Skocz do zawartości

Prezent świąteczny dla ex


Rekomendowane odpowiedzi

Piękny prezent i widzę, że byłej życzysz, jak najlepiej. Uczysz ponoszenia konsekwencji, wychowujesz, tworzysz lepszego człowieka, transformujesz energię zła w dobro. Ciśnij bez ustanku, bo tego się najbardziej boją. Człowieka o nieugiętej postawie, który załatwi do końca, co chce załatwić.

  • Like 21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rarek2 napisał:

w 2013 pomówiła mnie

 

2 godziny temu, rarek2 napisał:

i tak od 10 lat.

 

2 godziny temu, rarek2 napisał:

Dnia dzisiejszego w ramach prezentu świątecznego dla ex złożyłem za pośrednictwem poczty polskiej - pozew sądowy

 

Ależ byłeś cierpliwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 23.12.2022 o 14:39, rarek2 napisał(a):

Dnia dzisiejszego w ramach prezentu świątecznego dla ex złożyłem za pośrednictwem poczty polskiej - pozew sądowy przeciwko ex.

 

O ochronę moich dóbr osobistych.

 

Ex w 2013 pomówiła mnie o molestowanie mojej córki i przemoce fizyczne psychiczne i finansowe - zgłosiła to w prokuraturze. Prokuratura zbadała sprawy i umorzyła śledztwo. ex się zażaliła i sąd podtrzymał umorzenie.

 

W przypadku molestowania wyszło na jaw, że to ona zmanipulowała dziecko. Np biegły wykrył że córka powtarza przygotowane wypowiedzi, jej opisom pokrzywdzenia nie towarzyszą adekwatne emocje itd itp

 

od tego czasu pomimo umorzenia śledztwa ex wszędzie rozpowiada że była bita a ja molestowałem córkę. i tak od 10 lat.

 

Dlatego pozew poszedł.

 

Żądam drobnej sumki 20 tys zł i oświadczenia.

 

Nie odpuszczę jej za to co zrobiła.

 

To jest dopiero początek.

 

Prawdziwa bomba, poza tym pozwem jest przewidziana na przyszły rok jak wszystko pójdzie zgodnie z planem a ona będzie się tak durnie zachowywać jak dotychczas.

 

 

Jak Szanowny idzie sprawa?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.