Skocz do zawartości

Kolejna kampania oszczerstw wobec mężczyzn


Chcni

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna wielka korporacja, tym razem Adidas uderza w mężczyzn robiąc z nich gwałcicieli czyhających w parkach i prześladujących biedne kobietki. My wiemy jaka jest prawda, Polska to według statystyk jeden z najbezpieczniejszych krajów na świecie. Ale Julki czy kukoldy łykają największe farmazony i w ich głowach rodzi się, a raczej już teraz umacnia wyimaginowany obraz "piekła kobiet". Głupim ludziom można wtłoczyć do głowy największe brednie w które będą potem mocno wierzyć i bronić swojej wizji świata, mimo tego, że rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. 

 

Dr Szarpanki nagrał o tym odcinek, zachęcam do obejrzenia i dajcie znać co o tym sądzicie. Jak dla mnie to kolejny przykład marksizmu kulturowego i celowego wywołania wojny płci oraz podzielenia społeczeństwa.

 

 

  • Like 11
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie mają mało klientek więc próbują im się podlizać.

 

Za facetami gnębionymi fałszywymi oskarżeniami w sądach kto się w końcu zainteresuje?

 

Mężczyznami zredukowanymi do bankomatów maDek..alimentami z księżyca, zamiast jakiś rozsądnych sztywnych procentowych jak np.w Anglii czy Danii.

 

To jest przejebane miejsce do życia dla współczesnych facetów.

 

Te popierd***** femi-nazistki wszędzie węszą przemoc.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako podła, męska, szowinistyczna świnia proponuję korporacji Adidas, aby w ramach faktycznego równouprawnienia w swoich spotach reklamowych zajęli się przemocą wobec mężczyzn w postaci chociażby dobrowolnie przymusowego powszechnego, ale tylko dla mężczyzn, poborowi do wojska lub np. dyskryminującej kobiety kwestii śmiertelności w miejscach pracy, gdzie ledwie kilka procent kobiet, które tego doświadczyły jest bardzo, ale to bardzo zaniżonym odsetkiem i powinno to być wyrównane.

 

Liczę, że jest to kolejna po Gillette firma, która dzięki takim kampaniom reklamowym strzeli sobie poważnie w stopę.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kizz me more.

 

Kojarzę tą imprezę. Jakoś dwa lata temu wyskoczyła mi na FB polka, która jest fanatyczką tej potańcówki. Cały profil zmieniony w reklamę wydarzenia, dziesiątki zdjęć z murzynami.

 

Już wtedy się zastanawiałem jaki przeogromny przemiał lasek muszą mieć te ciapaki, zwłaszcza w Polsce.

 

804ea858b9561.png

 

Pis powinien mobilizować do wojska egzotyków. Gdyby mi ruskie chcieli zlikwidować taki darmowy burdel, to ręką, aż sama by się rwała do tańca z karabinem.

 

 

  • Haha 9
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa czy ci ludzie się w końcu od nas odpierdolą?

Chryste panie... to się kurwa nudne robi. Ja pierdole. Ja chce tylko w spokoju żyć w tym kraju.. a potem laski się dziwią że faceci nie zagadują do nich... kurwa jak taka nagonka to kto będzie ryzykował?

2 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

 

 

Ciekawe czemu komentarze pod tym gównem są wyłączone....

BUHAHAH Przecież NIKT nie pieprzy takich głupot? Skąd ci idioci to wymyślają? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. 

Kolejna firma, która jest u mnie skreślona. 

Bojkotujcie kupowanie ich produktów tak jak wcześniej L'Oreal i Gillette, które zaliczyły znaczne straty. 

Ktoś im płaci za to by robić nagonkę na białych, heteroseksualnych mężczyzn. 

Ewidentnie chodzi o podzielenie ludzi, płci i co najważniejsze by rodziny nie powstawały. 

Tak się kończy bierność i pobłażliwość dla kobiet, które gdy poczują słabość mężczyzn zaczynają ich niszczyć. 

Dane i spoty takich firm jak zwykle wyssane z palca bez żadnego potwierdzenia w rzeczywistości. 

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sheconomy już o tym kiedyś pisałem. To nie chodzi o jakąś wojnę z mężczyznami tylko o pieniądze. Kobiety kupują/konsumują więcej niż mężczyźni więc marki stosują marketing pod kobiety. Co zyska adidas takim spotem ?

Po pierwsze rozgłos. Myślicie że marketingowcy to idioci ? Oni wiedzieli co wywoła ta reklama, że na forach, fb, yt, wykopie zaroi się od postów, filmów krytykujących a to przełoży się na wyświetlenia i zasięgi.

Po drugie wizerunek marki. Może się Wam wydawać że adidas straci wizerunkowo ale tak naprawdę tylko zyska bo co pomyśli sobie przeciętna mało rozgarnięta baba ? Pomyśli tak : adidas ma racje, faceci molestują, a ofiarami są kobiety, ja jestem ofiarą, bardzo dobrze że nagłaśniają takie trudne tematy, dbają o mnie.  I nie będzie myślała że w życiu nie miała nawet trochę zbliżonej sytuacji, tylko sobie wmówi że tak jest i tyle, a adidas jest spoczko bo promuje rzeczy ważne (dla kobiet). Taka narracja pasuje kobietom bo stawia je w roli ofiar i poszkodowanych. I duże firmy to wiedzą. Dodatkowo mamy tu elementy bodypositive co również wpływa na pozytywne kojarzenie się marki w umysłach kobiet.

 

To zaledwie początek. Karuzela spierdolenia dopiero się rozkręca.                 

 

Edytowane przez Sankti Magistri
  • Like 11
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Peter Quinn napisał:

Coming soon...

d593e669901b86a275cd238e2088.1000.jpg

Czekam na przeróbkę Netflixa, w której Palpatine będzie kobietą. 
 

 

yb69nrp2tv97e58ya1ava3oprcwtowbh.jpg

W nowej części Gwiezdnych Wojen już musieli wcisnąć w imię poprawności i równouprawnienia silną, niezależną kobietkę jako główną bohaterkę. Wyszedł z tego taki chłam, że nie dało się oglądać. Lewacy obrzydzą nawet najlepszą sagę w historii kinematografii i czego nie dotkną zamienią w gówno.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

 

 

Ciekawe czemu komentarze pod tym gównem są wyłączone....

Widziałem takie sceny w każdym zakładzie pracy, w którym pracowało więcej niż 500 osób. Kolejna wartościowa kampania przeciwko podstarzałym januszom, którzy się ''zapominają'' i przy przechodzeniu obok kobiety muszą ją za bioderka złapać. Karać takie coś zawsze i wszędzie. Już nawet nie wspomnę o dowcipach wulgarnych o seksie w kierunku kobiet, a także molestowaniu werbalnym płci męskiej pod tytułem: '' co tam młody wąchałeś w weekend jaką cip.uchę''

 

Oczywiście znowu będę jedynym na forum, który widział tego typu zachowania. No nic :)

Edytowane przez Patryk
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Ramaja Awantura napisał:

Chryste panie... to się kurwa nudne robi. Ja pierdole. Ja chce tylko w spokoju żyć w tym kraju.. a potem laski się dziwią że faceci nie zagadują do nich... kurwa jak taka nagonka to kto będzie ryzykował?

Człowieku one same zagadują do tych, którymi są zainteresowane i rywalizują morderczo między sobą o najlepsze ciacho. Taki erosmus, hiszpaniero w Polsce to ma ruchanie dzień w dzień i propozycje związku, co godzinę. Na studiach się napatrzyłem, co potrafią odjebać panienki na integracyjnych z ciapatymi. Wszystko. Niektóre, gdyby mogły to by zabiły. One nie chcą, żebyś ty zagadywał i ja zagadywał, bo nie jesteśmy dla tych lasek ludźmi. Idzie przekaz, że mężczyzna to śmieć ze wszystkich stron. To trzeba zrobić jedno. Pracować na czarno i pierdolić system, wszystko i wszystkich. Nie robić nic ponad własne utrzymanie.

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.