Skocz do zawartości

Wygrana w lotto


Korol09

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Akadyjczyk napisał:

Patrzyłem sobie na wygrane w lotto to jeśli nie trafiłeś 6 to nie mogłeś wygrać jakiś wielkich pieniędzy. Zakładam że trafiłeś 5 a to są w sumie śmieszne pieniądze

 

Proste, trafił 5 w mini lotto. Co zawęża do 3 lokalizacji. Czyli nie takie dużo kasa minus podatek.

Mimo wszystko lepiej jakby autor poprosił o skasowanie tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Korol09 napisał:

Wygrałem w lotto niezłą sumkę mam 60 dni na odebranie wygranej, teraz pytanie jak pozostać anonimowym i odebrać nagrodę bez wzbudzania jakiś sensacji? 

Gratulacje.

 

Nie chciałbyś kupić doradztwa inwestycyjnego ? :P

 

Anonimowo waluty do 1k euro w kantorku, jedna uncja złota.

Ja bym szczerze mówiąc wszystko wydał na jakieś towary, poza 5-10k gotówki na wypadki wszelakie.

 

Na głupich paletach pomidorów w puszce, groszku, fasolce, tuńczyku, makrelach - jestem do przodu w rok o średnio 30%, bo tyle wyszło różnic pomiędzy zakupem na promocjach, a tym co teraz.

A jeść trzeba.

 

Tylko na baby nie przepierdol ! ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

   Mam na imię Ewa i mam 18 lat, tak naprawdę ukrywałam się cały czas pod przykrywką  tego  ultramęskiego kobieciarza z długą pałą, ponieważ chciałam cię obserwować z daleka 😉

 

Nie byłam gotowa na coś więcej...

 

Teraz nie potrafię powiedzieć już stop memu uczuciu do ciebie drogi Karolku i teraz, z przytupem, przy wszystkich powiem to głośno - pragnę cię!

 

Proszę napisz do mnie na priv, mam już dość tych gier!

 

 

PS 

Moja ciasna 18-letnia cipka czeka na ciebie, chlup chlup!

 

 

 

 

  • Like 3
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Akadyjczyk napisał:

Patrzyłem sobie na wygrane w lotto to jeśli nie trafiłeś 6 to nie mogłeś wygrać jakiś wielkich pieniędzy. Zakładam że trafiłeś 5 a to są w sumie śmieszne pieniądze

 

 

Poza najbardziej znanym "szóstkowym" Lotto jest jeszcze parę gier, w których można wygrać sześciocyfrową kwotę np. Multi Multi, Kaskada, Super Szansa, Mini Lotto...

 

Nie pogardziłbym też wcale sukcesem w Ekstra Pensji.

Edytowane przez Endeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrana ok kilkadziesiąt tysięcy - konto dolarowe i lokata albo skrytka bankowa i złoto fizyczne.

Wygrana kilkaset tysięcy - małe mieszkanie do najmu w dużym mieście; jak chcesz być anonimowy to oddaj w zarządzanie najmem agencji.

 

Tak jak Bracia pisali - wśród wygranych po 12 mies. jest najwięcej bankrutów. Moim zdaniem nie wydawaj tych pieniędzy na konsumpcję wcale tylko zainwestuj jw. ewentualnie część przeznacz na edukację/ języki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.