Skocz do zawartości

Artykuł o samotnej mamusi w mediach głównego ścieku


Rekomendowane odpowiedzi

 

Podrzucono mi artykuł abym sobie tam popisał hejterskie teksty. to nasz ulubiony temat Samotnych Matek. Tony tekstu tu już napisano na ten temat i wszyscy wiemy o co chodzi

Ale, że takie artykuły się przebijają w mediach głównego ścieku to już jest nowość.

 

Mi się wydaje, że idzie jakaś akcja edukacyjna w mediach - czasami do śniadania oglądamy - takie tasiemce - Trudne sprawy, Dlaczego ja? itp.

 

Coraz więcej odcinków pokazujących i potępiających alienację rodzicielską, manipulacje i oszustwa kobiet głównie finansowe na mężczyznach. Aż sam nie mogę uwierzyć.

 

Także, dawajcie kto ma czas i chęci - można dać upust w komentarzach pod artykułem - link podaję poniżej. Oczywiście pańcie wiecie co tam wypisują.

 

 

 

https://styl.fm/newsy/593699.samotna-matka-z-dzieckiem-to-nie-jest-dobry-material-na-partnerke-panowie-nie-dajcie-sie-nabrac?utm_source=styl&utm_medium=Fanpage&fbclid=IwAR1RUVOcqO0Sb6Ruec_5g5gi6aj4zlYfhcQcD8EcnczIZMN6RYWhMJF4Kaw

 

 

"Samotna matka z dzieckiem to nie jest dobry materiał na partnerkę! Panowie, nie dajcie się nabrać!"

"Samotna matka z dzieckiem to nie jest dobry materiał na partnerkę! Panowie, nie dajcie się nabrać!"

canva,com

Wtorek, 20 grudnia 2022

Widzę, że wiele wpisów na waszej stronie jest od kobiet, dlatego postanowiłem napisać parę słów do was panie, abyście zrozumiały, czego faceci szukają od kobiet i w jaki sposób możecie im to dać, a przy okazji rozwieje wasze wątpliwości co do idealnego związku i posiadania dzieci przed małżeństwem.

"Samotna matka to samo zło!"

Nie chcę być zbyt brutalny, ale uważam i wielu mężczyzn wam to powie, że każda samotna matka, która posiada chociażby jedno dziecko, niestety jest już wypaczona i na rynku randkowym i jest na straconej pozycji daleko za starymi pannami i takimi, które mieszkają z rodzicami. Niestety żaden myślący zdrowo facet nie chce wychowywać czyjegoś dziecka, męczyć się, wydawać na nie pieniądze, a finalnie może się okazać i tak, że kobieta wróci do biologicznego ojca, który będzie miał większą więź z dzieckiem niż kolejny mężczyzna w życiu jego matki.

Możecie stawać na rzęsach, być najbardziej seksownymi partnerkami, oddanymi, ale prawda jest taka, że jeśli macie dziecko, to niestety facet spojrzy na was w ostatniej kolejności i to nie jest tak, że mamy was za gorsze, ale po prostu tak wygląda to prawo wolnego rynku i mężczyźni głośno o tym nie mówią, bo boją się waszych reakcji.

kobieta z dzieckiem na rękach canva,com

"Bezdzietna i młoda kobieta to idealny materiał na matkę"

Teraz kilka słów do panów, choć nie wiem, czy ktoś z Was czyta tę stronę. Nie dajcie się nabrać na słodkie słówka i deklaracje samotnych matek, że będą traktować was na równi z dzieckiem, bo to się nigdy nie stanie, a zostaniecie uwikłani w relację, z której potem będzie ciężko wyjść, bo będzie wam głupio przed tym dzieckiem, które jest niewinne.

Starajcie się myśleć racjonalnie i logiczne, a nie tak jak kobiety - emocjonalnie. Dzięki temu uzyskacie czas na znalezienie idealnej partnerki, z którą będziecie mogli stworzyć dom i która będzie mogła wam urodzić wasze dziecko. Nie ruszają mnie w żaden sposób słowa żalu od was kobietki, bo wiem, że piszę prawdę, a wy reagujecie na to bardzo emocjonalnie, dlatego zachowajcie sobie złote rady dla siebie, bo i tak ona nic nie zmienią, a my tylko jeszcze szerzej otwieramy oczy ze zdumienia. Nie walczcie z tym, a pogódźcie się i starajcie się wychować jak najlepiej dzieci, nie skupiając się na jakiejś miłości, której i tak nie ma.

Być może znajdzie się taki facet, który zwróci na Was uwagę, ale naprawdę musi to być desperata, dla którego nie robi różnicy czy dziecko będzie jego, czy kogoś zupełnie innego.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.