Skocz do zawartości

Czy tylko chodzi o wygląd? Faceci to piz..?


Rekomendowane odpowiedzi

Małe działania lepsze niż wielkie plany. Natomiast nie uwzględniłeś, że ktoś mógł być olewany tyle razy, że zwyczajnie się wstydzi zagadać.

Wygląd przekłada się na wzrost samooceny bądź w przypadku niskiej atrakcyjności wpędza w kompleksy i tyle. 

 

Sytuacja w klubie, w tym roku byłem w klubie i ledwo słyszałem własne myśli. Przynajmniej tak gdzie byłem, atmosfera, hałas i cyrkulacja nie sprzyjały gadce, przewaga mężczyzn też była znacząca, więc np ja się tam nie odnalazłem, choć są tacy co się dobrze czują w takich miejscach. 

 

Niestety... Ale nawet Marek wiele razy mówił i pisał o atrakcyjności fizycznej i symetrii twarzy. Wypieranie faktów że wygląd jest nr 1 świadczy o braku wiedzy bądź wyparcie - nie, to nie mój wygląd wpływa na moje relacje z kobietami, one nie lecą na wygląd tylko to ja jestem zajebisty itd. 

 

I tak, masz oczywiście też rację że warto być mężczyzną i działać, zdobywać doświadczenie itd, ale jeśli jesteś mniej więcej przecięty.

Jeśli osoba mało atrakcyjna bierze się za kobiety, naturalną konsekwencją będą porażki > zniechęcenie > brak motywacji > spadek samooceny i pewności siebie. 

 

Zawsze możesz udowodnić nam, że Chady to bzdury w bardzo łatwy sposób: załóż konto na portalu randkowym polskim, wstaw zdjęcie przeciętnego faceta - z jakiejś strony blackpillowej ma być 5/10 i wtedy rusz w bój on-line. Przedstaw nam efekty wrzucając wyniki na jakiś hosting plików.

Trzeba tu też uwzględnienić sensowność online datingu - dla przeciętnego mężczyzny nie ma ona sensu. 

 

Podczas jednego z wypadów z bratem @absolutarianin powiedział iż obecnie wg jego spostrzeżeń działania na żywo mają 10 procent skuteczności, ale to i tak nie oznacza że pannie się nie odwidzi czy nie pozna innej miłości swojego życia. 

 

Co robić? Zwiększać swoją atrakcyjność, zwiększać pewność siebie i samoocenę. Jak ktoś ma problem gadać to niech zagaduje do ludzi, do dziadków o cokolwiek na ulicy - często starsi mają więcej czasu i nie zostaniecie nazwani pedofilami. Zająć się sportami walki, znaleźć pasję, zarabiać pieniądze i traktować kobiety jak dodatek. 

 

Można pisać że faceci tacy siacy owacy i niestety to jest często prawda. 

Ale teraz są osoby co kozaczą, a przez ostanie dwa lata kulili ogony pod siebie i ani piśli bo "pandemia".

 

@Libertyn psioczy na nas i na miejsce w którym jest - jak się nie podoba nikt nie trzyma. Najlepiej wyzywać innych od waginosceptyków, antysemitów a samemu być hipokrytą bo moje ciało moja sprawa kiedy aborcja, ale przymus szczepionkowy eksperymentem medycznym (stare posty tej osoby)🤷

  • Like 11
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podchodzisz, pajacujesz, myślisz, że jesteś kimś i jeszcze jebiesz na dobrych chłopaków, którzy wiedzą o bezsensie tej aktywności gdzieś w środku. One powinny podchodzić i każdemu mężczyźnie dziękować człowieku, a nie pajacowanie i zgrywanie chuj wie kogo. Wow, podszedłem do loszki, jestem lepszy od tych frajerów. Ta, wmawiaj sobie więcej pięknych rzeczy. Spadniesz z wysoka typie.

  • Like 15
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@z prawego łoża Ty na świat patrzysz ze swojej perspektywy i dla ciebie podejście do kobiety czy zagadanie to nic trudnego.

Natomiast kolega może nie ma takiego wyglądu, który przyciąga kobiety, ma złe wzorce, przekonania do tego socjalizacja i wychowanie przez kobiety, które wpajają chłopcom by nie ryzykowali, siedzieli w domu, byli grzeczni. 

Tak jak kiedyś pisałem i powtórzę to jeszcze raz przystojny nie zrozumie brzydkiego, bogaty nie zrozumie biednego, silny nie zrozumie słabego śmiały, odważny nie zrozumie nieśmiałego itd. 

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. 

Więc zamiast dosrywac koledze i obgadywać go za plecami to mógłbyś mu pomóc. 

  • Like 16
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DOHC napisał:

 

 

@Libertyn psioczy na nas i na miejsce w którym jest - jak się nie podoba nikt nie trzyma.

No widzisz, bardzo mi wszystko jedno że nie wszedłem w Twój jerkcircle. Jak laski9 są takie złe ( a część jest) to mozesz wskoczyć na karuzele kutangów. Na zachodzie to o wiele łatwiejsze

3 minuty temu, DOHC napisał:

 

Najlepiej wyzywać innych od waginosceptyków, antysemitów a samemu być hipokrytą bo moje ciało moja sprawa kiedy aborcja, ale przymus szczepionkowy eksperymentem medycznym (stare posty tej osoby)🤷

Gdzie tu widzisz hipokryzje? Nieszczepiona populacja moze wpłynąć na życie postronnych jednostek. Prawo do aborcji nie. 
 

6 minut temu, mac napisał:

One powinny podchodzić i każdemu mężczyźnie dziękować człowieku,

A ja powinienem być milionerem bo mam największą na świece hodowlę niewidzialnych różowych jednorożców.

 Realia są jakie są. 

7 minut temu, Iceman84PL napisał:

Natomiast kolega może nie ma takiego wyglądu, który przyciąga kobiety, ma złe wzorce, przekonania do tego socjalizacja i

 

Ja pierdole. Niech sie powiesi. Albo znajdzie chłopaka.
Nie mam wyglądu, byłem klasową ofiarą, z socjalizacją było zawsze kiepsko. 

A jednak zagadywałem, próbowałem, nawet lepiej mi się gada z kobietami niż facetami. 

 

7 minut temu, Iceman84PL napisał:

wychowanie przez kobiety, które wpajają chłopcom by nie ryzykowali, siedzieli w domu, byli grzeczni

A teraz prawdziwi męscy mężczyźni racjonalizują im siedzenie w szafie i mentalny przegryw. 

Sorry, oskarżenie za gwałt za próbę zagadania to tylko na memach przegrywów. 

Żeby wygrać trzeba grać. I liczyć się z przegraną. Bo to że będzie wielkie I love you w dwie strony od pierwszego wejrzenia to tylko jest komediach romantycznych.

 

7 minut temu, Iceman84PL napisał:

Tak jak kiedyś pisałem i powtórzę to jeszcze raz przystojny nie zrozumie brzydkiego, bogaty nie zrozumie biednego, silny nie zrozumie słabego śmiały, odważny nie zrozumie nieśmiałego itd. 

Jestem brzydki, biedny, słaby, niesmiały. 

Do momentu trafienia na forum nigdy nie postrzegałem siebie w ten sposób. Zawsze byłem tym ciekawym ze sporą wiedzą i umiejętnością jej przekazania. 

Wlazłem na forum i nagle widzę ze by mieć fajną znajomosc z dziewczyną trzeba mieć kwadratową szczenę, sylwetkę  modeli Calvin Klein, cipkowóz i pensje z conajmiej 4 zerami. 
Dodatkowo każda patrzy na to żeby wrobnić w cudze dziecko, dlatego trzeba pilnować swoich zużytych prezerwatyw

7 minut temu, Iceman84PL napisał:

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. 

Więc zamiast dosrywac koledze i obgadywać go za plecami to mógłbyś mu pomóc. 

Najlepiej utwierdzajac go w tym ze nic nie może.

Kuźwa. To forum powinno być miejscem gdzie Ci którym się udało pomagają reszcie. 
Zamiast tego Ci którym się nie udało radzą innym by nawet nie próbowali.
 

  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podchodzenie, testowanie i zmiana własnego zachowania. Praca nad samoocena i pewnością siebie. 

Poelcam przed podrywem pójść na siłkę. 

 

Ja poderwałem sporo lasek w swoim życiu i później okazywało się że wrażenie zrobiło zupełnie coś innego niż ja myślałem. 

Np. Kiedyś jednej lasce spodobało się że poprosiłem o gadu gadu a nie o telefon. Wiem wiem zamierzchłe czasy ale motyw ten sam. 

 

Często najlepszy efekt robiła ciekawa rozmowa czy poczucie humoru. 

 

Świetnie sprawdzał się niebanalny początek rozmowy połączony z komplementem. 

 

Np.

Słuchaj mam do Ciebie pytanie! 

-yyy jakie? 

- jak to jest budzić się rano i być poprostu piękną? 

 

No i laska już pali styki bo ja zaskoczyłeś a przy okazji jej poslodziles. I chce więcej interakcji a Twoje zadanie to przeprowadzić miła i lekką rozmowę wypełniona poczuciem humoru... 

 

U mnie sprawdzają się dwa podejścia:

-zagaduje żeby pogadać i miło spędzić czas 

-zagaduje z myślą o wyruchaniu i mam jasny cel przed oczami. A im bardziej wizualizuje sobie ową Panią w łóżku tym łatwiej mi się rozmawia. 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadywać warto, wygląd ważna sprawa ale ile jest laseczek 4-5/10 z typami 8-9/10, albo na odwrót, można źle wyglądać i mieć śliczną, świetną kobietę, wystarczy mieć trochę chęci. Wiadomo że osoby z dobrym wyglądem mają łatwiej, nie ma się co poddawać i trzeba walczyć o swoje. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proponuję nie karmić trolla i przestać odpisywać uciekinierce z rezerwatu. Swoją drogą, skoro Barry dostała bana za szkalowanie forum i użytkowników, to zastanawiam się dlaczego wypociny siostry L są tutaj tolerowane? Robią dokładnie to samo i stosują te same żałosne manipulacje, a wpędzanie w poczucie winy tekstem typu "skoro tak nas nie lubisz, to zacznij się umawiać z mężczyznami" w życiu słyszałem tylko od kobiet. 

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gixer napisał:

Np.

Słuchaj mam do Ciebie pytanie! 

-yyy jakie? 

- jak to jest budzić się rano i być poprostu piękną?

Sorry, ale takie teksty mogą podziałać zupełnie nie tak jak chcesz. Możesz skończyć jako temat do obśmiania z koleżankami. 

5 minut temu, gman98 napisał:

 

Wnioskuję po tym, że nigdy nie widziałem zainteresowania. 

Ja też :). Ale potrafiłem je wzbudzić. Od dłuzszego czasu nie jestem.

@Chcni Niestety nie jestem kobietą, uwierz mi, wolałbym, mógłbym wtedy  homoseksualizować  młodsze dziewczyny. Umów się z @Iceman84PL nadajecie na podobnych falach.

  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Scorsky napisał:

Zagadywać warto, wygląd ważna sprawa ale ile jest laseczek 4-5/10 z typami 8-9/10, albo na odwrót, można źle wyglądać i mieć śliczną, świetną kobietę, wystarczy mieć trochę chęci. Wiadomo że osoby z dobrym wyglądem mają łatwiej, nie ma się co poddawać i trzeba walczyć o swoje. 

 

Z tym że zagadywać warto zgoda, można mieć mega gadane, świetną osobowość ale jeśli nie ma pociągu fizycznego to z tej mąki chleba nie będzie, genetyczny farciarz bez elokwencji będzie się z nią pieprzył że zapomni o całym świecie aż prześcieradło zaleje śluzem

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Libertyn napisał:

Gdzie tu widzisz hipokryzje? Nieszczepiona populacja moze wpłynąć na życie postronnych jednostek. Prawo do aborcji nie. 

W tłumaczeniu: można mordować własne dzieci i to jest ok, ale nie można odmówić wzięcia udziału w eksperymencie medycznym 🤔

38 minut temu, Libertyn napisał:

Sorry, oskarżenie za gwałt za próbę zagadania to tylko na memach przegrywów. 

Był też temat o metoo, o taksówkarzu którego uratowała kamera itd. 

3 minuty temu, Libertyn napisał:

Sorry, ale takie teksty mogą podziałać zupełnie nie tak jak chcesz. Możesz skończyć jako temat do obśmiania z koleżankami. 

Waginosceptyk. Zagadywanie do kobiet jest łatwe i proste, a żadna kobieta by tak nigdy nie zrobiła. Z nimi nie trzeba żadnego nastawienia czy przygotowania, wystarczy być sobą aby zdobyć serce koleżanki 😊

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Libertyn napisał:

Kuźwa. To forum powinno być miejscem gdzie Ci którym się udało pomagają reszcie. 

Gdy tu przyszedłem w '16 to takie było założenie. Teraz to tylko lizanie się nawzajem, niestety redpill niektórym wlazł zbyt mocno. Utwierdzanie się nawzajem w mentalnym spierdoleniu.

 

''nie warto z nią być i tak cię zostawi dla milionera chada z kwadratową szczęką'' no ku.rwa tak samo jak Ty zostawiłbyś grubą lochę z tłustymi włosami dla modelki 10/10 xD

 

tylko #selfimprovement panowie.

 

 

Edytowane przez Patryk
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam jednego typa, który do 33. roku życia miał 120 kobiet. Znam też typa, który przed 25. rokiem życia zaliczył ponad dwie setki kobiet.

I prawdę mówiąc, żaden z nich nie był jakimś boskim czadem. Wyglądają ok, ale pierwszy nie jestem żadnym imprezowym alfą, a drugi wygląda raczej jak polski kartofel - ale zadbany, wygadany, z charyzmą, sportowiec. 

Ten pierwszy raczej nie jest nachalnie przebojowy, ale nie ma oporów przed niezobowiązującą konwersacją. Drugi to imprezowy zwierz, w tańcu się nie pierdoli - potrafi obróbić dwie laski na jednej domówce.

Żaden z nich nie urodził się taki. Większość ich cech, które kobiety uważają za atrakcyjne, jest do wypracowania. Przede wszystkim:

- dbać o siebie (w granicach rozsądku)

- nie być wycofanym creepem

- lubić ludzi (w granicach rozsądku)

- ogarnąć trochę język obcy, aby nie uciekać przed erazmuskami

- mieć jakieś hobby

Edytowane przez zychu
  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Libertyn napisał:

@Chcni Niestety nie jestem kobietą, uwierz mi, wolałbym, mógłbym wtedy  homoseksualizować  młodsze dziewczyny. Umów się z @Iceman84PL nadajecie na podobnych falach.

Kolejny raz potwierdzasz to o czym przed chwilą napisałem. Na nic innego cię nie stać, poza tym klasycznym babskim "argumentem" i próbą wpędzenia w poczucie winy. Ostatni raz tobie odpisuję. Bez odbioru lala.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DOHC napisał:

W tłumaczeniu: można mordować własne dzieci i to jest ok, ale nie można odmówić wzięcia udziału w eksperymencie medycznym 🤔

Mam nadzieję ze nigdy nie kończysz poza cipką i nie uznajesz prezerwatyw. 

Teraz, DOHC napisał:

Był też temat o metoo, o taksówkarzu którego uratowała kamera itd. 

No, ile takich przypadków? 

Teraz, DOHC napisał:

Waginosceptyk.

Przedstawiasz się?

Teraz, DOHC napisał:

Zagadywanie do kobiet jest łatwe i proste, a żadna kobieta by tak nigdy nie zrobiła. Z nimi nie trzeba żadnego nastawienia czy przygotowania, wystarczy być sobą aby zdobyć serce koleżanki 😊

Którejś na pewno. nie każdej, Życie to nie hollywood.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo ktoś wrzuci temat gdzie rusza dupę i pokazuje ze można, kiedy nie no trzeba dojebać teorie do miski bo przeciez mechanizm wyparcia jest taki piekny;) i nie może być ze inni mogą a ja nie. Polish power, polish guy:)

 Coraz gorsze to forum sie staje jesli chodzi o kontekst damsko-męski. Ja rozumiem ze sa tu ludzie poorani zyciem, ktorych kobiety skrzywdzily i wspolczuje, ale nie mozemy iść w skrajnosci, co w niektorych postach bije po ryju na kilometr

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Patryk napisał:

Gdy tu przyszedłem w '16 to takie było założenie. Teraz to tylko lizanie się nawzajem, niestety redpill niektórym wlazł zbyt mocno. Utwierdzanie się nawzajem w mentalnym spierdoleniu.

Bo to już blackpill. 

 

2 minuty temu, Chcni napisał:

Kolejny raz potwierdzasz to o czym przed chwilą napisałem. Na nic innego cię nie stać, poza tym klasycznym babskim "argumentem" i próbą wpędzenia w poczucie winy. Ostatni raz tobie odpisuję. Bez odbioru lala.

Większość braci to zatem baby bo wpędzają w winę i wyzywają od kobiet jak tylko się nie zgodzisz. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na czacie @niemlodyjoda niedawno nazwał NADMIZOGINEM i jestem z tego dumny😆

 

  

51 minut temu, Chcni napisał:

Swoją drogą, skoro Barry dostała bana za szkalowanie forum i użytkowników, to zastanawiam się dlaczego wypociny siostry L są tutaj tolerowane?

Podbijam z tym samym pytaniem do Moderacji. @Barryw niemal każdym swoim poście narzekał na to miejsce, umniejszał mu, propagował bardzo szkodliwe wzorce w punktu widzenia forum czy generalnie męskich problemów, wyśmiewał. Trwało to ledwie może kilka miesięcy i wjechał ban. W tym przypadku trwa to odkąd pamiętam, a jestem tu już długo i liczone to jest w latach. Ja rozumiem, że jest wolność słowa, ale wygląda to na podwójne standardy. Kilka razy już pisałem, że forumowi szkodnicy są potrzebni, ale co za dużo to jednak niezdrowo.  

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem na swoim przykładzie w liceum/studia dziewczyny same mnie zaczepiały na imprezach, 18nastkach, zdarzało się że jak wieczorem byłem ze znajomymi na mieście to jeździły za nami autkiem, później podchodziliśmy i zagadywaliśmy albo widziało się grupkę dziewczyn i normalnie podchodziło albo to dziewczyny podchodziły. Z wyglądu wcześniej dałbym sobie takie 9/10 obecnie trochę się zaniedbałem ze względu na pracę, ale mimo wszystko dziewczyny chyba wyczuwają podświadomie bo dalej potrafią robić przy mnie krzywe akcje. Nie jestem jakiś wygadany, wiadomo umiem podtrzymać rozmowę, ale to zazwyczaj kobieta więcej mówi i nawet mam tak w obecnym związku, zazwyczaj słyszałem o sobie że jestem tajemniczy, przystojny i słodziak. Ziomki zawsze mówią że jestem wabikiem na kobiety, kilku dzięki mnie jest obecnie w związkach. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.