Skocz do zawartości

Dziewczyna z PTSD po ex


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Natan00 napisał:

 

Byłem u niej na święta to tak spokojnie w domu, było trochę alko przy stole i normalnie się zachowywali

 

Jakiś sposób jak ją testować co tak naprawdę do mnie czuje?

 

Sporo osób Ci odpisało, poświęciło czas i mentalną energię. Wysrałeś się na wszystkich.

Panowie trochę szacunku do samych siebie... Szkoda czasu na takich trolli. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rex91 napisał:

Laski wchodzą w związki z toksycznymi gośćmi, będąc w pełni świadome ich wad i ułomności, a później nagle płacz i zgrzytanie zębami.

Widzę jaki jest =//= on taki będzie zawsze ==> "ja go zmienię, dla mnie się zmieni, znormalnieje bla bla bla... One WIERZĄ, że go zmienią... Że on dla nich się zmieni...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Miszka napisał:

Widzę jaki jest =//= on taki będzie zawsze ==> "ja go zmienię, dla mnie się zmieni, znormalnieje bla bla bla... One WIERZĄ, że go zmienią... Że on dla nich się zmieni...

Mogą sobie w to wierzyć, mogą mieć nadzieję, ale od początku wiedziały co brały 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, rex91 napisał:

Mogą sobie w to wierzyć, mogą mieć nadzieję, ale od początku wiedziały co brały 

Teoretycznie, wg Twojego postrzegania świata (męskiego postrzegania świata TAK). Ale one tak nie myślą. One "czują" i "wierzą"... w to co myślą... Kiedy wchodzą emocje = realia się nie liczą.

 

W ten sposób kobieta mówi do Ciebie w emocjach "jesteś cudowny, kocham Cię, nigdy nie byłam z kimś takim, jesteś NAJ" po czym po pewnym czasie ta sama kobieta Ci powie, że Ciebie nienawidzi, jesteś ostatnim chamem itp itd... Powie Ci słowami co o Tobie myśli a tak naprawdę Mówi jak się przy Tobie TERAZ czuje...

Edytowane przez Miszka
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, rarek2 said:

 

ex jeździła do wawy za młodu. Z koleżanką. Na miejscu w wawie miała znajomych wietnamczyków. Oni wynajmowali mieszkanie i tam je ruchali w tym mieszkaniu. potem wracała do domu. 

 

Wietnamczykiem co prawda nie jestem, ale kiedyś dwie takie ruchałem, co do wawy szukać wrażeń przyjeżdżały. Z południa mniej więcej. 😁

 

Jak to była twoja ex z koleżanką to sorry, nie wspominały, że kogoś mają. 😁

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Natan00 napisał:

Wiem że poprzednim związku była ze mega zjebaną osobą, totalnym przemocowcem który dużo wymuszał, manipulował i traktował jak gówno, ona go nienawidzi i nie chce znać, ale przez ten związek ma jakieś PTSD, od jakiegoś czasu ciągle koszmary, nie wysypia się w nocy i chodzi zmęczona. Jakiś czas temu wspomniała że jej EX nagrał kiedyś z ukrycia seks, boi się że on może to ujawnić albo komuś pokazywać, widać że ma mega traumę.  

Ona go z jakiegoś powodu wybrała. To samo działa w drugą stronę oczywiście. Ludzie siebie wybierają. Dlatego masz związki bezdramowe i na przykład ludzi których przeszłość to jedno wielkie pasmo jakiś dziwnych akcji. I dlatego przemoc w związkach jest dużo bardziej skomplikowana niż biedna kobieta i zły facet, w pato związkach role są płynne, i przemoc jest często z obu stron. 

 

Nie wierz w bajkę pod tytułem biedna dziewczyna trafiła na złego badboya. Ona go wybrała bo był badboyem. Nie znasz też jego wersji wydarzeń.

 

W "zblackpiłłowanych" (podcast na yt) był poruszany temat gwałtów, że bardzo dużo kobiet opowiada, że została kiedyś zgwałcona, a jak się bardziej dokładniej dopytujesz to jednak to nie były żadne gwałty. To tylko racjonalizacja swoich pojebanych zachowań w stylu napiłam się, bzyknęłam typa X, a później po fakcie laska czuje wstyd i gada, że doszło do gwałtu znajomym. Nie mówię, że tak ZAWSZE wygląda, ale no trzeba być mocno sceptycznym. Przeważnie ludzie normalni nie mają pojebanych akcji.

 

Moja pierwsza ex pod tym względem była wyjątkowa bo brała odpowiedzialność za każdą swoją pojebaną akcję. Nigdy nie mówiła, że jej chłop był zły, albo ktoś ją wykorzystał. Ja natomiast próbowałem zrobić z niej ofiarę, że niby jakiś typ ją wykorzystał. Wtedy tego nie doceniałem, jaka to rzadka cecha w ogóle u ludzi.

Edytowane przez NoHope
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2022 o 13:00, Mosze Red napisał:

@Natan00 powiedz sprawdzam, jeśli była nagrywana bez swojej wiedzy to niech zgłosi sprawę na policję, ewentualnie złoży zawiadomienie do prokuratury.

 

Tutaj wskakuje 191a kk, ale tylko pod warunkiem, że nagranie odbyło się bez jej wiedzy ;)

 

I zobaczysz jak zareaguje na twoją propozycję tj. czy to zrobi, czy zacznie się gubić i motać.

 

 

Dokładnie, tylko jeśli chcesz to zrobić to zrób to w sposób poukładany, tzn. żeby Cię nie zbyła albo zrobiła w konowała - bo wykorzystasz asa, którego masz w rękawie.

 

@topic

Przede wszystkim, suchoty i brak "chęci" na seks. Czy zaspokajasz ją seksualnie? Czy rozmawialiście kiedyś na temat tego co druga osoba myśli "na ostro" itd? Może być tak, że laska ma dużo w przeszłości za uszami - a ten cały "przemocowiec" to jej partner w BDSM.

 

Jakby żeby Ci doradzić, trzeba więcej informacji. Nie można na bazie podstaw takich jak brak ochoty na seks jednoznacznie stwierdzić, w której sferze leży problem. To tak szeroki temat, że zwyczajnie potrzebujemy więcej danych, by móc coś powiedzieć. A i tak to wciąż pozostają nasze pomysły podparte doświadczeniem, nie fakty.

 

Poza tym, jeśli ma wyrzuty i nic z tym nie robi, to wciąż tylko pierdolomento. Przykładowo, byłem w jednym w związku z którym jak był okres, albo leciało fellatio albo anal. Wtedy to nie były wyrzuty sumienia, że ja jestem zaniedbywany - tylko szukało się alternatywy. To odróżnia gadanie na głos, żebyś tego nie wypominał lub miał ból dupy do niej o to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.