Skocz do zawartości

Czy tylko chodzi o wygląd? Faceci to piz..?


Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

 

@Drański99 Sądzę żę oprócz wyglądu możesz mieć to słynne "coś" bo tutaj jest dużo historii jakich to mają ładnych znajomych co poniektórzy którzy są ścierani na pył :) Przeważnie w lato bo się opalam na Turka (po ojcu to mam), aparat na zęby od nowego roku i siłka pewnie tez musi wpaść... niestety - lepiej mieć ten wygląd :)

 

Podobno mam "coś" w oczach, a co to jest nie wiem. Obecnie jestem zaniedbany, praca jako kierowca tira i zagraniczne trasy zrobiły swoje, ale kobiety się oglądają, myślę nad powrotem do stanu jak miałem 20 lat, największym mankamentem są zakola a kobiety mimo wszystko zainteresowane, ostatnio mi jedna powiedziała że to się wytarło od kobiecych ud. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Drański99 napisał:

największym mankamentem są zakola a kobiety mimo wszystko zainteresowane, ostatnio mi jedna powiedziała że to się wytarło od kobiecych ud. 

No to widzisz że jest ok :)

Ja miałem z 2 lata temu żę taka dziewczyna fajna w miarę się na mnie gapiła ciągle. Na przystanku albo na placu bo pracowała na tym samym placu co ja ( w sensie obiek gdzie jest masa biur i magazynów).

Chuja zrobiłem bo wtedy mocno pracowałem nad emocjami (ahhh dużo by opowiadać) co najlepsze - miała chłopaka bo raz przez przypadek ja z nim widziałem.

Albo w liceum zaocznym gdy byłem ulany też się na mnie gapiła prawie ciągle taka naprawdę ładna karynka (kruczoczarne włosy, solarium- taki styl 2005-2008 XD) no ale w tedy moje poczucie wartości to było gówno i nie zdawałem sobie sprawy że taka laska MOŻE że jej bym się podobał.

Ogólnie ja mam niezły zarost, buje włosy (mimo też zakoli już lekkich) i opaleniznę w lato potrafię zrobić wyjebaną (na hiszpana dosłownie).

Niestety mental leżał i gówno robiłem. Teraz się stale polepsza bo ciężko nad sobą pracuje :)

5 minut temu, Drański99 napisał:

kierowca tira

O KURWA, współczuję! To jest jedna z prac na mojej liście w której bym wolał kraść niż pracować..

 

Poza tym zakolami się tak nie martw - to jest taki mem z wykopu. Wielu totalnych zakolaków widziałem z naprawdę super laskami. Jak laska cię lubi to zakola to najmniejszy problem XD

A ile masz aktualnie lat?

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

w tedy moje poczucie wartości to było gówno i nie zdawałem sobie sprawy że taka laska MOŻE że jej bym się podobał

 

Błąd w myśleniu, panna kiedy się gapi jak w obrazek to jesteś w 100% jej type, do naprawienia wszystko 

 

14 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

O KURWA, współczuję! To jest jedna z prac na mojej liście w której bym wolał kraść niż pracować..

 

Dobre zarobki skusiły

 

14 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

 

A ile masz aktualnie lat?

 

24

Edytowane przez Drański99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NoHope napisał:

A co do podbijania to ci uczciwsi PUA mówili, że ich skuteczność wynosi max 10 procent. Realnie bliżej 2-4%. Zaliczają tyle kobiet bo mają wysoki wolumen podbić. To jak w sprzedaży. Jedni się do tego nadają bo mają twardą psychę, inni kompletnie nie.

 

Wiadomo, że wygląd to nie wszystko, ale to jest w warunkach miękkich gdzie przyjaźnisz się z dziewczyną albo jest w tej samej grupie. Podbijanie na ulicy do obcych lasek to jest tylko i wyłącznie wygląd, jak na tinderze. Albo się lasce podobasz albo nie.

Bo PUA to gówno. Antywiedza. Jeśli ktoś ma skuteczność 2-4% i w miarę wygląda to znaczy, że on w ogóle nie uwodzi. Nie umie tego. 2 laski na 100 pójdą z dobrze wyglądającym kolesiem nawet jeśli podejdzie i powie prosto w twarz, że chce ją wyruchać. to kiepski wynik. To kwestia zwykłego rachunku prawdopodobieństwa, że wśród 100 kobiet trafię na 2 napalone na mnie. Litości. PUA to banda oszustów. 

Wynik 10% jest w porządku. Najlepsi uwodziciele (broń boże żadne PUA) mają 30-40%. Oczywiście mówimy nie o jakichś kaszalotach kobiecych. 

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krugerrand napisał:

Mnie na czacie @niemlodyjoda niedawno nazwał NADMIZOGINEM i jestem z tego dumny😆

 

  

Podbijam z tym samym pytaniem do Moderacji. @Barryw niemal każdym swoim poście narzekał na to miejsce, umniejszał mu, propagował bardzo szkodliwe wzorce w punktu widzenia forum czy generalnie męskich problemów, wyśmiewał. Trwało to ledwie może kilka miesięcy i wjechał ban. W tym przypadku trwa to odkąd pamiętam, a jestem tu już długo i liczone to jest w latach. Ja rozumiem, że jest wolność słowa, ale wygląda to na podwójne standardy. Kilka razy już pisałem, że forumowi szkodnicy są potrzebni, ale co za dużo to jednak niezdrowo.  

Amen, promowanie simpowania jak temat o jakiejś zjeb.anej miss mundialu powinien być zdjęty a autor zbanowany, przecież to jawna kpina z userów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska też miała (i ma) swoich chadów XD pamiętacie taki program Sextet? XD

darek_296014_131341847071073_1976388827_

andrzej-bizon-540996-4_3.jpg

20 minut temu, Bullitt napisał:

Wynik 10% jest w porządku. Najlepsi uwodziciele (broń boże żadne PUA) mają 30-40%. Oczywiście mówimy nie o jakichś kaszalotach kobiecych. 

Jak pisałem kolega kolegi zna naturala. On ma taki mental że mówił że jak nawet rucha 7/10 to i tak jest zadowolony. On ogólnie lubi kobiety. Powiedział też że żeby ruchać 9tki trzeba najpierw ruchać 6-7 XD Tylko gośc jako gówniarz miał MEGA swobody. Ja w jego wieku to miałem zabranianie dużo :(

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ramaja Awantura napisał:

Ale ciesz się z tego, twoja ex uczy cię wyrzucania z głowy matriksa, nadmiernego szacunku do kobiet.

Całkiem niedawno na randce pewna laska mi powiedziała, że chłop ją chyba zdradzał bo później ją rzucił i znalazł sobie odrazu kolejną. I cytuje: "w sumie to był za przystojny na związek" co znaczy tak naprawdę był za przystojny na wierność xD 

Edytowane przez NoHope
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

Masa ludzi patrzy sie w telefony


To wiem nie od dziś.
 

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

  możesz sobie do usranej śmierci czekać na sygnał od laski


Uwzględniłeś w tym samotne madki? Bo jeśli tak, to powinienem się cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, NoHope napisał:

Całkiem niedawno na randce pewna laska mi powiedziała, że chłop ją chyba zdradzał bo później ją rzucił i znalazł sobie odrazu kolejną. I cytuje: "w sumie to był za przystojny na związek" co znaczy tak naprawdę był za przystojny na wierność xD 

No co ja zrobię, nie ona jedna potrzebuje miłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wspomniał o najważniejszym, dalej jesteśmy zwierzętami rządzonymi przez instynkty. A instynkty lubią dwie rzeczy - zdrowy wygląd i emocje. 

Jak ktoś ma akceptowalny wygląd i zapewni emocje to ma szanse. Jak ktoś nie ma tego ani tego nie ma szans. Jak ktoś ma bardzo dobry wygląd to z automatu daje emocje i kobiety same przychodzą, proste. 

9 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Jak pisałem kolega kolegi zna naturala. On ma taki mental że mówił że jak nawet rucha 7/10 to i tak jest zadowolony. On ogólnie lubi kobiety. Powiedział też że żeby ruchać 9tki trzeba najpierw ruchać 6-7 XD

No i gitara jeśli lubi taki styl życia, ale wszystko kosztuje, płacimy czasem, pieniędzmi i wysiłkiem. Nauka, praca, ruchanie. Ktoś pracuje gdy ktoś w międzyczasie leci na wakacje. Ktoś się uczy i zarabia pieniążki, a ktoś lubi panie, tym bardziej piona dla niego, że w tych trudnych czasach chce mu się l, że dba o formę itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, spacemarine napisał:

No co ja zrobię, nie ona jedna potrzebuje miłości

I brawo ! Trzeba się nią dzielić z każdym. Miłość jest najważniejsza :)

 

No ale to zawsze jest ten sam cyrk, laski lecą na topkę w swoim otoczeniu, płaczą, że są zdradzane albo nie mogą nikogo znaleźć, zwykli faceci uderzają do każdego potwora byleby miał otwora i tak ten pierdolik jedzie. A dzietność mamy na poziomie 1.38.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie martwi to jak szybko spadł poziom w naszym kraju, obczajcie tindera teraz ile tam nadwagi, masakra, tego nie było widać parę lat temu, teraz apka jest popularniejsza i widać prawdziwy przekrój społeczny. Jak ktoś gada nasze najpiękniejsze to niech popatrzy dobrze w ekran

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, spacemarine napisał:

Jedyne co mnie martwi to jak szybko spadł poziom w naszym kraju, obczajcie tindera teraz ile tam nadwagi,

Jak byłem na openerze to była MASA otyłych młodych lasek. I związki typu facet smv 5-6/10 a laska 3-4/10. Jak patrzę na starsze pary po 30 to masz równe SMV między kobietami a facetami, ba kobiety potrafią wyglądać dużo lepiej czasami.

 

Ale po co laski mają o siebie dbać skoro są zagadywane na każdym kroku? Zresztą ciekawa tendencja na tinderze to opisy u młodych lasek typu - jestem zołza, jestem walnięta. A starsze piszą wręcz o sobie w karykaturalnych superlatywach. Kwestia jest tego ofc że faceci lecą na młode a stare mają w dupiu, więc młode wyjebongo.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, spacemarine napisał:

Jedyne co mnie martwi to jak szybko spadł poziom w naszym kraju, obczajcie tindera teraz ile tam nadwagi, masakra, tego nie było widać parę lat temu, teraz apka jest popularniejsza i widać prawdziwy przekrój społeczny. Jak ktoś gada nasze najpiękniejsze to niech popatrzy dobrze w ekran

Niektórzy lubią krągłości ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, z prawego łoża napisał:

Niestety... Ale nie można opisać tego inaczej. Na forum są często tematy o Chadach, Beciakach, Alfach itd. Ale jak wygląda sytuacja naprawdę? Ostatnio siedzę z kolegami w klubie i przechodzą dziewczyny(w miarę ładne ale bez przesady). Koledze jedna z dziewczyn się podoba ale nie podejdzie, nie zagada. Mówię do niego żeby poszedł, przywitał się ale się boi, mówi do mnie że nie jestem Tobą że nie musi mieć kilku dziewczyn i wgl xD. Mówię spoko. My wszyscy jesteśmy na podobnym poziomie z tym że ja jestem łysy, tatuaż na szyji, może jestem delikatnie wysoki (190cm). Ruszyłem do nich dlatego ze ogólnie lubię kobiety(wgl lubie ludzi) zagadalem normalnie w stylu co tam słychac, jak tam leci?). Dziewczyny były bardzo miłe, zapytały się dlaczego jeden z kolegów się tak na nie patrzy, odpowiedziałem, że nie wiem może wpadlyscie mu w oko i wgl. Rozmowy może z 2 minuty. Niestety moi koledzy nie mieli odwagi nawet na tak bardzo ludzi gest jak rozpoczęcie rozmowy i nic nie wyszło a gorzej nie wyglądali. Na następny dzień patrzę że dostaje zaproszenie na fbi odrazu wiadomość od dziewczyny. Pogadaliśmy sobie, nie była w moim typie, poza tym była dosyć młoda. Jesteśmy znajomymi. Do czego zmierzam. Zamiast rozmyślać nad szczękami, blackpillem i innym syfem trzeba dzialać. Kto ma efekty? Ten kto zagaduje, kto ma pewność siebie, luz. A to się nabiera przez doświadczenie. Koledze się podobała dziołcha ale nawet nie zagadał, dla mnie to frajerstwo. Niestety po 30 minutach gdy rozmawiałem przy barze z laseczką, która mi się podobała nie wstydził się mi dosrac i zapytać "jak tam podryw" SZOK!!!. Tak widzę większość facetów, wypada to tragicznie, nasi ojcowie, dziadkowie mieli w dupie kto ma jaki wzrost, czy ktoś ma zakola czy nie. Próbowali, raz się udało raz nie. A teraz przychodzą specjaliści i teoretycy i wiedzą najlepiej. Przyjdzie jakiś Analconda i będzie mówił o szczekach, śmiechu warte. OGARNIJMY SIĘ 

 

 Coś w tym jest, ale po mojemu lepiej się nie odzywać, kiedy się nie ma nic do powiedzenia. Ja parę miesięcy temu miałem sytuację w pracy, że jedna dziewczyna, fajna dziewczyna, chyba próbowała  mnie prowokować, żebym się do niej odezwał. Mianowicie cicho pod nosem, z lekkim uśmiechem, powtarzała moje imię (nie przedstawiałem jej się, ale nosimy tam personalia na klacie). Ja udałem, że tego nie słyszę, bo co na to odpowiedzieć? Od tamtej pory, odnoszę wrażenie, że się patrzy na mnie w lekko zdziwiony sposób, jakby spodziewała się innej reakcji.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Kochać, lubić i szanować siebie samego - wiele problemów zniknie jak ręką odjął - potem brać się za "miłość" do innych.

Ja nie rozumiem skąd takie połączenie informacyjne powstało że skoro facet nie może znaleźć laski to znaczy że jest nie wartościowy, nie pełny i musi szukać szczęścia na zewnątrz i to jeszcze w kobiecie?

Dlatego powinien kochać siebie i akceptować.

 

A może on już to robi, tylko jak by nie patrzeć jesteśmy tak zaprogramowani że potrzebujemy seksu.

Masz chłopaka 25-30lat w wieku reprodukcyjnym, testosteron wyjebany ponad skalę i przypomnę że żyjemy w dobie haju dopaminowego w którym żeby realnie odciąć się od bodźców musiał byś się chyba zaszyć w piwnicy.

Może medytować, karmić łabędzie i nie wiem co jeszcze ale tylko do czasu- później przychodzi irytacja, frustracja i wypieranie naszej ludzkiej natury.

Blackpill że kobiety są nam nie potrzebne itd...

 

 

Ja nie mówię że masz się wiązać, brać śluby czy nawet chodzić na divy ale zdobywanie nam jest potrzebne bo jego brak doprowadzi do zwykłej frustracji.

Transferowanie energii seksualnej jest jak trzymanie dobrego auta w garażu - po kilku latach będziesz miał problemy go odpalić.

Krótkoterminowo może mieć korzyści.

 

Więc dlaczego zakładasz że nie ma miłości do siebie?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Maninblack napisał:

Ja nie mówię że masz się wiązać, brać śluby czy nawet chodzić na divy ale zdobywanie nam jest potrzebne bo jego brak doprowadzi do zwykłej frustracji.

 

 Może właśnie ta frustracja jest paradoksalnie wybawieniem, szansą na wzmocnienie charakteru i przeczekanie czasu, aż libido mu spadnie i spożytkowanie wtedy tej siły charakteru w bardziej kreatywny sposób. Kiedyś, w pewnej książce, czytałem rozdział, który można streścić w zdaniu, że każde wielkie dzieło zawiera etap środkowy, w którym wykonawca owego dzieła jest zdruzgotany i wyczerpany.

 A, co do kobiet, to już z prostej zależności statystycznej, że wśród ludzi w wieku reprodukcyjnym, kobiety stanowią ok 49% ogółu populacji, wynika, że pewien odsetek mężczyzn musi być stale niesparowany. Poza tym już Pan Jezus powiedział, że "Są trzebieńcy, którzy zostali wytrzebieni przez ludzi. Są trzebieńcy, którzy się takimi z żywota matki urodzili. I są, w końcu trzebieńcy, którzy się sami wytrzebili dla Królestwa Niebios. Kto może pojąć, niech pojmuje!"

 

 Może o to właśnie chodzi w osiągnięciu wyższego levelu w rozwoju, żebyś poczekał na irytację i wziął ją za rogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo chłopie, zagadałeś do jakichś karynek. Musiał być to dla ciebie wielki dzień że aż na forum założyłeś o tym temat.

A tak serio to zawsze mnie dziwiło że są ludzie którzy boją się zagadać. Normalna rzecz jak każda inna.

Ale z drugiej strony ty zagadałeś, wydatkowałeś energię, podjąłeś działanie a panna zainteresowała się kolegom który tego nie zrobił a tylko na nią zerkał. Czyli wychodzi na to że będąc na podobnym poziomie nadskakiwanie nie zawsze jest polecane. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już za chwileczkę, już za momencik piątek z Pankracym zacznie się kręcić. 

 

Dzień dobry kochane dzieci! 

 

Dzisiaj Pankracy poruszy ważne dla was tematy, o których do nas piszecie. A mianowicie:

 

1) Czy ruchanie jest modne? 

2) Jak ruchać, żeby zaruchać? 

3) Ile ruchają czady, a ile nieruchają normiki? 

4) Teoria ruchania według najnowszych badań PUA. 

5) Czy ruchanie ma przyszłość? 

 

I na specjalną prośbę Arka ze Szczecina, lat 23, quiz "Czy mam szansę coś zaruchać w tym odcinku?" 

 

Zapraszamy do oglądania! 

  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.