Skocz do zawartości

Powrót do bycia chadem


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.12.2022 o 12:24, Montella26 napisał:

Kup rowerek stacjonarny. Odpowiadania ilość białka. Np 2g lub 1,5g na kilogram masy ciała. I ciśnij codziennie cardio. Albo 5 razy w tygodniu po 45-60 minut. 

Ja tak cisnąłem ostro. Z 7 miechów i efekty były spektakularne, ale jeszcze równocześnie na siłce cisnąłem. 

 

Pozatym jakiej Ty chcesz motywacji? jej nie masz? Czy atrakcyjny wygląd nie jest motywacja 

Tez za młodu miałem powodzenie. 

Pewnego razu popatrzyłem w lustro. I zobaczyłem ze moja twarz jest inna. Z 84 na 67.

Jeśli atrakcyjny wygląd i spojrzenia Julek Cie nie motywują to ja już nie wiem. Pomyśl że będziesz zdrowszy jak zadbasz o ruch. 

Mnie mjmo wszystko atrakcyjny wygląd motywował. 

Polecam rowerek, człowiek jak głupi się na nim poci. Jak ważyłem prawie 100kg to potrafiłem jeżdżąc codziennie 1h na rowerku schudnąć 8kg w miesiąc, a moje nawyki żywieniowe zmieniły się w taki sposób, że piłem wodę zamiast napojów i jadłem tylko ciemne pieczywo. Ja teraz robię tak, że w dni parzyste chodzę na siłownię, a w nieparzyste jeżdżę 40-50 minut na rowerze stacjonarnym + podciągnięcia na drążku i jest zajebiście. 

Edytowane przez Maciej45
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź sobie na diete ketogeniczną, nie wymaga ona wiele zachodu a dużo łatwiej będzie ci ściąć kilogramy.

 

Jak nie masz możliwości smażenia czy pieczenia to miksuj przykładowo: orzechy(laskowe, włoskie, brazylijskie) ryby(śledzie, szproty, tuńczyk, łosoś czy makrele), mięsko( kiełbasę, czasem parówki dobrej jakości), mascarpone, sery pleśniowe, żółte, feta(np z oliwkami) + warzywa o niskich węglach(ogórki, pomidory, awokado(to zwłaszcza), sałata), owoce(tu ostrożnie) maliny, jeżyny, jagody, borówki.

 

Podałem ci tylko produkty które nie wymagają obróbki(nie musisz nic przygotowywać jak nie masz ochoty lub możliwości) Użyj losowego kalkulatora kcal w sieci, zetnij 400-500 kcal i czekaj 3-5 miesiący i dojdziesz do tego co chcesz, powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.