Skocz do zawartości

Irina zapatrzona w Polskich chłopaków...


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.12.2022 o 00:58, SamiecGamma napisał:

Ale serio nie wiem, co taki zadbany koleś robi z taką ulaną, przeciętnie inteligentną laską... 🙈

Siła tzipy taka już jest. Na mieście często widzę, że gość z wyglądu wysoki poziom a jego kobieta taka zwykła. Kolejny przykład tutaj się znajduje jak para oreo, gdzie gość ma wyższe smv od kobiety:

https://www.tiktok.com/@para_oreo?lang=pl-PL

Edytowane przez nowy00
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, nowy00 napisał:

Siła tzipy taka już jest. Na mieście często widzę, że gość z wyglądu wysoki poziom a jego kobieta taka zwykła. Kolejny przykład tutaj się znajduje jak para oreo, gdzie gość ma wyższe smv od kobiety:

https://www.tiktok.com/@para_oreo?lang=pl-PL

 

No ten koleś wydaje mi się calkiem niezły - takie mocne 7/10, a ta laska? Taka ulana, z bólem może 5/10 (próbuję być obiektywny, choć mój typ to szczupłe laski) - ja bym z nią do łóżka nie poszedł. Co za zjebane czasy 🙈🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SamiecGamma napisał:

 

No ten koleś wydaje mi się calkiem niezły - takie mocne 7/10, a ta laska? Taka ulana, z bólem może 5/10 (próbuję być obiektywny, choć mój typ to szczupłe laski) - ja bym z nią do łóżka nie poszedł. Co za zjebane czasy 🙈🤷‍♂️

Gość wysokie smv a ta dziewczyna widać, że młoda a już ma taką szyje. Taka zwykła laska o niższym smv. Na zdjęciach próbuje na maksa podkręcać swój wygląd. Widać typowe hobby u dziewczyny czyli kawa, podróże, social media, netflix.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SamiecGamma napisał:

 

No ten koleś wydaje mi się calkiem niezły - takie mocne 7/10, a ta laska? Taka ulana, z bólem może 5/10 (próbuję być obiektywny, choć mój typ to szczupłe laski) - ja bym z nią do łóżka nie poszedł. Co za zjebane czasy 🙈🤷‍♂️

Miałem znajomego z Kongo i on też lubił ulane laski. Tłumaczył to tym, że w Afryce kobiety mają duże zady i to jest dla nich atrakcyjne, więc wśród białych też jest to dla nich plus.

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, nowy00 napisał:

Gość wysokie smv a ta dziewczyna widać, że młoda a już ma taką szyje. Taka zwykła laska o niższym smv. Na zdjęciach próbuje na maksa podkręcać swój wygląd. Widać typowe hobby u dziewczyny czyli kawa, podróże, social media, netflix.

 

Ulana na twarzy, na ciele i jeszcze do tego palce u dłoni jak baleroniki. Mnie to odrzuca (notabene Paszyńska też ma brzydkie dłonie). Dodaj do tego gówno-zainteresowania pod postacią tych, które wymieniłeś i... zaprawdę, zabijcie, ale nie pojmuję, co taki zadbany (i zapewne ogarnięty) gość robi z taką laską...

 

Moje eks wyglądały różnie, ale nawet ta, którą oceniałem na 5/10 smv nie była tak ulana jak ta pani powyżej 🤷‍♂️🙈

Edytowane przez SamiecGamma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SamiecGamma napisał:

zaprawdę, zabijcie, ale nie pojmuję, co taki zadbany (i zapewne ogarnięty) gość robi z taką laską...

 

Tutaj odpowiedź prosto ze źródła:

https://www.tiktok.com/@para_oreo/video/7178570251301391621

Edytowane przez Sky
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, BumTrarara napisał:

To raczej dość proste ;) jest duża za słaby dla rodaczek, więc zostają mu tylko przyjezdne z biedakrajów.

 

2 minuty temu, Sky napisał:

Tutaj odpowiedź prosto ze źródła:

https://www.tiktok.com/@para_oreo/video/7178570251301391621

 

No chyba trafiliście, panowie! 🤷‍♂️😆

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2022 o 22:15, Maya napisał:

Dobitna analiza Dzikiego Trenera odnośnie kanału Paszynska Polska, wrzucam link endżoj😆 Przemyślenia zostawię dla siebie.

https://www.youtube.com/watch?v=abFLvTrn9v4

Nikogo nie faworyzując. 

 

W zespole mamy obecnie Polaków i Polki , rożnej maści anglojęzycznych (kolnie same) , Ukraińców i Ukrainki , różnej maści Azjatów i Azjatki.

 

No to sprawy maja się tak:

Do lunchu lub dinneru kawy czy innej pogaduchy Ukrainka zawsze siadzie z Ukraińcem, Azjatka z Azjata. A Polka ...no Polka będzie się pchać na całego do anglo.... ona z Polakami do stołu nie usiądzie.  Przerobiliśmy już tych Polek w naszym zespole przez ostatnie lata tak 10.... i wyjątku od reguły nie było.

 

Zatem reasumując Ja również "przemyślenia zostawiam dla siebie"

 

Edit, może warto dodać że Polacy to sami kierownicy... a winnych przypadkach mamy już element mieszany.  To taka info dla tych co myślą że jak będzie wykształcony to go Polka doceni :D

Edytowane przez Staś
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Staś napisał:

Nikogo nie faworyzując. 

 

W zespole mamy obecnie Polaków i Polki , rożnej maści anglojęzycznych (kolnie same) , Ukraińców i Ukrainki , różnej maści Azjatów i Azjatki.

 

No to sprawy maja się tak:

Do lunchu lub dinneru kawy czy innej pogaduchy Ukrainka zawsze siadzie z Ukraińcem, Azjatka z Azjata. A Polka ...no Polka będzie się pchać na całego do anglo.... ona z Polakami do stołu nie usiądzie.  Przerobiliśmy już tych Polek w naszym zespole przez ostatnie lata tak 10.... i wyjątku od reguły nie było.

 

Zatem reasumując Ja również "przemyślenia zostawiam dla siebie"

 

Edit, może warto dodać że Polacy to sami kierownicy... a winnych przypadkach mamy już element mieszany.  To taka info dla tych co myślą że jak będzie wykształcony to go Polka doceni :D

 

Jak Wy je skrzywdziliście że nie chcą z Wami siedzieć co?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.