Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na kanał natrafiłem przypadkiem i z tego co pamiętam ktoś już wstawił filmiki tego autora na forum.

Nagrania są krótkie 3,5,9 minutowe do tego mężczyzna dobrze prawi choć może jego język, treść nie 

przypadnie pewnej części osób do gustu.

Tak czy inaczej zainteresowanym osobom polecam obejrzeć kilka nagrań i samemu wyrobić sobie zdanie.

Jak to bywa z tego typu kanałami o wiedzy, która w systemie niewolnicznym jest zakazana ma tylko 318 subów

oraz podobną ilość wyświetleń.

Jak komuś sie spodoba dajcie like i suba bo ludzi podobnie myślących trzeba wspierać😉

 

Czerwona Piguła. Red Pill po polsku - YouTube

 

 

 

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ten głos ciężko się słucha, ale tematyka na kanale ciekawa. Cieszy to, że wzrasta liczba takich kanałów i rośnie świadomość, niemniej jednak jeszcze długa droga do oświecenia liczby 25% mężczyzn (kiedyś podałem taką liczbę, bo moim zdaniem wtedy sytuacja może się zacząć zmieniać i wracać do normy). Dałem suba dla zasięgu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.