Skocz do zawartości

Czy tylko chodzi o wygląd? Faceci to piz..?


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety... Ale nie można opisać tego inaczej. Na forum są często tematy o Chadach, Beciakach, Alfach itd. Ale jak wygląda sytuacja naprawdę? Ostatnio siedzę z kolegami w klubie i przechodzą dziewczyny(w miarę ładne ale bez przesady). Koledze jedna z dziewczyn się podoba ale nie podejdzie, nie zagada. Mówię do niego żeby poszedł, przywitał się ale się boi, mówi do mnie że nie jestem Tobą że nie musi mieć kilku dziewczyn i wgl xD. Mówię spoko. My wszyscy jesteśmy na podobnym poziomie z tym że ja jestem łysy, tatuaż na szyji, może jestem delikatnie wysoki (190cm). Ruszyłem do nich dlatego ze ogólnie lubię kobiety(wgl lubie ludzi) zagadalem normalnie w stylu co tam słychac, jak tam leci?). Dziewczyny były bardzo miłe, zapytały się dlaczego jeden z kolegów się tak na nie patrzy, odpowiedziałem, że nie wiem może wpadlyscie mu w oko i wgl. Rozmowy może z 2 minuty. Niestety moi koledzy nie mieli odwagi nawet na tak bardzo ludzi gest jak rozpoczęcie rozmowy i nic nie wyszło a gorzej nie wyglądali. Na następny dzień patrzę że dostaje zaproszenie na fbi odrazu wiadomość od dziewczyny. Pogadaliśmy sobie, nie była w moim typie, poza tym była dosyć młoda. Jesteśmy znajomymi. Do czego zmierzam. Zamiast rozmyślać nad szczękami, blackpillem i innym syfem trzeba dzialać. Kto ma efekty? Ten kto zagaduje, kto ma pewność siebie, luz. A to się nabiera przez doświadczenie. Koledze się podobała dziołcha ale nawet nie zagadał, dla mnie to frajerstwo. Niestety po 30 minutach gdy rozmawiałem przy barze z laseczką, która mi się podobała nie wstydził się mi dosrac i zapytać "jak tam podryw" SZOK!!!. Tak widzę większość facetów, wypada to tragicznie, nasi ojcowie, dziadkowie mieli w dupie kto ma jaki wzrost, czy ktoś ma zakola czy nie. Próbowali, raz się udało raz nie. A teraz przychodzą specjaliści i teoretycy i wiedzą najlepiej. Przyjdzie jakiś Analconda i będzie mówił o szczekach, śmiechu warte. OGARNIJMY SIĘ 

  • Like 16
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@z prawego łoża w sumie moja odpowiedź na wszytko to @RENGERS mój idol i inspiracja;) Serio, nie żartuje.

Coś musi w tym być, że nawet ja który ma się za "beciaka" a swego czasu czyli 2009-2016r laski z klubów wyrywał na drina i co tylko, samą gadką i tą "ikrą" coś musi być;) Za dużo teorii za mało praktyki... to się tyczy też mojej osoby....

 

Dziadek coś pierdolił o swojej historii... dla mnie to był jakiś bełkot, ale, że słyszałem to  z kilku źródeł.... O tuż lata 60, 70 chój już wie. Dziadek z bratem wbija na wiejską potańcówe i wszystkich rozwala z piąchy... no cała impreza poszła w piździec. Rozgoniliy wszytko i koniec, końców przy ognisku zostały dziołchy które nie uciekły.... ale ile prawdy w tej opowieści to tylko dziadek św. pamięci wie, ja nie wiem;)  

Edytowane przez Pietryło
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was chlopaki wyglada teraz podryw ale jak bylem piekny i mlody najpierw obserwowalem otoczenie .Jesli jakas foka scinala mnie wzrokiem to wiadomo ze mozna bylo do niej uderzac . Natomiast te niezainteresowane tez mozna bylo sciemniac bajera ale na dluzsza mete szkoda bylo wlozonej energii . Do lozka zaciagniesz na raz a pozniej gluchy telefon . Dlatego aby to mialo sens niestety  musisz sie jej wpierw spodobiac . Czy to bedzie malpia szczena , kaloryfer , dluga cootanga odciskajaca sie na spodniach a moze oprawki okularow nie ma znaczenia . Bez tego to jak walenie glowa w mur , no chyba ze sie trafi na jakas desperatke to wtedy masz przewalone w inna strone . 

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

190, tatuaż, kwadratowa szczęka - łyse chady też są 😀

 

Na poważnie to masz rację. Jak tu wcześniej pisałem często gadam z dziewczynami 25+, które mówią, że aktualnie nikt nie podchodzi do nich i nie zagaduje w normalnych sytuacjach życiowych tylko faceci gapią się w telefony i lewo/prawo.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, z prawego łoża napisał:

jestem łysy, tatuaż na szyji, może jestem delikatnie wysoki (190cm)

+

 

4 godziny temu, z prawego łoża napisał:

Dziewczyny były bardzo miłe,

 

=

uświadomię cię bracie ;) jesteś chadem.

 

1 godzinę temu, thyr napisał:

 musisz sie jej wpierw spodobiac

Dokładnie. Wtedy cokolwiek zrobisz, no może poza jakimś kompletnym cringem, to będzie ok.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro damy zarabiają własne piniondze to oczekują więcej od partnera, szybko okazuje się że topowi z kilku % są zajęci, odbić się nie da bu już jest kolejka to chcą zwykle przystojnego albo z zagranicy. Bo skoro tak ciężko pracują w tym corpo to im sie należy ktoś lepszy niż byle Polak, smutne ale prawdziwe.

Ale bez obaw software jest ten sam oni też się przejadą, zajmie to dłużej ale wynik będzie taki sam

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się kobiecie bardzo podobasz to temat się nie skończy, sama będzie ciągnąć rozmowę, im wizualnie mniej tym z jej strony rozmowa mniej się klei, jak wcale się nie podobasz to leju nie będzie.ozna dobra gadka trochę poprawić oczywiście, ale to jakiś iloczyn conajmniej dwóch czynników 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, z prawego łoża napisał:

Niestety po 30 minutach gdy rozmawiałem przy barze z laseczką, która mi się podobała nie wstydził się mi dosrac i zapytać "jak tam podryw" SZOK!!!.

Też przez to przechodziłem, albo przerzucanie na ciebie swojego zjebana i kompleksów... debilom trzeba współczuć... i tylko tyle.

Chociaż ja bym tego nie interpretował jako dosranie. Powoli jestem na takim etapie że jak ktoś mi niby dosrywa to to zlewam śmiechem bo wiem że to jest problem TEJ OSOBY a nie mój. Normalny człowiek zawsze będzie dla ciebie życzliwy :)

4 godziny temu, z prawego łoża napisał:

Próbowali, raz się udało raz nie. A teraz przychodzą specjaliści i teoretycy i wiedzą najlepiej.

Bo chodzi o to że praktyka boli, zawsze początki są trudne.

Ja z 3 miechy temu zagadałem do lekko wyższej w chuj zgrabnej dziewczyny z pociągu. Mówiła że ma chłopaka. Życzyłem miłego dnia. Po tym z emocji z 20 minut trzęsły mi się łapy(bo od kilku lat nie zobiłem approche w daygame XD). Ale że praktykuje uwalnianie to ze spokojem to przyjąłem. I po 20 minutach to odeszło i weszło zadowolenie że zrobiłem to i nie dałem dupy :)

 

Chodzi o to by DAĆ SOBIE FORY, nie oceniać się tak bezlitośnie. Jeżeli w wieku 30 lat jesteś tak nieogarnięty to dajesz sobie fory jakbyś był małym dzieckiem-  o jak byłeś dzieckiem to się tak nie oceniałeś.

Przy następnych kilku podejściach już drżenia rąk nie było. Czułem większy luz. Tylko nie można hamować takich odruchów i dać sobie to w pełni poczuć. To jest energia wypartych emocji która przez taką sytuację się uaktywnia. Jak się wyczerpie to potem już takiej reakcji nie będzie :)

 

A twój kolega ucieka od wstydu bo go nie rozumie, nie wie jak go uwolnić. Nie wiń go za to. Tego nie uczą w szkole...

53 minuty temu, MM_ napisał:

że aktualnie nikt nie podchodzi do nich i nie zagaduje w normalnych sytuacjach życiowych tylko faceci gapią się w telefony i lewo/prawo.

Wiesz, jak co druga kampania to tym że faceci przemocowcy molestuja to się dziwisz że to im lasuje łby?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@z prawego łoża Nie do końca chyba rozumiem jaki był cel założenia tego tematu.

 

Określenie mianem "frajerstwa" sytuacji z kolegą - IMO słabe. Może był kilkukrotnie "spuszczony w kiblu " przez julkę 4/10, której sieM należy Christian Grey i ma jakąś blokadę.

 

Jako kolega mógłbyś mi zasugerować divy.

 

 

Ja też nie umiem w small talki i bajerowanie lasek i wyje****ne mam na to. Jest kilka innych umiejętności, które powinienem opanować i bardziej przydadzą mi się w życiu.

 

 

* Pomijam już, że niedługo za takie luzackie zagadnienie w klubie (jak kolega nie przypadnie do gustu), będą grozić srogie konsekwencje na wzór ustawy w UK, która była omawiana w innym temacie.

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 8
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Mmario napisał:

Jak się kobiecie bardzo podobasz to temat się nie skończy, sama będzie ciągnąć rozmowę, im wizualnie mniej tym z jej strony rozmowa mniej się klei, jak wcale się nie podobasz to leju nie będzie.ozna dobra gadka trochę poprawić oczywiście, ale to jakiś iloczyn conajmniej dwóch czynników 

 

Dlatego jak nie widzi się zainteresowania (spojrzeń), to po co dawać atencję.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd to wszystko, aż wszystko mam ziomka koło 180 cm wzrostu, odzywać się za bardzo nie odzywa, z wyglądu zarysowana szczena, zapadnięte policzki i w miarę umięśniona sylwetka bez siłowni. Panny same go zaczepiają i prowadzą rozmowę, on im tylko odpowiada i czasem doda coś od siebie, koleżanki mają go za tajemniczego, w związki się nie bawi a rucha na okrągło. 

 

Co do tematu bez sensu jeden może gadać wyrywać, a i tak panna go oleje, a przykładowo mój ziomek zrobi kilka spojrzeń i panna sama przyjdzie zagadać albo zaproponuje drina. 

  • Like 5
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Wiesz, jak co druga kampania to tym że faceci przemocowcy molestuja to się dziwisz że to im lasuje łby?

 

Z tym się nie zgadzam, ostatnimi czasy dużo przemocowców, toksyków po obu stronach barykady

Polecam stronę https://przemocometr.org/

 

Naczytają się poradników na internetach albo po prostu zjebane osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co owijać w bawełnę bo wygląd jest cholernie ważny, nawet chad mający autyzm będzie postrzegany przez kobiety jako słodziak a normik który będzie miał gadane będzie dla nich tylko materiałem na kolegę albo tak zwanym creep-em.

 

Pamiętajcie panowie nieśmiały przystojniak jest tajemniczy i słodki a nieśmiały normik będzie już napastował zagadywaniem.

 

Jeśli byś zrobił eksperyment w dwóch przypadkach laska cie pyta czy lubisz dzieci to jeśli chad odpowie ze lubi to będzie postrzegany jako męski i rodzinny materiał na ojca a normik i nie daj Boże poniżej normika może być w oczach takiej laski pedo.

 

To samo chad który lubi grać w gry "ahhh typowy facet tylko by grał hihi"

 

Normik albo incel który gra " ciota i nieudacznik życiowy" XDDDDD 

Edytowane przez bassfreak
  • Like 11
  • Dzięki 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mmario napisał:

ale to jakiś iloczyn conajmniej dwóch czynników

To iloczyn bardzo wielu czynników. 

 

@z prawego łoża tak uprościł sytuację, że już bardziej się nie da. 

5 godzin temu, z prawego łoża napisał:

Mówię do niego żeby poszedł, przywitał się ale się boi, mówi do mnie że nie jestem Tobą

Co z tego wynika? Równie dobrze możesz niedoświadczonemu sugerować wspinać się na Annapurnę, jak będzie miał odrobinę oleju w głowie to na to nie pójdzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, z prawego łoża napisał:

OGARNIJMY SIĘ 

Zobacz, że nawet tu na forum w powyższych komentarzach masz tylko rozmydlanie problemu i zniechęcanie. A tu przecież "elita".

 

5 godzin temu, z prawego łoża napisał:

Niestety moi koledzy nie mieli odwagi nawet na tak bardzo ludzi gest jak rozpoczęcie rozmowy i nic nie wyszło a gorzej nie wyglądali.

Trzeba było zaprosić do stolika, przedstawić ich sobie.

Ale dziwię się, że oni się od Ciebie czyli od "naturala" nie uczą podrywu.

Może to zakamuflowani geje? Dlatego nie chcą abyś swój czas przeznaczał na kobiety.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, gman98 napisał:

Chad/chadlite. 

 

Z jego opowieści jechał z typiarką autem, zerkał jej w oczy, wkłada rękę pod kieckę a tam fest mokre majty, a jak wstała aż fotel mokry był. 

 

Ma takie specyficzne oczy, głęboko osadzone że powiek nie widać i przekrzywione w górę

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Brat Jan napisał:

. A tu przecież "elita"

Serio? Elita? Może w części. W drugiej części jerkcircle waginosceptyków. Jak czytam co poniektórych to uważam ze powinni się ze sobą umawiać. Bo więcej ich ze sobą łączy niż połączy z jakąkolwiek kobietą. 

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.