Skocz do zawartości

Mentzen za przymusowym poborem tylko dla mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj Konfederacja straciła mój głos.

 

Nie mam zamiaru zostać mięsem armatnim tylko dlatego, że mam do tego większe predyspozycje fizyczne, niż kobiety. Widać, że Panu Sławkowi już coś zaczęło ryć się pod beretem. Nie obchodzą mnie jego argumenty, że przeciętny mężczyzna lepiej nadaje się do biegania z karabinem po lesie od przeciętnej kobiety. Tak samo jak jego nie obchodzi, że jego majątek nadaje się bardziej do łupienia przez państwo, bo więcej posiada, niż przeciętny Kowalski. Tutaj już potrafi zadbać o swoje interesy i trzymać kasę przy sobie, ale TY masz zapierdalać na wojnę, bo twoje zasoby, twoje życie i zdrowie można wyeksploatować w bardziej skuteczny sposób, a jak stracisz rękę albo nogę, no kogo to obchodzi? Najwyżej do końca życia będziesz siedział na wózku i co najwyżej na instagramie oglądał te laski, które pojechały na zachód bawić się tam z mokebe. Oczywiście polityków pobór nie dotyczy.

 

Dzisiaj przeciętny mężczyzna nie ma ochoty ginąć za przeciętną kobietę, która najczęściej i tak ma na niego wywalone. Mamy ginąć, żeby nasze kobiety mogły być dalej gwiazdami instagrama tylko, że na zachodzie? Żeby dalej mogły tam wybierać chadów na tinderze, zabawiać się z egzotykami, łupić z majątków przy rozwodach, alienować dzieci i zarabiać kasę na OF?

 

Ja podziękuje, jeszcze ta retoryka, że podczas wojny nie ma czasu, żeby bawić się w równouprawnienie. Oczywiście, bawmy się w równouprawnienie, tylko tam i kiedy się to paniom opłaca.

 

https://youtu.be/pW1dEzh9DiI?t=502

  • Like 38
  • Dzięki 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem twoje rozrzalenie. To ze Polska jest takim krajem jakim jest to nasza wina. Twoja, moja, ludzi z forum tego i dzisiatek innych, ludzi z naszych miast. Abstrahujac od tego, ze jak przyjdzie czas, to wroce do PL i pojde bronic ludzi na ktorych mi zalezy i nie pozwole aby ruska swolocz zrobila Bucze w zadnym innym miescie. W dupie mam politykow, bo w czasie wojny i po niej gowno beda znaczyc. Jezeli boisz,, ze kobieta bedzie w instagram sie bawila, kiedy ty masz walczyc, to:

- wybrales kiepska kobiete | y

- masz slabe poczucie wlasnej wartosci i sprawczosci

- slabo sie komunikujesz 

- rzadzi toba dysonans poznawczy

Widzisz kobiety takie, jakie chcesz zeby byly. 

 

Z tego co jak piszesz, to wszystko kreci sie dla ciebie wokol bab. Dluga droga przed toba, zeby ze spokojem spojrzec w lustro. Bez gniewu, agresji, zlosci. Jezeli przydzie co do czego i ruskie wejda z butami na teren PL, to przed wojna nie uciekniesz. Chocbys sie w Australii znalazl. Im dalej bedziesz ty wiekszy konflikt bedzie narastal w Tobie. Myslisz, ze ig bedzie mial wtedy znaczenie. Modelujesz pol spoleczenstwa na podstawie zachowan jednostek? Czy chcialbys miec w oddziale kobiety, ktora ze wzgledu na warunki fizyczne bedzie oddstawala od najslabszego faceta i wprowadzala element rozpraszajacy? Moja bedzie zapie**** w fabryce jak bedzie wymagane.

 

Ja nie zamierzam byc miesem armatnim. Gdyby ludzie z takim nastawieniem zyli w poprzednim wieku, bys salutowal pod portretem hitlera kilka razy dziennie. Tak przyjade z zachodu walczyc. Walczyc o bezpieczenstwo moich ludzi.  Kraju, w ktorym sie urodzilem (nie rzadu debili), O wszystkie dzieci, ktore maja przed soba inna przyszlosc, niz lufa AK-12/15, moje dzieci, aby nie musialy ubierac munduru i mogly byc ze mnie dumne. Moze ostatni raz. Za brata po lewej i po prawej stronie, ktorzy beda trzymac ten sam model karabinu co ja. Nie o babe, ktora moze sie bzykac z kim chce, to jest ostatnia osoba, o ktorej bym myslal.  Tego ostatniego zycze Ci z calego serca.

 

Z wyrazami szacunku

PB

 

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem aż mecenasik się wysprzegli bo z tego co mi wiadomo dotąd mądrze się wypowiadał. Wychodzi metoda powiedz 98% prawdy, 2% kłamstwa a ludzie pomyślą że masz rację, typowy kolejny manipulant za kaskę z budżetu.

 

@Król Jarosław I

I to jest podejście.

 

@Pater Belli

To za co chcesz walczyć? Za Morawieckiego i resztę chołoty? Za pomoc upainie? Za ponad 80% podatków+szalejącą inflację i odbieranie praw obywatelskich, niszczenie energetyki i drożyznę?

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 16
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

13 minut temu, Pater Belli napisał:

To ze Polska jest takim krajem jakim jest to nasza wina. Twoja, moja, ludzi z forum tego i dzisiatek innych, ludzi z naszych miast.

 

Ale smętne pierdolenie. Tak moja wina, moja bardzo wielka wina. I wszystkich wokoło wina! Wszyscy czekają aż wrócisz i będziesz dzielnie walczył... z poczuciem winy może się najpierw rozpraw.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pater Belli napisał:

Tak przyjade z zachodu walczyc. Walczyc o bezpieczenstwo moich ludzi.  Kraju, w ktorym sie urodzilem (nie rzadu debili), O wszystkie dzieci, ktore maja przed soba inna przyszlosc,

Nie lepiej wszystkich tych, których wymieniłeś ewakuować w bezpieczniejsze miejsce?

Nie neguję Twojej  chęci do walki.

Sam pewnie zostałbym wysyłając dzieci.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alejandro Sosa napisał:

Ale smętne pierdolenie. Tak moja wina, moja bardzo wielka wina. I wszystkich wokoło wina! Wszyscy czekają aż wrócisz i będziesz dzielnie walczył... z poczuciem winy może się najpierw rozpraw.

 

Sorry, ale nie rozumiem narzekania ze rzad w d**e rucha od prawie 8 lat. Ze inflacja podatki, zusy. Ja generalizowalem, ze to wina obywateli co taki rzad wybrali, albo nie wybrali innego. Osobiscie biore udzial w kazdych wyborach. Poczucie osobiscie winy nie mam, bo wyjechalem z PL, aby z politycznym pierdololo nie miec do czynienia. Co nie znaczy, ze nie szkoda mi jest ludzi, ktorzy musza sie z tym mierzyc na codzien. 

 

@Brat Janmoja najblizsza rodzina jest na zachodzie i tam zostana. Moze dlatego od ponad 10 lat epizodycznie jestem w PL, moja tozsamosc narodowa jest troche wyeksponowana, bo widze jak to slabo wyglada do okola.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pater Belli ja w razie wojny z automatu jadę do szpitala i nie mam z tym problemu, ale bezinteresownie wkurwiam się o nieuczciwość wobec reszty chłopaków w społeczeństwie. Dodatkowo codziennie jestem zalewany informacjami o dyskryminacji kobiet na wszystkich możliwych płaszczyznach, więc takie sytuacja jak ta irytują mnie 100x bardziej przez takie gówno.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konfederacja pokazała ile są warci podczas głosowania w sprawie ustawy o obronie ojczyzny. Miałem na nich głosować, ale jebał ich pies. 

 

9 minut temu, thyr napisał:

Spelniam swoj obywatelski obowiazek i nie chodze na ustawki zwane potocznie wyborami . I kolo chooja mi lata ze jakies zyeby glosuja tak jak glosuja , ja mam czyste sumienie .

Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy. Choć i tak masa idiotów z własnej woli zagłosuje na te same mordy od lat będące przy korycie.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PocztowyZmien cyfrowa banke, bedziesz spokojniejszy. Nadchodza ciekawe czasy i okaze sie, ktory z chlopakow ile jest wart. Osobicie poczulem co to znaczy noz w plecach i nie istnieje cos takiego jak lojalnosc przyjaciol. Mozesz co najwyzej miec wlasne wartosci i zelazne zasady. Zaden polityk nie jest ci do tego potrzebny, aby miec poglady. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityk, który nie ma wstydu, pierdoli od rzeczy i generalnie wprowadza zamęt w życie zwykłego człowieka. Nowe, nie słyszałem. Ścierwa polityczne dyktują, co jest dobre, a co złe, ale sami ręce umywają od problemów. I lepiej niech uważa, bo niektórzy po odbiorze broni skierują się na prawdziwego wroga. Prawdziwi patrioci chyba widzą, że największy wróg przemawia do nich z telewizorni każdego dnia. Okupacja byłaby przynajmniej odpoczynkiem od tych zakazanych mord.

Edytowane przez mac
  • Like 14
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Brat Jan napisał:

Mogli chociaż zrobić pobór dla bezdzietnych kobiet, ale by się dzietność zwiększyła momentalnie po 9 m-cach.:D

 

Popieram, niech je szkola w ramach sluzby pomocniczej. Nic na przeszkodzie nie stoi. Wrzask po lewej stronie bylby niesamowity.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem skłonny poprzeć ten pomysł, ale pod jednym warunkiem: rola mężczyzn w społeczeństwie ma być zdecydowanie zwiększona kosztem kobiet. Jeśli powróciłby faktyczny patriarchat, a nie tzw. piekło kobiet, to mężczyźni nie byliby traktowani w tym kraju oraz w zachodniej cywilizacji generalnie jako ci najgorsi, jak śmieci, w sądach rodzinnych byliby traktowani przynajmniej na równi w kobietami jeśli nie lepiej, ponieważ to zwykle kobiety kłamią i składają fałszywe zeznania oraz oskarżenia, system emerytalny miałby być zrobiony dla nas i pod nas, to my mielibyśmy głos i siłę decyzującą w sprawie "moje ciało moja sprawa" jak kiedyś w całkiem jeszcze niedawnych czasach. Mężczyzna byłby faktyczną głową rodziny i nie można byłoby go ot tak wywalić z jego własnego mieszkania albo rozwieść się, ponieważ pani się znudziło lub znalazła lepszą gałąź. Problem alienacji rodzicielkiej to też kolejna sprawa. Możnaby naprawdę wymieniać i wymieniać. Dlaczego my mężczyźni mamy ginąć za kraj, który ma nas totalnie w dupie i którego faktycznie nie jesteśmy częścią? Retorycznie pytam.

 

Ponadto w panującej narracji to kobiety są silniejsze, lepsze, niezależne, więc skoro tak jest, bo nie może być przecież inaczej, niech one idą w kamasze i walczą za swój matriarchat, a nie wysyłają zbędnych im mężczyzn na front. Zresztą nie ma to jak kobieca logika, albo raczej jej brak, ponieważ w sytuacji konfliktu, to ci zbędni i niepotrzebni mężczyźni stają się nagle "mięsem armatnim" i mają bronić jak zwykle biedne i pokrzywdzone kobietki.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 14
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukold i tyle, większość facetów co jest w związkach ma centrum dowodzenia w postaci kobiety i ona nagina ich wole i decyzje w pełnionych funkcjach w społeczeństwie. 

 

Co do samego poboru zdaje się że jesteśmy następni w kolejce, aby ginąć za interesy USA i Unii. Bo Polska to przecież tylko kolejny pionek na szachownicy geopolitycznej.

Zauważyłem że rząd przypomina sobie o Polaku w kwestiach podatkowych lub poszukiwania mięsa armatniego. Nie tak dawno trąbili psychologicznie że mają tylu chętnych. Nagle potrzebują 200 tys chłopa... a może więcej tylko oficjalnie podali tyle? Szkolenie miało być weekendowe nagle stało się dwutygodniowe czy miesięczne... Sama niewiadoma odnośnie do całej organizacji to duża czerwona flaga.

 

Oczywiście uprzywilejowani obywatele jak panie które manipulacje opanowały do perfekcji i jak widać mają czynny wpływ na politykę, będą zwolnione ze swoich równouprawnień i praw w tym zakresie i obejdzie się bez protestów i napadów na kościoły czy jednostki WKU :) 

Edytowane przez smerf
  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.