Skocz do zawartości

Dziękuję wszystkim za udział we wczorajszym lajwie, za życzenia, w końcu też za pieniądze na prezent. Było mi bardzo miło


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim bardzo serdecznie za udział we wczorajszym lajwie.

 

Było mi bardzo miło, tyle życzeń i miłych słów, wspaniale na mnie wpłynęło, zwłaszcza w tym miesiącu, który był dla mnie traumatyczny. Szkoda że pod koniec lajwa straciłem trochę głos.

 

Dziękuję też za pieniądze, kupię sobie za nie prezent który sprawi mi przyjemność. Wprawdzie muszę zaciskać pasa i oszczędzać, ale czy raz nie mógłbym kupić sobie czegoś za te kilka stów od Państwa? A może zbierać powolutku na S22 ultra? Uwielbiam robić zdjęcia i o aparat głównie się rozchodzi, gdyż ten co mam telefon jest bardzo dobry, ale możliwość zrobienia w każdej chwili ekstra zdjęcia, kusi.

 

Tak więc dziękuję i miłego dnia życzę.

 

 

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DOHC napisał:

Byłem chwilkę ale dobrze było usłyszeć.

 

Dzięki.

 

1 godzinę temu, maVen napisał:

Samsung Ultra 22 POLECAM miałem wątpliwości bo tanie to nie jest ale niezła maszyna :) Wszystkiego dobrego w nowym roku !

 

Marzę o tym telefonie, cena faktycznie straszna. A jak robi zdjęcia? To mnie najbardziej interesuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Marek Kotoński napisał:

A jak robi zdjęcia? To mnie najbardziej interesuje.

Najbardziej urzekł mnie w tym telefonie stabilizowany zoom i mega powiększenie gdzie pokusiłem się nawet o fotki księżyca w pełni. Przy odpowiednich ustawieniach i odpowiednim oświetleniu ciężko odróżnić zdjęcie wykonane tym telefonem od zdjęć z cyfrówki.
I żeby była jasność porównywania wykonywałem w trybie zdjęć portretowych w miarę kontrolowanych warunkach świetlnych i jestem zadowolony. Spore wsparcie producenta i częste aktualizacje systemu jak i kluczowych programów rozszerzających możliwości tego telefonu. Na co dzień pracuje na cyfrówkach ale na wycieczki czy spacery oraz prywatne imprezy mój nieodzowny sprzęt do uwieczniania chwil.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam cię Marku niestety zapomniałem o urodzinowym live i nie byłem na nim.

 

Dlatego z tego miejsca życzę tobie wszystkiego co najlepsze, przede wszystkim zdrówka, dobrego samopoczucia, 

spełnienia marzeń, celów, założeń i pragnień, pomyślnego rozwiązania spraw z hejterami, zostania najlepszym

psychologiem w Polsce, który wielu ludziom jeszcze pomoże, no i kochanych pieniążków by dawały wolność, ułatwiały życie, funkcjonowanie.

 

Ode mnie 100 zł dla ciebie, spraw sobie prezent😉

Trzymaj się, nie poddawaj i wróć do nagrywania bo brakuje twoich audycji, wiedzy, która nie jednemu uratowała życie.

 

Wszystkiego najlepszego Marku memy, gify i śmieszne obrazki facebook,  tapety, demotywatory zdjęcia

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, maVen napisał:

Najbardziej urzekł mnie w tym telefonie stabilizowany zoom i mega powiększenie gdzie pokusiłem się nawet o fotki księżyca w pełni. Przy odpowiednich ustawieniach i odpowiednim oświetleniu ciężko odróżnić zdjęcie wykonane tym telefonem od zdjęć z cyfrówki.
I żeby była jasność porównywania wykonywałem w trybie zdjęć portretowych w miarę kontrolowanych warunkach świetlnych i jestem zadowolony. Spore wsparcie producenta i częste aktualizacje systemu jak i kluczowych programów rozszerzających możliwości tego telefonu. Na co dzień pracuje na cyfrówkach ale na wycieczki czy spacery oraz prywatne imprezy mój nieodzowny sprzęt do uwieczniania chwil.

 

Podjarałeś mnie tymi słowami okropnie, ale skąd wziąć tyle piniąnszków?

 

@Iceman84PL dziękuję serdecznie :)

 

 

To robić dzisiaj lajwa? Np. od 22-ej do północy?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.