach.

Dla mnie jest zupełnie aseksualna. O wiele bardziej wolę niewymaksowaną, niepretensjonalną urodę dziewczyn jakie miałem okazje poznać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zychu napisał:

A czy potrafisz dopuścić możliwość, że komuś taka zwykła myszka ze standardowym biustem może się bardziej podobać? Czy też trafił się następny, któremu czerwona piguła mózg wypaliła?

Już wcześniej w innym wątku wrzucałem przykładowe zdjęcia, więc tu powielę:

bt-3.jpg

maxresdefault.jpg

Przechwytywanie-5.jpg

page-352.jpg

 

Mnie się po prostu podobają subtelniejsze, bardziej naturalne. I tyle.

Jeżeli komuś nie, to nie robię z tego powodu afery, bo potrafię cieszyć się tym, że mnie takie panie się podobają. 

 

Serio, coraz bardziej toksycznie się tutaj robi. 

No to te twoje myszki to jest dla mnie 6/10. 

No ale potrafię zrozumieć że dla Ciebie to 10/10. Takich jak Twoje to jest na pęczki więc gratuluję, masz pełne ręce roboty.  Zresztą wszystkie mają miny jak ofiary losu. Strach pomyśleć co z nich wychodzi jak podpadniesz. Wtedy się okazuje że ta niewinna istotka ma zęby jak wilk 🤣

 

Dla mnie 10/10 to Audrey Hepburn albo Monica Bellucci jak miały po 23 lata. No ale ta cała dyskusja jest bez sensu bo o gustach się nie rozmawia. 

Edytowane przez Gixer
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.