Skocz do zawartości

Jak oceniasz swój nastrój ?


doler

Jak oceniasz swój nastrój ?  

75 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz swój nastrój?

    • 1-2 marny, jestem na jakimś pograniczu
      7
    • 3-4 słaby ale tragedii nie ma 
      16
    • 5-6 przeciętny, raz bywa lepiej raz gorzej
      24
    • 7-8 bardzo dobry, wszystko się układa, nie mogę narzekać
      26
    • 9-10 wszystko super, lepiej być nie może
      2


Rekomendowane odpowiedzi

5-6 u mnie, doceniam z wiekiem, że dobre bliskie relacje i pasja w tym co robisz są najważniejsze. Myślę, że mógłbym dać 7-8 gdyby nie znane wszystkim nam problemy obecnego świata i jakoś tak ludzie coraz mniej towarzyscy są. Kiedyś więcej się działo, jakiś ten świat był bardziej zagadkowy i chciało się żyć. Dni mijały jeden za drugim.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Leniwiec napisał:

To mój ulubiony trunek, co tam polecasz ?

Dla mnie na razie wygrywa japoński Roku Gin.

 

CO do tematu, to unie jest jak zawsze zajebiście, czyli 7-8.

 

Również m:) j ulubiony ;] 

 

Leci dzisiaj monkey 47 i gunpowder irish gin + tonic fever tree, dziś z okazji świąt drinka ozdabiam gałązką rozmarynu + ziarenka czerwonego pieprzu.

 

Mam też do spróbowania następujące, ale nie ma kiedy pić :D - ransom old tom gin, etsu handcrafter japanese gin i saigon baigur vietnamese gin.

 

Wesołych :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 - Biznes ciągnę za uszy przez multum godzin w pracy, stres, przemęczenie, z hajsem nie idzie na plus aż tak, związek się jebnal w słabym dla mnie momencie, sprawa w sądzie w dupę..

Ale i tak obserwuje tendencję wzrostową nastroju... 

Na pewno będzie dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Hubertius napisał:

Ile witaminy D3 z K2 bierzesz?

 

Naturalnie w produktach spożywam zwłaszcza w tłuszczach wszelkiego rodzaju do tego warzywa i owoce.

Praktycznie ruch i wysiłek fizyczny codziennie także nie jest źle, ale można jeszcze na wyższy poziom wskoczyć.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.