Skocz do zawartości

Księżniczka z portalu randkowego


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, RENGERS napisał:

Randki z takowymi "wymagającymi" są moimi ulubionymi - jako, że potrafię być bardzo przekonującym mężczyzną, większość wierzy w każdą  bzdurę którą powiem.

 

Czasem się zastanawiam czy one chcą w to wierzyć czy są aż tak głupie.

Kiedyś jednej na badoo naściemniałem kim to nie jestem i czym się zajmuje. A że na spotkanie podjechałem zupełnie innym autem na innych tablicach to nawet nie skumała że coś nie gra. 

Pamiętam że to były początki moich randek z internetu i jeszcze nie wiedziałem jak dobrze zagadać i jedyne co mi przyszło do głowy jak wsiadła do auta to wypaliłem "ściągaj majtki" a ta pipa od razu w śmiech i zdjęła xD

 

2 wnioski z historii: kobiety lubią być okłamywane i należy komunikować się z nimi w formie rozkazującej. 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, yrl napisał:

 

Czasem się zastanawiam czy one chcą w to wierzyć czy są aż tak głupie.

Kiedyś jednej na badoo naściemniałem kim to nie jestem i czym się zajmuje. A że na spotkanie podjechałem zupełnie innym autem na innych tablicach to nawet nie skumała że coś nie gra. 

Pamiętam że to były początki moich randek z internetu i jeszcze nie wiedziałem jak dobrze zagadać i jedyne co mi przyszło do głowy jak wsiadła do auta to wypaliłem "ściągaj majtki" a ta pipa od razu w śmiech i zdjęła xD

 

2 wnioski z historii: kobiety lubią być okłamywane i należy komunikować się z nimi w formie rozkazującej. 

 

Trzeba im farmazon nawijać na uszy bez litości, one kochają kłamców :D 

 

I nie,  nie chcą wierzyć, większość  jest zwyczajnie głupia i myśli, że to na serio, tak jak i większość mężczyzn jest głupia.

 

Mało kumaczy w społeczeństwie.

 

Kum,  Kum

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, yrl napisał:

jeszcze nie wiedziałem jak dobrze zagadać i jedyne co mi przyszło do głowy jak wsiadła do auta to wypaliłem "ściągaj majtki" a ta pipa od razu w śmiech i zdjęła xD

O Ty chadzie jeden!

Zbanować go!

To incelskie forum tu nie ma miejsca dla chadów!

 

 

 

A tak poważniej, synu spowiadaj się co było dalej?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche brzmi jak samochod w leasing. Wiec chyba najlepiej sie opłaca(ło) tak:

 

- jak najnizsza wplata wlasna (wysokosc pierwszej daniny)

- jak najnizsza rata (czestotliwosc danin)

- wykup (wysokosc ostatniej daniny)

 

Uzywasz - nie oszczedzasz. Wykupu nie bierzesz, oddajesz do salonu, next.

 

Seems valid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RENGERS napisał:

Randki z takowymi "wymagającymi" są moimi ulubionymi - jako, że potrafię być bardzo przekonującym mężczyzną, większość wierzy w każdą  bzdurę którą powiem.

 

Randka często  przypomina rozmowę kwalifikacyjną :D  

 

Potem Pani daje mi dupy w najbardziej perwersyjnych pozycjach, myśląc,  że wyrwała Christiana Greya, a tak naprawdę  ma do czynienia  z pospolitym cwaniaczkiem.

 

Ich mina, jak dostają po czasie obraz prawdy - bezcenna.

 

hahaha

 

Daje suczkom lekcję   prawdziwego życia!!

 

Teraz piszę z taką jedną, która lubi "podróże " za pieniądze misia, pokryje więc ją i bezprecedensowo  rzucę! 

 

A ona ma nadzieję, że w końcu kupie jej bilecik samolotowy za 3 koła!

 

NEVER EVER BABY!

 

 

Można powiedzieć, że wychowuję nowe pokolenie kobiet!

 

Prorok Boży.

 

 

Generalnie propsuje, robie dość podobnie. Ewentualnie zostawiam laske ze świadomością że straciła "bogacza"... Ciężko się wtedy uwolnić bo katuje strasznie... 

 

Tylko pytanie do Ciebie, jak tam z wyglądem etc? Chad 10/10?

 

No i z tym kłamaniem... Czasami to już jest takie kurwa pierdolondo że sorry a i tak łykają. Czy naprawdę są tak tępe? Według mnie kochają tą swoją wizję i wolą pławić się w pięknych kłamstwach niż smutnej prawdzie... Kłamstwom towarzyszą chyba po prostu emocje i na to się łapią... nie wiem, nie mogę tego ogarnac... sciemniam czasami tak na potęgę i zawsze widzę ogromne zadowolenie z tego tytułu... nawet jak doskonale wiedzą że to sciema

Edytowane przez Alejandro Sosa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak słowem suplementu do mojej "wróżby" ;)

Zastanawiam się czasem, czy te wszystkie "woke-inkluzywne" nowoczesne Panie nie łapią dysonansu, gdy porównają swoją listę wymagań z tym, w co podobno na codzień wierzą. Ot, taki np. samochód u mężczyzny. Jakie to przecież nieekologiczne. I jaki generuje ślad węglowy! 

 

Postawię zatem tezę, iż jest to jednak bardziej podobny poziom hipokryzji i orwellowskiego dwójmyślenia co u polskiej klasy politycznej ;) Ty masz plebsie jeść robaki i jeździć zbiorkomem do obozu pracy wróć, korporacyjnej siedziby, a my jaśnie państwo będziemy nadal dekadencko korzystać z uroków cywilizacji i technologii ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RENGERS napisał:

Randki z takowymi "wymagającymi" są moimi ulubionymi - jako, że potrafię być bardzo przekonującym mężczyzną, większość wierzy w każdą  bzdurę którą powiem.

 

Randka często  przypomina rozmowę kwalifikacyjną :D  

 

Potem Pani daje mi dupy w najbardziej perwersyjnych pozycjach, myśląc,  że wyrwała Christiana Greya, a tak naprawdę  ma do czynienia  z pospolitym cwaniaczkiem.

 

Ich mina, jak dostają po czasie obraz prawdy - bezcenna.

 

hahaha

 

Daje suczkom lekcję   prawdziwego życia!!

 

Teraz piszę z taką jedną, która lubi "podróże " za pieniądze misia, pokryje więc ją i bezprecedensowo  rzucę! 

 

A ona ma nadzieję, że w końcu kupie jej bilecik samolotowy za 3 koła!

 

NEVER EVER BABY!

 

 

Można powiedzieć, że wychowuję nowe pokolenie kobiet!

 

Prorok Boży.

 

 

Zainspirowałeś mnie. Chyba też tego spróbuję w przyszłym roku 😏

 

@Obliteraror Obawiam się, że one nie są hipokrytkami. One są po prostu bezdennie głupie i brak jakiejkolwiek samorefleksji nie pozwala im zauważyć, że mówią jedno a robią drugie. No ale to wiadomo o paniach nie od dzisiaj.

Edytowane przez Jednorożec
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Jednorożec napisał:

One są po prostu bezdennie głupie i brak jakiejkolwiek samorefleksji nie pozwala im zauważyć, że mówią jedno a robią drugie. No ale to wiadomo o paniach nie od dzisiaj.

 

A czego oczekujesz po zwierzętach?!  Myślenia abstrakcyjnego!? Wu ku....wa!?

 

3 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Jak to mówi doktor Szarpanki trochę wesołości na wieczór😁

 

 

 

"Ruchasz się czy trzeba z tobą chodzić!?" Wyróżniłem się tępa krowo!? Japrdl.....

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Jednorożec napisał:

Obawiam się, że one nie są hipokrytkami. One są po prostu bezdennie głupie i brak jakiejkolwiek samorefleksji nie pozwala im zauważyć, że mówią jedno a robią drugie. No ale to wiadomo o paniach nie od dzisiaj.

Nie doceniasz ich cwaniactwa ;) Intelektualnie moim zdaniem ograniczone bywają, istotnie, ale cwaniactwem górują nad wieloma Panami.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, bez paniki. Większość bab jest tak naiwna, że wystarczy zrobić dobre wrażenie i zgrywać "kozaka", żeby ona uwierzyła. Dobry ciuch, dobry bajer, obycie, życie światowca (nawet jeśli gros to lipa) i 80% łyka jak pelikany. Oczywiście, nie mówię o tym, że na tym zbudujecie trwały związek na lata. Zresztą po co z taką cwaną (pozornie) dziunią. Wyruchać kilka razy i szukać następnej frajerki. 

 

A dwa, po chuj przejmujecie się ich wymaganiami. Mnie się marzy Monica Bellucci. I co? Mam prawo takiej szukać? Mam! Czy znajdę? A figa! To są ich czcze pragnienia i fantazje. Skończy się tak, że garstka z nich znajdzie tego kogo szuka a cała reszta? Chlip, chlip, ale pozostaną im dwa wyjścia. Albo jednak "przekonać się" do normika i "dać mu szansę", albo smutna starość, gdy skończy się atencja i żaden sensowny facet nie będzie chciał starej rury po 35/40 roku życia do związku. Jedynie do bzyknięcia okazjonalnego. Tak czy owak, gówno dostaną. Będą nieszczęśliwe. Wcale mi nie żal!

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Bullitt napisał:

Ludzie, bez paniki. Większość bab jest tak naiwna, że wystarczy zrobić dobre wrażenie i zgrywać "kozaka",

+

1 godzinę temu, Jednorożec napisał:

Zainspirowałeś mnie. Chyba też tego spróbuję w przyszłym roku 😏

+

2 godziny temu, Alejandro Sosa napisał:

Generalnie propsuje, robie dość podobnie.

+

3 godziny temu, RENGERS napisał:

Trzeba im farmazon nawijać na uszy bez litości, one kochają kłamców :D 

 

Podobno tym się różni mężczyzna od chłopca, że ten drugi zrobi wszystko dla cipki...

 

 

4 godziny temu, RENGERS napisał:

Można powiedzieć, że wychowuję nowe pokolenie kobiet!

 

Prorok Boży.

 

Panowie. Używacie kobiet jak papieru toaletowego. Ktoś potem będzie po Was to sprzątał. A raz obsranego papieru nie da się już normalnie użyć.

Edytowane przez Miszka
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RENGERS napisał:

Trzeba im farmazon nawijać na uszy bez litości, one kochają kłamców :D

Teraz takiej 22latce jak mi się wydaje tak nawijam sporo o czymś w różnych tematach, a ta mówi iż lubi jak ja coś mówię. Dla mnie jest to takie zwykłe pierdu pierdu a młodej się podoba bo lubi jak ktoś taki wygadany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maroon napisał:

Kiedyś wrzuciłem na grupę na fejsa zdjęcie w czapce kapitańskiej jachtklubu, ciemne okulary, koszula. W tle jachty. 

 

80% komentów od lasek "W jakiej linii lotniczej latasz?" 

Coś mi przypomniałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.