Skocz do zawartości

Jakie plany na Sylwestra?


Rekomendowane odpowiedzi

Będzie przejebane w 2023, nawet mi się nie chce o tym myśleć. Drożyzna rozpierdoli na maksa, ZUS 2000 zł, ja się generalnie zwijam w okolicach sierpnia i mam nadzieję do dwóch lat się stąd wynieść. Chyba też skończę robotę niedługo i wykorzystam do końca oszczędności, bo odkładałem sumiennie, a teraz mi kurwy kradną wszystko. Czekam, aż ten świat spłonie, a zabawa mi już nie w głowie xD Co tu świętować, ja pierdolę. Jebany syf.

  • Like 13
  • Haha 4
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mac napisał:

Będzie przejebane w 2023, nawet mi się nie chce o tym myśleć. Drożyzna rozpierdoli na maksa, ZUS 2000 zł, ja się generalnie zwijam w okolicach sierpnia i mam nadzieję do dwóch lat się stąd wynieść. Chyba też skończę robotę niedługo i wykorzystam do końca oszczędności, bo odkładałem sumiennie, a teraz mi kurwy kradną wszystko. Czekam, aż ten świat spłonie, a zabawa mi już nie w głowie xD Co tu świętować, ja pierdolę. Jebany syf.

Jesteś strasznie negatywny, zamiast wykreować na tym piekielnym świecie, swój własny świat szczęśliwości, ty wolisz babrać się w emocjonalnym szambie.

 

Jestem w Polsce od trzech tygodni, w sumie może obracam się w jakiejś bańce, ale widzę coraz więcej drogich fur, w knajpach full, zapisać się na masaż, czy na wynajem czegoś fajnego czekasz długooo, ciężko o stolik często.

 

Ludzie radzą sobie i pieniążki mają, nie wiem skąd, może co drugi to gangus, albo nie jest tak źle, Sylwka spędzam z rodzinką i koleżankami na domówce Bożej.

 

Edytowane przez RENGERS
  • Like 16
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja psiapsi co studiuje w Paryżu miała dwa wolne bilety do Barcelony i zabieram tam panienkę z wątku o podrywie w sklepie

o tutaj

 

Widzieliśmy swoje badania na weneryki i oboje zdrowi jak ryby, także nie wiem jak reszta ale wyczuwam z energii kosmosu lewatywę i jakiś konkretny rimming po tych wszystkich tańcach z hiszpanskimi manletami w tej całej Katalonii. :)

  • Like 5
  • Dzięki 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem wczoraj rower po full serwisie, pogoda się poprawia i na weekend ma być piękna, więc w sobotę planuję sobie pierdolnąć testową 50-tkę, żeby sprawdzić czy wszystko ładnie wyregulowali i jeśli tak, to w niedzielę setka w planach. A potem, jak będzie mi się chciało i będę miał siłę, to będę grał w grę xD 

 

  • Like 12
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, mac napisał:

Będzie przejebane w 2023

Cumplu, rozumiem twoja frustrację, bo podobne przemyślenia dopadają mnie co jakiś czas jak czytam o zmianach i o tym co się odpierdala. Ale mam też chwile refleksji, że trzeba wziąć to na klatę i spróbować przekuć to wszystko na coś pozytywnego, po swojemu.

 

@RENGERS dobrze prawi. Mimo całego gówna jakie się dzieje w tym państwie z kartonu - można być szczęśliwym. Odnośnie firmy - jedną zamknąłem w tamtym roku, jak wyszło że ponad 60% zabiera państwo, przemyślałem że nie będę się aż tak gimnastykował. Dzisiaj optymalizacja podatkowa na najwyższym poziomie, w przyszłym roku postaram się też wyciągnąć część należnych mi pieniędzy od państwa, samemu wkładając totalne minimum (typu VAT, podatek od nieruchomości itp. których nie da się przeskoczyć). Polecam kierunek rolnictwa i tematy około rolnicze. 

 

Wracając do tematu: w Sylwestra zamierzam w ciągu dnia odwiedzić bliskie mi osoby z życzeniami, wieczorem szykuje fajne jedzonko, dobre winko, oraz dwa filmy. O 24:00 klasycznie wyjdę przywitać nowy rok w punkcie spotkań okolicznych mieszkańców. Biorę też pod uwagę że jednak pójdę na jedną lub dwie domówki przed północą na chwilkę chociaż i wypić drinka ze znajomymi. 

 

Z tego miejsca życzę wszystkim udanej zabawy, czy to samemu czy w gronie bliskich znajomych. Nowy Rok będzie taki jak sobie zaplanujemy, miejmy kontrolę nad tym co nas dotyczy. Życzę też dużo zdrowia, bo mając zdrowie jesteśmy w stanie resztę rzeczy sobie poukładać. Wszelkiej pomyślności dobrzy ludzie, będzie dobrze! 

 

 

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.