Skocz do zawartości

Księżniczka z portalu randkowego


Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest eksperyment. Tak teraz myśli większość Julek. Znam osobiście kilka takich. Rodzice nadziani, one zaś są rozpieszczanymi córeczkami swoich tatusiów. Mieszkania zakupione przez rodziców, samochody również. Są przed 30 tką i czekają na księcia z bajki, a nie jakiegoś gołodupca. Gardzą większością ludzi biedniejszych od siebie. Wrzucone za głęboką wodę, bez wsparcia rodziców zdechły by z głodu. Oczywiście piszę z perspektywy Warszawy. Choć wydaje mi się, że w miastach takich jak Kraków, Gdańsk czy Poznań, czyli wszystkich dużych jest podobnie.

W moich czasach młodości, czyli w latach 90’ takich dziewczyn było znacznie mniej, bo i mniej było ludzi dobrze zarabiających. Teraz na rynek matrymonialny wchodzą dzieci ludzi, którzy zaczęli dorabiać się i bardzo dobrze zarabiać właśnie w latach 90’ 

 

Edytowane przez Kleofas
  • Like 22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest feministką, bo nie przyjmuje etykiety? Oczywiście, że jest. Chce nie faceta, ale przydupasa. No i oczywiście jebnęła w ścianę, co oznacza w tym kraju - poeksperymentowałam i teraz już wiem, czego chcę. I czego chce? Wszystkiego.

Edytowane przez I1ariusz
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, SolidSnake napisał:

Mam nadzieję że ten "opis" jak i profil to co najwyżej eksperyment społeczny

Muszę Cię zmartwić Bracie. Obecnie co drugi damski profil na tinderze i innych tego typu portalach tak wygląda.

 

Chyba nie myślałeś, że nasze wspaniałe Julki szukają tam byle kogo. Min 185cm, własne mieszkanie i samochód, co najmniej 20k pln miesięcznie, sylwetka chada... to tylko takie podstawy. Chyba powinno być to dla Ciebie oczywiste, szczególnie, że Pani z pewnością ma tyle w zamian do zaoferowania 😉

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo jest tego typu opisów w internecie.

 

W tym temacie polecam artykuł, wywiad, z socjologiem:

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.rp.pl%2Fplus-minus%2Fart1290351-tomasz-szlendak-kibice-sa-najbardziej-romantyczna-grupa-spoleczna%3Ffbclid%3DIwAR2gHxrg4rhcKfeoO39VwQ4_8CBxuEeNUzMD9Y1gHhIj7zbZDLDmu7vrLN8&h=AT0jXKG4TTgh69oIy3fdKhY9FTu4iswA4nVIvFZqUhORwcA88Gcr3LUDwdTogNxfd74F8KZ5L_jX1G40RTLt1yyrmR1u09TrHdpMoz-HtZrUNfKzOpszW093kUdkNkZfHFrls-yaHCyE7QemcO3S4UfFAqA

 

To nie jest tak, że "redpill" jest jakimś undergroundem, socjologowie są najbardziej zredpillowaną grupą, a na dobrych studiach psychologicznych masz blackpilla w postaci zajęć z psychologii ewolucyjnej.

 

Nauka już dawno większość rzeczy widzi, ale o nich się nie gada bo są społecznie/politycznie niepoprawne. 

 

Generalnie kobiety kompletnie nie rozumieją co tak naprawdę pociąga facetów. Projektują swoje potrzeby czyli żeby facet był przystojny, majętny, zaradny, obyty ze światem na siebie myśląc, że faceci chcą od nich tego samego. Co jest oczywiście bzdurą bo faceci generalizując pożądają młodości i kobiecości. Do tego dochodzi hipergamia czyli jeśli ja zarabiam milion złotych rocznie to facet powinien zarabiać 1.5 mln, jeśli ja zwiedziłam 10 krajów to facet powinien 15. A takich facetów jest bardzo mało. Więc masz ten krąg spierdolenia gdzie większość kobiet walczy o małą pulę facetów a reszta jest niewidzialna.

 

A teraz w zachodnim świecie kobiety zaczynają statystycznie lepiej żyć i mieć lepsze zarobki od facetów, to spowoduje nadejście ery singielek. SHEeconomy.

Edytowane przez NoHope
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Kleofas napisał:

Choć wydaje mi się, że w miastach takich jak Kraków, Gdańsk czy Poznań, czyli wszystkich dużych jest podobnie.

Nie jest. Warszawa pod tym względem jest chyba najgorszym miastem. Dużo wieśniar z mniejszych miast, wsi i dużo córeczek bogatych januszy. Sama Warszawa ma opinię miasta dla ludzi którzy lubią się lansować, kokaina etc, życie jak Skinsach i potwierdzam.

Edytowane przez NoHope
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmuję właśnie swoją kryształową kulę ;) i powróżę.

 

Pani dobiła 30-tki, możliwe lekkie przekroczenie. Etat w korpo gdzieś na poziomie max dwóch średni krajowych, może mniej. Wybitne przekonanie o własnej wyjątkowości i pragnienie światowego życia, którego w tym budżecie ciężko realizować na poważnie. Możliwe, że w lepszych czasach rodzice pomogli sfinansować dwa pokoje z kuchnią. Wino, Netlix, chill i Hurghada z nożnymi parówkami od czasu do czasu w społecznościówkach. Jak na kopię, to całkiem oryginalna ;)

 

Potrzebny "na gwałt" jeleń odpowiedniej wysokości, by można się było pochwalić koleżankom z podobnym mentalem. Dodatkowo ostatni dzwonek na pierwsze dziecko wali już w beret z mocą żelbetonowego tarana. Pragniesz Panią, będziesz robił na nią.

 

Poglądowo Gazeta Wyborcza na pełnej. Nic specjalnego.

 

2/10, osobiście nie polecam.

 

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 13
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Kleofas napisał:

Są przed 30 tką i czekają na księcia z bajki, a nie jakiegoś gołodupca. Gardzą większością ludzi biedniejszych od siebie.

Zgodzę się że chcą takiego partnera na stałe/męża, ale nie znaczy to że nie pójdą jak w dym za chadem z debetem na koncie i wyrokami na wokandzie 😎

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SolidSnake napisał:

Mam nadzieję że ten "opis" jak i profil to co najwyżej eksperyment społeczny, bo jeżeli bździągwa ma takie wymagania, to sobie (mam nadzieję) długo poczeka.

compressjpgbeka2.jpg

 

200w.webp?cid=ecf05e47p8xy6b1viap3hnd9xc

Witaj w prawdziwym świecie

 

 

"Na razie to tyle", jak to mówił Kevin Samuels, buy a dog and die alone

Edytowane przez spacemarine
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Templariusz napisał:

Zgodzę się że chcą takiego partnera na stałe/męża, ale nie znaczy to że nie pójdą jak w dym za chadem z debetem na koncie i wyrokami na wokandzie 😎

Bo przecież im się należy ;) "mój nie gwarantuje mi wszystkiego, więc jakoś muszę sobie radzić".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SolidSnake napisał:

Mam nadzieję że ten "opis" jak i profil to co najwyżej eksperyment społeczny, bo jeżeli bździągwa ma takie wymagania, to sobie (mam nadzieję) długo poczeka.

compressjpgbeka2.jpg

Niech sobie ma... W końcu mamy demokrację. Ty nie musisz spełniać oczekiwań tej samicy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Miszka napisał:

Niech sobie ma... W końcu mamy demokrację. Ty nie musisz spełniać oczekiwań tej samicy.

To prawda, wymagania z dupy każdy może mieć. Np. ja mogę wystawić Golfa III za 80 tys. zł nie znaczy, że ktoś kupi. Choć na tą panią pewnie jakiś frajer się znajdzie, no cóż takie życie 🤣

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SolidSnake napisał:

to co najwyżej eksperyment społeczny, bo jeżeli bździągwa ma takie wymagania, to sobie (mam nadzieję) długo poczeka.

 

Czego się spodziewałeś po Juleczkach?

Przecież na forum non stop o tym mówimy, że p0lki maja absurdalne wymagania i interesuje je tylko top 5% mężczyzn.

Na całą resztę sikają ciepłym moczem i co rusz okazują to poprzez negatywne kampanie skierowane w białych, heteroseksualnych mężczyzn.

Pora by nieświadomi tego jeszcze mężczyźni zaakceptowali prawdę i zrozumieli, że z p0lkami nie stworzycie związku, rodziny

a co jedynie chlew emocjonalny, który wam zafundują.

No to teraz się wygodnie rozsiądź i trzymaj bo idzie petarda😆

Jak to mówi doktor Szarpanki trochę wesołości na wieczór😁

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randki z takowymi "wymagającymi" są moimi ulubionymi - jako, że potrafię być bardzo przekonującym mężczyzną, większość wierzy w każdą  bzdurę którą powiem.

 

Randka często  przypomina rozmowę kwalifikacyjną :D  

 

Potem Pani daje mi dupy w najbardziej perwersyjnych pozycjach, myśląc,  że wyrwała Christiana Greya, a tak naprawdę  ma do czynienia  z pospolitym cwaniaczkiem.

 

Ich mina, jak dostają po czasie obraz prawdy - bezcenna.

 

hahaha

 

Daje suczkom lekcję   prawdziwego życia!!

 

Teraz piszę z taką jedną, która lubi "podróże " za pieniądze misia, pokryje więc ją i bezprecedensowo  rzucę! 

 

A ona ma nadzieję, że w końcu kupie jej bilecik samolotowy za 3 koła!

 

NEVER EVER BABY!

 

 

Można powiedzieć, że wychowuję nowe pokolenie kobiet!

 

Prorok Boży.

 

  • Like 3
  • Haha 11
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.