Skocz do zawartości

Irina zapatrzona w Polskich chłopaków...


Rekomendowane odpowiedzi

Abstrahując już od tematu p0lek, Ukrainek, redpilla, diabelstwa kobiet i romantyzmu mężczyzn...

 

Świat jest jednym wielkim żebrakiem. Rozumiem, że chcącemu nie dzieje się krzywda (potencjalny darczyńca), bo świadomie wybiera komu przelewa pieniążka, jednak niedorzeczność celu wielu zbiórek powinna być karana! 

Gdy widzę cebulową zbiórkę wtedy powtarzam sobie, że ludzie rządzą rzekomo własnymi pieniędzmi i świadomie wpłacają na określony cel i nic mi do tego, ale... uczestniczyłam w dwóch zbiórkach (leczenie ratujące życie albo łagodzące cierpienie, kto to teraz wie... 😥), w których nie zdążyliśmy zebrać pieniędzy...

Dwie dziewczynki zmarły przed uzbieraniem pełnej kwoty (nie ruszajmy tematu diagnostyki, refundacji leczenia w PL). 

Potrzeby są różne, ale hierarchia wartości zawsze jedna...

 

Nie lubię zbiórek internetowych, mam zasadę ograniczonego zaufania.

Może źle robię, ale uczestniczę/wpłacam na takie zbiórki, które zostały zorganizowane przez moich znajomych, którzy są blisko owych potrzebujących. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co do panów, którzy w imię różnych, niezaspokojonych potrzeb, przelewają (mniej czy bardziej świadomie) pieniądze dla wyrachowanych pań - należy chyba dla nich zebrać pieniądze na kilka wizyt u psychologa w celu nauczenia się szacunku do samego siebie i własnych pieniędzy. 

  • Like 2
  • Dzięki 4
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie cała ta historia to takie stosunki (hue hue, kwiik!) polsko-ukraińskie w pigułce - i te z udziałem polackich simpów, i te z udziałem polskiego (nie)rządu.

 

Paszynka nęciła cycem i dobrym słowem, simpownia waliła konia i zasilała konto, a na końcu okazało się, że paszynka po prostu była wyrachowaną sunią.

 

Następna w kolejce: Daria Korsak. Hue, hue, kwiiik!

Edytowane przez zychu
  • Like 8
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Maya napisał:

endżoj😆 

 

Dzięki - doskonałe :D

 

Do rzesz(/)czy :D 

 

Typowy polski mężczyzna to frajer, kukold i mentalny cwel więc absolutnie nie dziwi mnie, że laska pojechała na micie "uchodźczyni" (hue hue) i naciągnęła Polaków. Większości z moich rodaków nie ma za grosz honoru i szacunku do samego siebie i za wizję drugiej mamusi, która ich utuli, wycałuje i powie "miś nie martw się poradzimy sobie!" nadstawi dupsko.

 

Czytam ostatnie wpisy na forum i co my tutaj mamy:

1. Płacze bo "ona go zostawiła"

2. Płacze bo nie chcą się z nim umawiać

3. Ja będę bronił swojej kobiety i idę do wojska! :D 

4. 30 letni desperat w związku z 50 letnią emerytką

5. Wieczne użalanie się, na temat rozmiarów własnego penisa

6. Czarni i południowe manlety pukają nasze "Maryje święte dziewice" - co my zrobimy!

 

 

Ale czemu się dziwić skoro całym pokoleniom wbijano do głów motyw matki-ojczyzny-polki za którą należy oddać życie tylko dlatego, że łaskawie rozłożyła nogi a potem wypchnęła gówniaka na świat :D 

Zaprawdę jest to tak wielkie życiowe osiągnięcie, że praktycznie każda kobieta powinna z automatu dostawać Nobla :D 

 

Typowy Polak musi najpierw wyżebrać atencję Mysi, potem rzucić się na kolana żeby ona łaskawie zgodziła się zostać jego żoną i dała zapłodnić zamykając oczy na to, że przedtem ktoś ją pukał tak jak chciał i kiedy chciał - ale nie - jego Myszka jest inna niż wszystkie - i on musi wychodzić 1001 randek, dawać kwiaty i inne gówna żeby siebie samego przekonać - ach trafiłem ten skarb, znalazłem himalajkę :D 

 

I nie dziwota, że potem takie cwaniary jak Paszyńska jadą na portfelu frajerni, która już widziała w niej matkę swoich przyszłych dzieci XD 

 

W ostatnie walentynki umówiłem się z Gruzinką. Punkt zborny na rynku u mnie w mieście i co ja widzę - stoją te polskie kukoldy z kwiatami, prezentami, wymuskani, odstawieni bo Mysia dziś da się łaskawie zabrać na obiad do knajpy za co frajer zapłaci a potem może i da dupki! Zawsze wydawało mi się, iż walentynki to święto par gdzie dwie strony powinny się starać ale nie - w Polsce to powinno się nazywać dzień kukolda :D Boże jaką miałem bekę z tego frajerstwa a najlepsze było to, że laska z którą się umówiłem przyniosła mi prezent - sama zrobiła gruzińskie żarcie :D 

 

Część z Was wie o tym, że siedziałem ostatnio na południu Europy - miałem okazję poobserwować zachowania naszych "sparowanych" rodaków na "wakacjach" - co za komedia. Pakiet wygląda tak - on zap*erdala z górą bagaży, a przodem idzie ONA - korona stworzenia, polska klacz (znak rozpoznawczy - wypierdziane leginsy o jeden numer za małe bo myśli że to sexi) z wiecznie obrażoną miną i wydętymi chrapami bo jest za gorąco / za zimno, taksówka nie podjechała jak księżna wylądowała ewentualnie ten przystojny południowiec, któremu chętnie dałaby dooopy z marszu zamiast swojego Januszka, nie zwrócił na nią uwagi, a najlepiej jak w pakiecie ma córunię - kopia z kopii mamusi :D

 

Ale do brzegu.

 

Kilka dni mieszkała ze mną fajna laska, którą poznałem właśnie tam* - dwa razy spotkaliśmy się na kawie i mówię do niej, że następnego dnia wyjeżdżam (jechałem w inną część tego samego kraju) a ona, że skoro ma teraz świąteczną przerwę w zajęciach czy może jechać ze mną - spoko - no problem tylko mnie nie wkoorwiaj bo wracasz do siebie. Następnego dnia poszliśmy do knajpy na śniadanie - tam było coś w formie szwedzkiego stołu, że bierzesz sobie co chcesz poza kawą i napojami, które robiły / przynosiły kelnerki. Było dość wcześnie więc było słychać rozmowy przy innych stolikach i oto są oni - marzenie wielu forumowych chłopców - polska dama (małżonka), córunia i polski kukoldzik.

 

Panie się rozsiadły a kukold zaczął latać i przynosić im żarcie jak kelner - najlepsze - dostał opie*dol od żony że "nie taką marmoladę chciała zjeść do kruasanta (XD)". I  teraz - ja sobie spokojnie siedzę, a dupa, która ze mną była zaczyna robić to co kukold czyli przyniosła mi żarcie jakie chciałem etc. Polki już coś burczą pod nosem (bo idiotki nie zdają sobie sprawy, że ja też z PL) a kukold wzrok wbity w talerz i coś tam przełyka. Ja zacząłem się już śmiać i mówię po polsku - "jak tam Panu mijają wakacje" a jego stara robi się purpurowa. No i "ja mu wtedy mówię" - "widzę, że świetnie się Pan bawi, można wypocząć prawda?" Gościu się o mało kawą nie udławił :D Dla porządku - koleś i baba ok 50tki, córunia w wieku laski z którą ja byłem :D 

 

I tak to wygląda jak się patrzy z boku - w większości związków Polak to połączenie kelnera - lokaja -złotej rączki do wszelakich napraw - bankomatu, który funduje wiecznie wściekłej Pani imprezę pt. "życie rodzinne".

 

Najśmieszniejsze jest to jak duża część z Was sra w gacie na samą myśl o wyjeździe gdziekolwiek bez baby -bo co ja będę tam robił? Poznawał inne baby?  Jak? To niemożliwe i cringe, bo jak nie poznałem Mysi w liceum / na studiach to przegrałem życie :D Gacie są też pełne na samą myśl o tym, że macie iść sami na wesele, do cioci Władzi na imieniny etc. - bo co ludzie powiedzą?!

I dajecie się cwelić w zamian za towarzystwo :D 

Dlatego taka Paszyńska jak i miliony innych będą robić na Was takie udane deale.

 

Brawo Irenka! Cwel polskiego kuka ile wlezie dopiero jak pęknie mu dupsko, może coś zrozumie :D 

 

I najlepszy mit dla polskiego simpa i kuka - Mysia nie lubi seksu :D Mysia nie lubi seksu z Tobą bo nie byłeś, nie jesteś i nie będziesz jej pierwszym wyborem tylko deską ratunku jak z rozpędem przywali o ścianę w wieku 30 lat. Jeśli kobieta nie dąży sama do seksu to znaczy, że nie jesteś dla niej atrakcyjny. Tylko tyle i aż tyle. I ja wiem, że są laski nieśmiałe ale to nic nie zmienia - po prostu jesteś w jej oczach nikim - a bądźmy szczerzy - większości kobiet nie podoba się większość facetów. i potem są historie typu "on mi się na początku nie podobał ale tak o mnie zabiegał to się zgodziłam" :D 

To jest największe upokorzenie w życiu jakie facetowi może zafundować kobieta.

 

Wybór dla Polaka jest prosty - bierzesz się za siebie (kasa + wygląd i najważniejsze - poukładane w głowie!) albo dajesz się cwelić babie z jakiegokolwiek kraju.

Innego wyjścia nie ma.

 

* Instagram. Konto prowadzone z głową od ponad roku. Foty pokazujące interesujące życie, także z innymi dupami (ale z rozsądkiem i nienachalne). Ja wiem, że "inne kobiety Myszce pokazywać - nie no ona się obrazi"! Ale tak jest - kobiety potrzebują dowodu społecznego (dom, samochód, zainteresowanie innych kobiet) lub/i imperatywu biologicznego (Wasze geny czyli wygląd) żeby się Wami interesować. W ogóle odkąd te fotki z innymi babami mam - białymi i kolorowymi - rozmowy z kobietami, które tam zaczepiam, idą dużo łatwiej - pada tylko pytanie - "czy któraś z nich to Twoja dziewczyna / żona" - nic więcej :) 

Ale ja wiem - nie można! :D 

0 samochodów i domów - żadnych fot świadczących o statusie społecznym - tylko interesujące foty pokazujące, że coś się z tym życiem robi :) 

 

PS @DOHC - dokładnie tak będzie w przypadku konfliktu zbrojnego na terenie RP - zresztą dokładnie tak samo byłoby w przypadku każdego innego kraju - w USA jest taka anegdota, że bycie Marines = przyprawienie rogów.

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 22
  • Dzięki 13
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając jej smv max 5/10 - 

 

 

@meghan Te wizyty u psychologa przydały by się nie tylko simpom, ale większości osób, które mało co nie zes..ły się z tą pomocą uchodźcom- wysyp miłosiernych samarytan na grupach na pejsie np, o przyjmowaniu pod dach nie wspominając.

 

 

Edytowane przez Kiroviets
Błąd
  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

3. Ja będę bronił swojej kobiety i idę do wojska!

Tu akurat uważam, że instynkt obrony kobiet, dzieci, czy ogółem - słabszych, a zwłaszcza słabszych i cennych dla populacji - jest słuszny. Tyle że polski mężczyzna jest od pewnego czasu traktowany jak śmieć, więc nic dziwnego, że podważa sens najbardziej podstawowych wartości, takich jak dom, rodzina etc. Coraz wyraźniej widać, że umiłowanie ojczyzny to frazes, a te "piękne i smutne polskie kobiety" (tak o naszych Matkach Polkach pisał jakiś podróżnik w XIX wieku) na uchodźstwie nie będą śpiewać rzewnych dumek o patriotycznych treściach, tylko będą obciągać czarnym (o których za chwilę).

Cytat

6. Czarni i południowe manlety pukają nasze "Maryje święte dziewice" - co my zrobimy!

Nic nie zrobimy, bo kobiety nie mają już żadnych ograniczeń - ani prawnych, ani moralnych. Jest to smutne i nie przyniesie nic dobrego dla tego kraju - a zastępowanie polskich kobiet wyrachowanymi pokurczami z Azji tylko pogłębi zapaść. Bo wyrachowany pokurcz z Azji zawsze będzie tu obcym. 

Nie widzę ratunku dla tego kraju. Nawet chwilowy zastrzyk młodej krwi z Ukrainy nic nie zmieni, wbrew zachwytom kilku ("demografia! demografia!") komentujących użytkowników. Histeryczne zbrojenia wskazują raczej na to, że przyjdzie nam robić za mięcho armatnie, nie zaś na to, że przewiduje się dla nas miejsce na szachownicy, abyśmy rozgrywali jako "trzecia armia NATO" - tu pozdrawiam naiwnych ptysiów z wątku o wojnie w Ukrainie. ;) 

Rok temu pisałem, że mężczyźni ze wschodniej Europy pójdą na roboty albo na wojnę, zaś ich kobiety mają być mięchem do ruchania - najlepiej takim spauperyzowanym, pozbawionym perspektyw, aby byle pastuch z Sahelu mógł się w końcu wyżyć i odreagować za kolonialne upokorzenia.

Wygląda na to, że miałem rację. 

I mimo wszystko szkoda tej części Europy, bo degradacja będzie postępować. Zobaczcie, jak szybko ucichło o gwałtach kolorowych taksówkarzy w stolicy. A pamiętacie aferę (podobno bezpodstawną) z Euroweek?

To będzie nasza nowa codzienność.

 

 

Godzinę temu, Kiroviets napisał:

Pomijając jej smv 

Kwestia gustu, choć wg mnie to dobre mięcho - ale nie w takim typie, w którym bym się zadurzył. Po prostu patrzysz i wiesz, co byś zrobił. :) 

 

z całej tej hecy wyniosłem dwie ciekawe obserwacje:

- pierwsza, czyli dziki ryk simpów: jak mogłaś? TY ZDZIRO!! 😭

- złośliwe, pełne satysfakcji komentarze poleczek - już nie odnośnie do samej naczelnej paszynki, ale Ukrainek jako ogółu - hihihi, Ukrainki są takie tanie/wyrachowane, hihihi...

 

Niczego tak teraz nie pragnę, jak zgromadzić wszystkich simpów i wszystkie poleczki w jednym miejscu - i strzelać, strzelać, strzelać...

Edytowane przez zychu
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Kilka dni mieszkała ze mną fajna laska, którą poznałem właśnie tam* - dwa razy spotkaliśmy się na kawie i mówię do niej, że następnego dnia wyjeżdżam (jechałem w inną część tego samego kraju) a ona, że skoro ma teraz świąteczną przerwę w zajęciach czy może jechać ze mną - spoko - no problem tylko mnie nie wkoorwiaj bo wracasz do siebie. Następnego dnia poszliśmy do knajpy na śniadanie - tam było coś w formie szwedzkiego stołu, że bierzesz sobie co chcesz poza kawą i napojami, które robiły / przynosiły kelnerki. Było dość wcześnie więc było słychać rozmowy przy innych stolikach i oto są oni - marzenie wielu forumowych chłopców - polska dama (małżonka), córunia i polski kukoldzik.

 

Panie się rozsiadły a kukold zaczął latać i przynosić im żarcie jak kelner - najlepsze - dostał opie*dol od żony że "nie taką marmoladę chciała zjeść do kruasanta (XD)". I  teraz - ja sobie spokojnie siedzę, a dupa, która ze mną była zaczyna robić to co kukold czyli przyniosła mi żarcie jakie chciałem etc. Polki już coś burczą pod nosem (bo idiotki nie zdają sobie sprawy, że ja też z PL) a kukold wzrok wbity w talerz i coś tam przełyka. Ja zacząłem się już śmiać i mówię po polsku - "jak tam Panu mijają wakacje" a jego stara robi się purpurowa. No i "ja mu wtedy mówię" - "widzę, że świetnie się Pan bawi, można wypocząć prawda?" Gościu się o mało kawą nie udławił :D Dla porządku - koleś i baba ok 50tki, córunia w wieku laski z którą ja byłem :D 

😂🤣

 

Następnym razem ostrzegaj!

O mały włos i zniszczyłbym firmowego laptopa.

Śmiech i kawa w ustach nie idą w parze.

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się jedna rzecz w tym wszystkim podoba.

 

Mianowicie to, że znowu miałem rację tym razem co do tego jakim kukiem jest p0lak.

 

Ukrainka siedząca w Kanadzie nagrywa PO POLSKU. Dlaczego nie w ojczystym języku ani języku kraju gdzie przesiaduje ? Przecież tu była tylko przelotem.

 

Ano dlatego, że to przelotem starczyło aby się jorgła, że najłatwiejszy simp do dojenia na szmal jest w generalnej guberni i reszta rynków nie jest tak opłacalna pod tym względem jak u nas.

 

P0lacy są beznadziejni.....

Editi : nie zdziwiłbym się jakby do CAD ściągnął ja jakiś polski cwel.

  • Like 17
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Czytam ostatnie wpisy na forum i co my tutaj mamy:

1. Płacze bo "ona go zostawiła"

2. Płacze bo nie chcą się z nim umawiać

3. Ja będę bronił swojej kobiety i idę do wojska! :D 

4. 30 letni desperat w związku z 50 letnią emerytką

5. Wieczne użalanie się, na temat rozmiarów własnego penisa

6. Czarni i południowe manlety pukają nasze "Maryje święte dziewice" - co my zrobimy!

 

Bracia samcy starter pack 🤣

  • Like 2
  • Haha 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry materiał ;)

Fakt, Polacy (polscy mężczyźni) są potwornie niedowartościowani. Dlatego tak łatwo się ich triggeruje na "dobre serduszko" przez różnej maści, proweniencji i płci cwaniaków.

Dodaj do tego w potwornej już skali proukraińską propagandę, zadaniowanych dziennikarzy, lobbystów i publicystów, masz efekt który obserwujemy na własne oczy.

 

Tak, Panie Areczku. Pan jesteś jednostka zbędna, masz zdechnąć w okopie ku chwale Ojczyzny, która i tak ma Cię w dupie ;) Polska Julkownia aż przebiera nogami, by Cię do drzewa czy słupa wtedy przywiązać (taki folklor ukraiński a.d. 2022) jako defetystę, jak będziesz protestował by Ci łba nie urwało w imię cudzych interesów.

 

Przykre to jest i całkowicie zmieniło moje plany na dalsze życie. Nie ma to sensu przy tej skali neosanacyjnego ogłupienia. Tj. na życie w innej części kraju i kupno domu na Pomorzu albo w Bieszczadach, gdzie zamierzałem się przeprowadzić jeszcze przed Covidem.

 

Jak pisał Warzecha - jeżeli ktoś zamierza popełnić samobójstwo, nie uratujesz go. Sam siebie możesz tylko uratować. Niech im się powtarza polska historia, tym razem jako farsa.

 

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Panie się rozsiadły a kukold zaczął latać i przynosić im żarcie jak kelner - najlepsze - dostał opie*dol od żony że "nie taką marmoladę chciała zjeść do kruasanta (XD)". I  teraz - ja sobie spokojnie siedzę, a dupa, która ze mną była zaczyna robić to co kukold czyli przyniosła mi żarcie jakie chciałem etc. Polki już coś burczą pod nosem (bo idiotki nie zdają sobie sprawy, że ja też z PL) a kukold wzrok wbity w talerz i coś tam przełyka. Ja zacząłem się już śmiać i mówię po polsku - "jak tam Panu mijają wakacje" a jego stara robi się purpurowa. No i "ja mu wtedy mówię" - "widzę, że świetnie się Pan bawi, można wypocząć prawda?" Gościu się o mało kawą nie udławił :D  rogów.

 

Jak wyobrażam sobie taką sytuację to widzę od razu to XDD

 

comment_3560jhy8H8QUBejL3xwt33fu2BV0X4yH

4 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

To jest największe upokorzenie w życiu jakie facetowi może zafundować kobieta.

O tak ale dzięki Bogu mnie to nie spotkało nigdy bo chyba bym się zapadł pod ziemię.

4 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Wybór dla Polaka jest prosty - bierzesz się za siebie (kasa + wygląd i najważniejsze - poukładane w głowie!) albo dajesz się cwelić babie z jakiegokolwiek kraju.

 

W 90% przypadków niestety tego nie widzę patrząc na ten kabaret z boku 😝

Edytowane przez bassfreak
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niemlodyjoda, @zychu, @Król Jarosław I, @DOHC i reszta - nie daliście ani złotówki bezduszne zawistniki to nie macie prawa oceniać.🤣🤣🤣🤣🤣🤣😉 *

 

 

 

 

 

* Tak na poważnie - podobny tekst usłyszałem jak kwestionowałem zasadność dotowania biznesmena z Torunia.🤔

  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

6. Czarni i południowe manlety pukają nasze "Maryje święte dziewice" - co my zrobimy!

No akurat to ostatnio mnie autentycznie wkurwia, do tego stopnia, że muszę gdzieś znaleźć ujście temu. Ahhhh... muszę sobie to w głowie jakoś ułożyć samemu.

 

Godzinę temu, zychu napisał:

Rok temu pisałem, że mężczyźni ze wschodniej Europy pójdą na roboty albo na wojnę, zaś ich kobiety mają być mięchem do ruchania - najlepiej takim spauperyzowanym, pozbawionym perspektyw, aby byle pastuch z Sahelu mógł się w końcu wyżyć i odreagować za kolonialne upokorzenia.

Wygląda na to, że miałem rację. 

W takim razie wygląda na to, że zasługują na ten los. Jakiś czas temu znajomy był w hiszpani i sobie gdzieś na ulicy przy straganie pamiątki kupuje. Sprzedawca do niego nieudolnym, łamanym polskim mówi, że polki piękne i miło się spędza z nimi czas, zawsze chętne, połączone to z uśmieszkiem. Drugi znajomy co był z nim coś gadał, że nie wszystkie takie są... No to jest po porostu wstyd już na całą Europe. Ja nie rozumiem tego, że jedna z drugą nie może przepalić, że na zachodzie w większości przypadków jest po prostu kurewką ze wschodu. 

Ano smutne to, chociaż z drugiej strony już tyle razu nas miało nie być, zobaczymy.

 

13 minut temu, Obliteraror napisał:

Przykre to jest i całkowicie zmieniło moje plany na dalsze życie. Nie ma to sensu przy tej skali neosanacyjnego ogłupienia. Tj. na życie w innej części kraju i kupno domu na Pomorzu albo w Bieszczadach, gdzie zamierzałem się przeprowadzić jeszcze przed Covidem.

No niestety, nie każdy może sobie pozwolić na wyjazd za granicę i tam sobie żyć. Chcąc, nie chcąc ja tu zostanę. W głowie mam pytanie: mieć pretensje do swoich przodków, że osiedlili się w tak niebezpiecznym miejscu i strefie zgniotu, durnych polityków czy do siebie bo nie potrafię ogarnąć sobie miejsca na świecie gdzieś indziej.

 

Muszę chyba się już wylogować z forum i naprawdę zrobić sobie przerwę, chociaż na te święta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, niemlodyjoda said:

 

Typowy polski mężczyzna to frajer, kukold i mentalny cwel

 

Ja już wyleczyłem się z obwiniania kobiet, to że kobieta wykorzystuje faceta to tylko jego wina - ona ma wgrane jeden konkretny program, on ma go trzymać pod kontrolą

 

Ze stanem Polaków się zgadzam w 100%, jednak pamiętam że istnieje tzw confirmation bias 

 

4 hours ago, niemlodyjoda said:

oto są oni

 

Prócz tej pary jest też X innych gdzie facet wynajął domek na uboczu a dziewczyna zaplanowała wycieczki i miło spędzają sobie czas. 

 

Nie wszyscy na świecie są aż tak z jebani

 

PS ile zebrała siana ta dziewczyna? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pietryło napisał:

No niestety, nie każdy może sobie pozwolić na wyjazd za granicę i tam sobie żyć

Zdaję sobie z tego sprawę. Niestety. Moje obecne życie i mieszkanie w Polsce to świadomy wybór, nie przymus i potrzeba. Obiektywnie nic mnie tu już nie trzyma, prócz chęci (do tej pory) życia i mieszkania w moim kraju. Moi rodzice od wielu lat nie żyją, dzieci nie mamy, jestem jedynakiem, żadnego biznesu w PL już nie prowadzę. Biznes żony, który sobie wymyśliła może robić i poza Polską, takie jego specyfika. Języki zna.

 

Tylko ludzie, za których czuję odpowiedzialny i którzy zawsze byli lojalni wobec mnie.Ich interesy też zabezpieczyłem (tj teściów).

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.