Skocz do zawartości

Dot. tematu Świąteczny cyrk


Rekomendowane odpowiedzi

@LibertynNie twierdzę, że było sielankowo jak z okładki czasopisma, gdzie wszyscy ubrani jak stróż w Boże Ciało, z uśmiechem od ucha do ucha zerkamy na pieska z czerwoną kokardką na szyi. Ale było rodzinnie, we własnym gronie, gdzie każdy miał swoją funkcję i czuł się w tym całym burdelu potrzebny. 

46 minut temu, Libertyn napisał:

Oczywiście nie Ty pastowałeś podłogę?

 

Pastowałam, ale jakie to ma znaczenie kto to robił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext

Myślę, że nie dojdzie do "normalnie" (czyli realnego, bo odczuwalnego w skutkach) rozumianego głodu, więc owa luka pokoleniowa nie zostanie zniwelowana, bo...to kryzys (mówiąc wprost bida!) zawsze przywraca wartość praktycznym umiejętnościom.

Zostawmy temat "sztucznego karmienia" ludzkości, nie znam planów masonerii, ciężko mi się w tej materii wypowiedzieć. 😎 

 

Optymistycznie kończąc offtop - jednostka chcąca zmienić coś w swoim życiu, będzie zdobywać wiedzę, a potem nabywać umiejętności, które pomogą jej wdrożyć, utrzymać nawyki, które doprowadzą do indywidualnego celu. Choroby są prawdziwą motywacją do zmian chociażby nawyków żywieniowych, co dalej za tym idzie - uczysz się ogarniać sam nową michę, by realnie móc się "wyleczyć" albo/i zmiana diety trzaska Cię na początku po kieszeni, jak nie umiesz kompletnie w gary.

 

Ja tam pokładam nadzieję w dzieciach dzisiejszych wegan. 🤗 Ideologicznie nie podchodzę do żywienia (micha to micha, a nie ołtarz). Te dzieciaki w wyniku najprawdopodobniej przecukrzenia będą miały dość szerokie zaburzenia metaboliczne, a przy okazji - każde pokolenie jest w kontrze do poprzedniego, więc w dobie być może przyszłego zakazu większej hodowli zwierząt, wrócą do nabywania wiedzy dot.hodowli, uboju i przetwórstwa zwierząt. Mięso znów wróci do łask, oby dobre mięsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.