Skocz do zawartości

Irina zapatrzona w Polskich chłopaków...


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Dassler89 napisał:

Czy już widzieliście ten znakomity materiał?:D

 

Się biedna paszynka z.esrała i to na rzadko :).

 

11 godzin temu, Obliteraror napisał:

Słowem suplementu: polski minister, a stuprocentowy zakompleksiony kukold. Kto ci płaci, ukraiński jurgieltniku? Co się działo w tych burdelach podkarpackich, że własnego cienia się teraz boją? ;)

 

Już jakiś czas temu pisałem że haki mogą być twarde :). Mam tylko nadzieje że kiedyś pacynki się zużyją i polecą głowy :).

 

I niech ta bladź rządowa mówi za siebie. Ja tam nie poczuwam żadnych obowiązków względem Ukrainy. A  mnie to ziębi ani grzeje. 

Edytowane przez Baca1980
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2022 o 22:15, Maya napisał:

Dobitna analiza Dzikiego Trenera odnośnie kanału Paszynska Polska, wrzucam link endżoj😆 Przemyślenia zostawię dla siebie.

https://www.youtube.com/watch?v=abFLvTrn9v4

 

Wystarczy spojrzeć na instagram i dalej nie trzeba tematu drążyć. 

 

Klasyczna atencjuszka instagramowa. Wszystko co wkoło tego tematu to dodatkowe lejki sprzedażowe dla jej atencji.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Sankti Magistri napisał:

Dostała zaproszenie na wyjazd do zakopanego, propozycje spaceru i kolacji a następny zaprosił ją na jakiś świąteczny premierowy spektakl. Ot tak obcej babie takie rzeczy proponują. I co tu się dziwić babom że im się mózgi lasują i wymagania mają z kosmosu. A życzenia jak jej składali, jednocześnie próbując obłapiać i całować, no kabaret straszny.

O kurwa!! Do dupy ledwo poznanej tak? XD Ja pierdole, ja myślałem że to w latach 90 takie dupotańce się odpierdalało XD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Sankti Magistri napisał:

Byłem ostatnio z koleżanką na domówce przedświątecznej u jej znajomych. Na początku duża część osób myślała że skoro przyszliśmy razem to jesteśmy parą. Było sporo par ale byli też i single/incele. Rozmawiając z jednym z gości, strasznie mnie wypytywał o moją znajomą, jak mu powiedziałem że tylko się przyjaźnimy, nie minęło 10 minut a już była otoczona wianuszkiem "mężczyzn"

Zapewne dość urodziwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2022 o 17:14, Sankti Magistri napisał:

Obiektywnie to ona jest brzydka, nie jakoś strasznie ale jest. Ulana, niska, ma zeza albo inny astygmatyzm do tego dziwnie niesymetryczne te oczy, twarz kartoflana i też niesymetryczna, skóra o słabej kondycji, męski wał nadoczodołowy. To nie jest wygląd zdrowej kobiety z dobrymi genami. 

 

No wreszcie ktoś to, qrwa, napisał! Ona jest: niska, ulana, ma przaśną twarz (bardzo pospolitą), niesymetryczne oczy i na dodatek inteligencją nie grzeszy. Startu nie ma do mojej eks, chociaż wiele wad miała i ostatecznie się rozstaliśmy. Smutne to, że współczesnemu polskiemu kukowi wystarczy pokazać kawałek obwisłego, byleby dużego cycka i już się ślini i simpuje. Szkoda słów...

 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, SamiecGamma napisał:

 

Ona jest: niska,

 

Jestem zdziwiony że ktoś uznaje to za wadę XD ile ona ma wzrostu?

 

no chyba że mówimy o tym jak laska ma 150 a gościu 190 ..... :D

 

@SamiecGamma ona jest ładniejsza niż około połowa kobiet które mijam na ulicy, nie ma w czym wybierać w tym kraju bracie :D

Chyba że jesteś chad z elity to możesz, wtedy i stacy się znajdzie.

42 minuty temu, SamiecGamma napisał:

 

 inteligencją nie grzeszy.

 

Chcesz laski która będzie ci napierdalać wykłady z fizyki kwantowej? :E

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, bassfreak napisał:

Chcesz laski która będzie ci napierdalać wykłady z fizyki kwantowej? :E

Można znać się na fizyce kwantowej a nie być inteligentnym - jedno drugiego nie wyklucza.

 

Irina jak Irina, jeszcze ujdzie z wyglądu. Jej siostra na którą poszły te nieszczęsne dwa klocki jest już dramatyczna :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, bassfreak napisał:

 

@SamiecGamma ona jest ładniejsza niż około połowa kobiet które mijam na ulicy, nie ma w czym wybierać w tym kraju bracie :D

Zgadzam się

 

46 minut temu, bassfreak napisał:

Chyba że jesteś chad z elity to możesz, wtedy i stacy się znajdzie.

Dobry towar po prostu schodzi młodo z rynku i nie wraca. Stacy to nie jest dobry materiał na LTR.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2022 o 20:30, sol napisał:

nasza historia (Polaków) nie raz pokazała, że mamy jaja ze stali i wewnętrzne wartości 

 

Proszę, aby nie przywłaszczać sobie zasług obcych ludzi i minionych pokoleń.

W dniu 21.12.2022 o 21:05, Dassler89 napisał:

 

Czy już widzieliście ten znakomity materiał?:D

Ja pierdolę, tyle lat w puolszy, a ona dalej z ruska zaciąga.

 

Serio, pierwszy raz widzę coś takiego, zazwyczaj ruskie baby po dwóch latach już nawijają jak p0lki.

Czyżby tzw. paszynkowanie, czyli posługiwanie się wmocnionym wschodnim akcentem, aby kukom kuśki dygały?

Edytowane przez zychu
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, zychu napisał:

Proszę, aby nie przywłaszczać sobie zasług obcych ludzi i minionych pokoleń.

Możliwe, że zgubiłem wątek... ale zawsze lubię posłuchać tego nagrania:

 

Osz ja... włączyłem...  zaciąga jak hiszpana na truskawkach. Jeszcze, mam wrażenie, że niby w strój ludowy ubrana;)

Edytowane przez Pietryło
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bassfreak napisał:

Jestem zdziwiony że ktoś uznaje to za wadę XD ile ona ma wzrostu?

 

Ciężko powiedzieć, moim zdaniem okolice 160 cm. Żeby nie było, podobnie jak moja eks i - tak - to jest wada. Tyle, że eks miała przy tym super szczupłą figurę, a Paszyńska jest ulana. Na niskiej lasce wygląda to kiepsko, na wysokiej lepiej się rozkłada...

 

Cytat

no chyba że mówimy o tym jak laska ma 150 a gościu 190 ..... :D

 

Ja mam 183 cm, moja eks 160 cm. Mi przeszkadzało. Dlatego jej dawałem ocenę całościową SMV 6.5/10. Teraz, przy tym jak średnia lasek w Polsce zaczęła pikować, rewiduję swoją ocenę i podnoszę o 0.5, czyli 7/10. Ale ona miała ładną, symetryczną, kobiecą twarz, nie przaśną no i nie miała ulanych, opadających piersi. tylko małe, ale twarde i sterczące. A to zasadnicza różnica. Poza tym widzę, że Paszyńska ma zmarszczki na szyi. W tym wieku?! Oznaka słabych genów...

 

Cytat

 

@SamiecGamma ona jest ładniejsza niż około połowa kobiet które mijam na ulicy, nie ma w czym wybierać w tym kraju bracie :D

Chyba że jesteś chad z elity to możesz, wtedy i stacy się znajdzie.

 

Nie jestem chadem, ani nawet chad-litem, a jednak moja eks to była zupełnie inna półka, mimo że 31-latka jak się poznaliśmy. Paszyńska chyba nawet jeszcze 30-tki nie ma, a już pierwsze symptomy nadwagi... Ale, fakt - ona to jeszcze ujdzie, jej siostra - to jest dopiero dramat!

 

Cytat

Chcesz laski która będzie ci napierdalać wykłady z fizyki kwantowej? :E

 

Miło by było, chociaż preferuję matematykę teoretyczną, ale szanuję fizyków :P Ostatnio pani astrofizyk się za mną oglądała. Nawet dużo zbieżnych zainteresowań mamy no i laska naprawdę inteligentna i pracowita, ale niestety po ścianie - 34 lata, więc odpada 🤷‍♂️

 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księga św. Chada, werset 12, rodział 9

 

...i zaprawdę, zaprawdę powiadam wam!, Simp albo cuck albo rycerz - będzie korzystany!

Będzie korzystany na wzór cór upadłego Koryntu!, lecz nie zazna on owocu rozkoszy!

I będzie korzystany, korzystany niczym bat, który pękł na plecach skazanych,

lecz on owocu rozkoszy, nie będzie mu dane!.."

 

 

XD

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam tę jej ripostę pod adresem Dzikiego - i chcę tylko powiedzieć:

to jest chytra ruska baba, o typowo chłopskiej twarzy (długo szukałem właściwego określenia, i to chyba nadaje się najlepiej).

 

Tak, chamskie, niskie - ale przynajmniej szczere. (co? nie wolno?)

 

Musi mieć niezły wkurw, że dobry interesik zaczął się sypać.

A za wbitę o ruskim agencie to by ode mnie dostała w ryj.

Edytowane przez zychu
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pamiętajcie - Polak to osobnik z polskim paszportem.

Pamietajcie, tak was paszynka poucza w waszym kraju.

 

Ale patrząc na to chłodno - to o co awantura? Simpy dały się wyruchać, koniec historii. Paszynka nie jest im nic winna.

 

Zatem nie ma sensu wyżywać się na chytrej ruskiej babie, bo problem leży w polskich naiwnych pimpusiach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Brat Jan napisał:

 

W czym ona chytra?

 W wyłudzaniu pieniędzy na wzbudzaniu współczucia i podlizywaniu się zakompleksionym Polakom.

Pewnie szczucie kartoflanym cycem było niewystarczające, więc uruchomiła strategię "piękny panie, kierowniku, mam chorom babciem +".

Doskonale wyczuła, że w Polsce z powodu ekstremalnych kompleksów, każdy cudzoziemiec ma ogromną taryfę ulgową, o ile nie jest bieżącym Goldsteinem.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Ramaja Awantura napisał:

O kurwa!! Do dupy ledwo poznanej tak? XD Ja pierdole, ja myślałem że to w latach 90 takie dupotańce się odpierdalało

Takie zachowania to standard i jedyna znana forma podrywu dla simpa. Spełnianie zachcianek, granie pod kobiete jaki to on opiekuńczy i dobry, szpanowanie hajsem i ukazywanie siebie jako jednostki z pięknym wnętrzem, rozumiejącym kobiety. Wszyscy goście jej nadskakujący to chłopy ustawione, z hajsem, mniejszym lub większym brzuchem i zakolami oraz zerową umiejętnością czytania rzeczywistości.

 

16 godzin temu, Brat Jan napisał:

Zapewne dość urodziwa?

Nie jakiś model tier ale ładna.

 

15 godzin temu, bassfreak napisał:

Jestem zdziwiony że ktoś uznaje to za wadę XD ile ona ma wzrostu?

Dla mnie prawdziwa kobieta zaczyna się od 170cm, miseczki C, przynajmniej 10k na rękę, własnego mieszkania, a kończy na BMI 22 ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bassfreak napisał:

Niestety trzeba przekazać smutną wieść polskim kukom i stulejarzom bo paszynka jest zajęta z tego co widziałem na jej drugim instaa :D

https://www.instagram.com/iirinapaszynskaa/

 

Pięknie wyruchała bez mydła polskich simpów, co? Widzę tylko miniaturkę, ale po powiększeniu doskonale widać, że ten koleś jest o co najmniej 2 półki wyżej od niej, jeśli idzie o smv. Jakie to znamienne w dzisiejszych czasach - hipergamia wyjebana w stratosferę...

 

Ale serio nie wiem, co taki zadbany koleś robi z taką ulaną, przeciętnie inteligentną laską... 🙈

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, SamiecGamma napisał:

 

Pięknie wyruchała bez mydła polskich simpów, co? Widzę tylko miniaturkę, ale po powiększeniu doskonale widać, że ten koleś jest o co najmniej 2 półki wyżej od niej, jeśli idzie o smv. Jakie to znamienne w dzisiejszych czasach - hipergamia wyjebana w stratosferę...

 

Ale serio nie wiem, co taki zadbany koleś robi z taką ulaną, przeciętnie inteligentną laską... 🙈

 

Może dobrze robi gałę i udostępnia kakaowe oko bez marudzenia ?

Popatrz na mowę ciała na tej fotce - kto do kogo.

Z opisu wnioskuję, że ona - "Gdańsk", a on - "Fulda". Czyli albo Niemiec, albo Ukrainiec robiący w DE. M, czyli married. Chyba.

Tylko pytanie - czy koleś wie i akceptuje jej scam.

Jak ma wyjebane, to w sumie nawet może być atrakcyjne, choć trochę się to kłóci ze statusem "married", o ile jest faktyczny.

 

Ale - w sumie - temat do zamknięcia, polski simp jak Borewicz - znów nie zaruchał w kolejnym odcinku ;>

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, SamiecGamma napisał:

 

Pięknie wyruchała bez mydła polskich simpów, co? Widzę tylko miniaturkę, ale po powiększeniu doskonale widać, że ten koleś jest o co najmniej 2 półki wyżej od niej, jeśli idzie o smv. Jakie to znamienne w dzisiejszych czasach - hipergamia wyjebana w stratosferę...

 

Ale serio nie wiem, co taki zadbany koleś robi z taką ulaną, przeciętnie inteligentną laską... 🙈

Powiększyłem w przeglądarce na kompie, wzrost i sylwetka robi robotę bo jak byś ogolił tego ziomka to nie ukrywam wygląda przeciętnie z twarzy.

 

fdsfdsfds.png

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bassfreak napisał:

Powiększyłem w przeglądarce na kompie, wzrost i sylwetka robi robotę bo jak byś ogolił tego ziomka to nie ukrywam wygląda przeciętnie z twarzy.

 

fdsfdsfds.png

 

No nigdzie nie piszę, że to chad czy choćby nawet chadlite, ale na pewno SMV wyższe niż jej: ulanej, ze zmarszczkami, średnio inteligentnej...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2022 o 22:25, meghan napisał:

Chwalenie, komplementy, dobre słowo od kobiety... W jakiej formie ma być? W jakim tonie? Jaki komunikat do poszczególnej sytuacji? I w jakim celu? W poczet realizowania jakiej potrzeby?

Nie zadaję tyle pytań, by podważyć Twoje stanowisko, jedynie jestem ciekawa jakie masz praktyczne teksty, które są dobrym słowem dla jakieś chłopinki.

 

Wiesz co, to nie powinien być jakiś skomplikowany algorytm reagowania na poszczególne sytuacje w celu podniesienia komuś poziomu własnej wartości, tylko, w idealnym wariancie po prostu pozytywna, empatyczna i czuła postawa względem siebie, świata i tym samym mężczyzn wokół siebie. Coś niewymuszonego i nie wyćwiczonego, po prostu wypływającego prosto z siebie i serca. Uśmiech, dobre słowo, zauważenie tej drugiej osoby. Do tego myślę zresztą wszyscy powoli (bardzo powoli) ewolucyjnie dążymy. 

 

Największą trudnością w tym jest w zasadzie to, że taka "niewinność" i "dobroć", może zostać łatwo zbrukana, co w sumie @Ksanti potwierdził (i rozumiem tego pucharka @meghan bo jest to niejako potwierdzeniem tego, co Ty od długiego czasu mówisz). Wystarczy mniejsza atrakcyjność czy jakiś nie wiem defekt, dziwność itd. i już te "dobre słowa", nie mają dla niektórych znaczenia jak jest się poniżej 7/10, a wręcz mogą być "bleee". (Oczywiście mamy też klarowne przykłady w drugą stronę, czyli kobiet wzgl. mężczyzn). Ale rzecz w tym właśnie, że jeśli ktoś jest empatyczny i czuły dla innych PO TO, żeby później mieć z tego jakąś korzyść, chociażby w postaci miłego słowa zwrotnego, sympatii i aprobaty (i potem te słynne: "ludzie mnie zawiedli, od dziś będę okrutny jak oni") to empatia była pozorna, celem było uzyskanie, uszczknięcie dla siebie jakichś miłych emocji.

 

Generalnie ta postawa o której piszę w pierwszym akapicie powinna być trwała mimo reakcji, jakie wywołuje, czyli nie powinna być móc złamana. Ja do tego sama dążę, nie jest to łatwe, bo każdy z nas musi mierzyć się ze swoimi niskimi pobudkami wypływającymi z najróżniejszych pomysłów ego, ale bieżące wychwytywanie ich i chęć ich zmiany to już progres. 

 

W dniu 21.12.2022 o 22:25, meghan napisał:

 

Myślę, że największą moc ma pochwała/akceptacja w formie zwięzłego pochwalenia od drugiego faceta, który jest stanowczym specjalistą/autorytetem w danej dziedzinie/sytuacji.

 

Nie wiem. Żaden facet nigdy nie omota drugiego faceta jak potrafią babki w tematach na świeżakowni. Co jedna agentka to lepsza. Tam jest zazwyczaj cały mariaż emocji i komunikatów, nie tylko pochwały oczywiście, ale jednak widać jaką to to ma siłę.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.