Skocz do zawartości

Irina zapatrzona w Polskich chłopaków...


Rekomendowane odpowiedzi

Kuki pisały wiersze(!) o Irence na jej instagramie, ahahahahahha. Co za degrangolada! Tak nie można, ludzie miejcie godność XD

 

Obczajcie komentarze:

https://www.instagram.com/p/CUufqVDqr_W/

 

https://www.instagram.com/p/CXCDEGfKiRt/

 

https://www.instagram.com/p/CVcsyeTK9UB/

 

https://www.instagram.com/p/CQ3Lz-1BTaN/

  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, slusa napisał:

 

Kurde ona zebrała 2000 zł na poprzedniej zrzutce co to za pieniądz xD

 

Serio?

Cały szum o 2 tysiaki?

Toż to prawie Himalajka! A na pewno nie zasługuje na takie potępienie.

 

Każdemu priorytety życiowe się zmieniają. Prawda @Obliteraror?

Może przestraszyła się wciągnięcia PL do wojny, spora część z nas ma podobne przemyślenia.

 

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Pietryło said:

 

No niestety, nie każdy może sobie pozwolić na wyjazd za granicę i tam sobie żyć. Chcąc, nie chcąc ja tu zostanę. W głowie mam pytanie: mieć pretensje do swoich przodków, że osiedlili się w tak niebezpiecznym miejscu i strefie zgniotu, durnych polityków czy do siebie bo nie potrafię ogarnąć sobie miejsca na świecie gdzieś indziej.

 

Muszę chyba się już wylogować z forum i naprawdę zrobić sobie przerwę, chociaż na te święta.

Każdy, tylko to nie są ani proste decyzje, ani łatwe procesy, w szczególności jak masz w pl jakiś majątek, biznesy, zobowiązania oraz nie byłeś uczony i zachęcany do podróżowania. 

 

Dlatego jedni pstryk i wyjeżdżają, a drudzy cały czas rzucają monetą. 

 

Polacy cały czas emigrowali za lepszym i bezpieczniejszym życiem - Polonia w takich Stanach nie wzięła się znikąd. Zresztą tak samo jak i inne nacje. 

 

Najważniejsze jest nie podejmować takich rewolucyjnych decyzji pod wpływem opinii innych, chwilowej słabości, czy wkurwienia życiem w Polsce. Wszystko trzeba sobie na chłodno przekalkulować, a zwłaszcza odpowiedzieć na pytanie co ja na tej emigracji będę robił, co chcę robić. Co mi jest potrzebne, czego muszę się nauczyć, itp. 

 

To że parę osób pisze, że rzucają wszystko i wyjeżdżają, to jeszcze nie znaczy że każdy musi i przede wszystkim może tak zrobić. Nic na hurr durr, bo potem takie pochopne decyzje (jak z małżeństwem na przykład 😁) wychodzą bokiem. 

 

No i last but not least, ile ludzi tyle uwarunkowań i motywacji, więc nie można do każdego jednej miarki przyłożyć. 

 

Ja przykładowo podobnie jak @Obliteraror mam coraz mniejsze chęci, o ile w ogóle jeszcze jakieś, spędzenia emerytury w Polsce. Ale to nie znaczy, że hur durr lecę wystawiać chałupę na sprzedaż, bo ktoś napisał na forum, że za granicą lepsze dupy som i każdy frajer, kto nie jedzie. 

 

Rozsądek i dystans zawsze mile widziany. 

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo to nie bryndzlował bym się że ona jest akurat z Ukrainy i takie akcje robi, równie dobrze mogłaby to być Polka czy Filipinka, nieraz już o tym było, świadczy to tylko o jej zwał jak zwał ,,kobiecej przedsiębiorczości,, grzech byłoby nie skorzystać z okazji jak ma ją na dłoni. To tylko niestety pokazuje jak słabych i naiwnych mamy mężczyzn w obecnych czasach, co zresztą laski z Tinderów same potwierdzają, to samo jest na innych portalach wszędzie tam gdzie można pokazać kawałek dupy i cyca. Ultimo, cyce ma niezłe trzeba przyznać:P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Foster napisał:

grzech byłoby nie skorzystać z okazji jak ma ją na dłoni.

Ale ona nie skorzystała.

Zebrała 2000 słownie: dwa tysiące złotych.

Przecież taka "obrotna p00lka" i każda inna "wypinająca dupę" miałaby kilkadziesiąt tysięcy PLN co najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Brat Jan said:

Ale ona nie skorzystała.

Zebrała 2000 słownie: dwa tysiące złotych.

Przecież taka "obrotna p00lka" i każda inna "wypinająca dupę" miałaby kilkadziesiąt tysięcy PLN co najmniej.

 

Pani pojechała do Alberty. Tam jest tradycyjnie silne dawne polskie osadnictwo. Żeby pojechać to raczej musiał ją ktoś zaprosić, kwestie wizy, te sprawy. Kto mógł być taki uczynny, no kto. 😁

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irynka udaje anioła, kuk poznać tego nie zdoła.

Planuje już z nią swoje dzieci, na skrzydłach już do niej leci.

Gotów jest dać jej całego siebie, gdy Irynka tylko będzie w potrzebie.

Irynka o piniądz go grzecznie prosi, kuk grzecznie w zębach mamonę przynosi.

Planuje z Irynką szczęśliwą starość, ogarania go na myśl tą błoga radość.

Irynka jednak jest cwana, i ma kuka naszego za dzbana.

Doi go bez najmniejszego problemu, piniądz oddaje Chadowi swemu.

Irynkę przy nim nie boli głowa, kuk musi wciąż więcej pracować.

Irynka ma dziecko zrobione z bedbojem, kuk o tym nie wie i liczy na swoje.

Irynka oznajmia, że jest już w Kanadzie, kuk cały płacze, bo wie już o Chadzie.

Irynka nie kontent bo hajs się nie pędzi, pieniędzy jej wpłącać kuk nie ma już chęci, .

Kuk pragnie zawalczyć, wszak mocno ją kocha. Irynka kukowi krzyczy: Wynocha!

 

Fraszki onucjańskie A.D. 2022

  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Brat Jan napisał:

Ale ona nie skorzystała.

Zebrała 2000 słownie: dwa tysiące złotych.

Przecież taka "obrotna p00lka" i każda inna "wypinająca dupę" miałaby kilkadziesiąt tysięcy PLN co najmniej.

2000....na "bilet dla siostry". Tylko.

Ona ma patronite i inne zbiórki.

Do tego budowanie IG - też jakieś sponsoringi pewnie wpadły.

 

Spokojnie mogła zebrać kwoty 6-cyfrowe przez czas swojej działalności.

Wystarczą - cycki, odrobina chęci, trochę podlizywania się do zakompleksionych polaczków - i cyk. Można żyć !

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, slusa napisał:

Kurde ona zebrała 2000 zł na poprzedniej zrzutce co to za pieniądz xD

Niby żaden ale weź pod uwagę, że to pieniądz darmowy, bezwysiłkowy. Pracą fizyczna nie skalała się, rozbierać nie musiała się - w zasadzie nagrała 30 minutowe filmiki na YT i tyle (gdzie jeszcze miała jakiś tam hajs niewielki z YT) - jak widać na Kanadę wystarczy :D Źle?
A w Kanadzie jest spora ukraińska diaspora która sięga do trzech pokoleń wstecz więc krzywda jej się tam nie stanie.

Edytowane przez Dassler89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukoldy i spermiarze myśleli, że napędzenie paszynek do Polski sprawi, że złapią w końcu za cyca😆

Tymczasem frajerzy są sponsorami i co jedyne zobaczą to Chada, który ją będzie obracał w tej Kanadzie.

Z resztą na tym filmiku u Szarpankiego Irinka już sobie kręci bekę.

Oczywiście racjonalizuje wojną i przymusem pomocy a gdy zauważa, że Polacy mają dość u siebie ukrów

to zaczyna jej się to nie podobać.

Ktoś na forum kiedyś napisał, że Polacy są w czołówce światowej białych rycerzy tymczasem po takich akcjach 

myślę, że są mistrzami świata🤣

Żeby to jeszcze była jakaś kobieta z topki to bym się im nie dziwił bo każdy marzy o czymś najlepszym natomiast

to taka zwykła flepiara😂

 

 

 

 

  • Like 5
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno dobrze Dziki Trener powiedział: jak nam słodzą to unosimy się nad ziemią, takie mamy niskie poczucie wartości jako Polacy. Podobnie odwrotnością tego jest sranie do własnego gniazda.

Laska jest bardzo przeciętna i cwanie wykorzystała popularność. Widać jednak, że wiele do zrobienia, aby zanieść wiedzę manosfery.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, meghan napisał:

chcącemu nie dzieje się krzywda

Tak mawiał Janusz Korwin-Mikke.

3 godziny temu, zychu napisał:

Niczego tak teraz nie pragnę, jak zgromadzić wszystkich simpów i wszystkie poleczki w jednym miejscu - i strzelać, strzelać, strzelać...

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

Część z Was wie o tym, że siedziałem ostatnio na południu Europy - miałem okazję poobserwować zachowania naszych "sparowanych" rodaków na "wakacjach" - co za komedia. Pakiet wygląda tak - on zap*erdala z górą bagaży, a przodem idzie ONA - korona stworzenia, polska klacz (znak rozpoznawczy - wypierdziane leginsy o jeden numer za małe bo myśli że to sexi) z wiecznie obrażoną miną i wydętymi chrapami bo jest za gorąco / za zimno, taksówka nie podjechała jak księżna wylądowała ewentualnie ten przystojny południowiec, któremu chętnie dałaby dooopy z marszu zamiast swojego Januszka, nie zwrócił na nią uwagi, a najlepiej jak w pakiecie ma córunię - kopia z kopii mamusi :D

 

Jakie są cztery ulubione zwierzęta kobiet?

Jaguar w garażu,

Lew pod kominkiem,

Norka na szyi i

Osioł co na to wszystko zapie*dala.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, niemlodyjoda said:

Dlatego taka Paszyńska jak i miliony innych będą robić na Was takie udane deale.

 

Pomijając tą sytuację, to myślę że to jest powszechniejszy sposób na "zebranie" kasy niż się wydaje.

 

Jakiś czas temu moja koleżanka ze szkoły miałą raka. Generalnie przelałem 100 zł. Znam osobę jako tako więc się długo nie zastanawiałem, ale potem zacząłem mieć wątpliwości.

 

Moja siostra powiedziała mi że tez jej się wydały podejrzane pewne kwestie w związku z tą zbiórką na EKSPERYMENTALNY lek.

 

Cała ta akcja zbierania na lek wyglądała jak kamapnia marketingowa. 

 

Zaznaczę że nie wiem czy sytuacja była jak podejrzewam trefna. Tak to wyglądało. 

 

Oczywiście minęło kilka miesięcy i wyzdrowiałą, włosy odrosły itd.

 

Podejrzana kwestia jest tego typu że jeśli ktoś na prawdę cierpi to rodzina sprzeda wszystko żeby tej osobie pomóc i nawet nie prosi o pieniądze od innych.

 

Dlatego tego typu akcje zawsze budzą moje podejrzenia, szczególnie jeśli ktoś robi z cierpienia swojego lub innych kartę do zarabiania na ludziach których chwyta to za serce. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.