Skocz do zawartości

Nowy rok na "chorej mentalnie planecie"


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.01.2023 o 17:04, Yolo napisał:

Po co miałbym to robić? 

Idea to nie przyczyna. Tym bardziej  błędna. Chyba że w międzyczasie coś się zmieniło;) 

Keee ... ?

 

A czyli tak po prostu klepiesz trzy po trzy bez sensu, tylko po to, aby klepać i odwracać kota ogonem?

 

Jeżeli nie wiesz po co miałbyś 'to robić' - to przeczytaj ZE ZROZUMIENIEM pierwszy post na który bez zrozumienia treści odpowiedziałeś.

 

W dniu 22.01.2023 o 17:04, Yolo napisał:

Po pierwsze, pokazałem Ci że inaczej rozumiemy to pojęcie. 

Po drugie, dosyć jasno wykazałem na czym opieram swoją opinię.

Po trzecie, sam sobie udowadniaj;) 

Bo nawet nie odniosłeś się merytorycznie do tego co napisałem. 

Niczego nie pokazałeś poza tym, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, redefiniujesz znaczenie słów oraz nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Do czego mam się odnosić, skoro nie rozumiesz prostych zdań (a o zdaniach złożonych to nawet nie wspomnę)?

 

W dniu 22.01.2023 o 17:04, Yolo napisał:

Co to za bełkot? 

Próbujesz mi wmówić coś, czego nie napisałem? 

Pamiętasz jeszcze czego dotyczy rozmowa? 

Czy to może próba wciągnięcia w poboczne dyskusje, wciąganie nowych wątków by rozmyć sedno? 

Nie bełkot, tylko jest to podsumowanie Twoich wcześniejszych postów - widać, masz bardzo krótką pamięć i nie pamiętasz swoich wcześniejszych wypowiedzi... nie po raz pierwszy ...

 

W dniu 22.01.2023 o 17:04, Yolo napisał:

Póki co, sam w tej rozmowie unikasz używania powyższych, sprowadzając rozmowę na jakieś dziwne tory. 

Dziwnie to wygląda. 

Patrz punkt pierwszy.

Edytowane przez oxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, oxy napisał:

 

A czyli tak po prostu klepiesz trzy po trzy bez sensu, tylko po to, aby klepać i odwracać kota ogonem?

 

Piszesz o sobie? 

 

Nie odnosisz się w ogóle do sedna, nie używasz jakichkolwiek argumentów w związku z tym co napisałem. 

Zamiast tego nieskładne treści, mieszanie w to jakichś starych wątków, cholera wie po co i próba ad personam, zamiast ad meritum.

 

Nie wiem co tam wpływa na taki sposób rozmowy, ale uprzedzam- środków odurzających nie używam, alko dosyć rzadko. 

Więc nie dam rady wejść na ten poziom, nie zrozumiemy się. 

 

Dobrej zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.