Skocz do zawartości

Jak takie g można promować


elogejter

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsze kobiety są znudzone. Szukają na siłę wrażeń, telewizja je ogłupia, social media dają atencję, a internet tworzy możliwości. Zakładanie rodziny i bycie dobrą żoną i matką, są traktowane jako przeżytek, a nawet jako coś uwłaczającego. Bo przecież żyjemy w nowoczesnym świecie, bo partner na stałe mi niepotrzebny, bo mogę mieć więcej niż jednego mężczyznę, bo wierność to domena nudziarzy, a ja chcę się bawić! 

 

A wszyscy wiedzą, że popyt tworzy podaż. Mrowie kobiet kupi to barachło i pomyśli sobie "Skoro ona może, to dlaczego ja nie mogę. Przecież jestem tego warta" i już jakoś pójdzie. Piękna, drukowana racjonalizacja rozwiązłości, do kupienia w markecie za 15.99.

 

Oczywiście, spory odsetek kupi, przeczyta z wypiekami na twarzy i tylko ponarzeka później na swojego Mireczka, że taki mało męski i jakiś taki blady, bo ten italiano, co Lipińska opisała, to istny Adonis z przyrodzeniem jak rura od Simsona. Ale ponarzeka i jej przejdzie. Ale spory odsetek  postanowi zostawić rzeczonego Mireczka (i nie daj Boże, dzieci) i z zadartą kiecką poleci szukać swojego własnego Włocha, czy Balijczyka, bo "jest tego warta". No i skoro inne tak robią, to czemu ona miałaby tak nie zrobić. 

 

Mój mąż zawsze mówi, że Polska ma być burdelem Europy. Że właśnie po to wydawane są "książki" typu "365 dni" albo ta wspomniana wyżej. Żeby obrzydzić kobietom rodaków i wepchnąć je w ramiona obcokrajowców. A mężczyźni do roboty za miskę ryżu, albo na front. 

 

Tak mnie tylko zastanawia, co będzie za trzydzieści/czterdzieści lat. Jak pani Pieluszka sama będzie korzystać z pieluszek (suchar alert), samotna, opuszczona, bez rodziny w jakimś domu starców. O ile wczesniej nie zgnije na jakiegoś weneryka. Czy najdzie ją jakakolwiek refleksja, że jednak chyba nie było warto. Że tak w sumie to jej korzystanie z życia, polegało na byciu wykorzystywaną przez masę facetów.  I, że  sama dawała na to przyzwolenie. I czy było warto rozdawać dupę na lewo i prawo dla chwili przyjemności, zamiast zainwestować energię w długotrwały związek. Czy ma już tak wyprany mózg, że do końca życia będzie dumna z faktu, że było w niej więcej wacków, niż liczy mieszkańców średniej wielkości miasto.

Edytowane przez Summer
  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki dzisiaj mamy klimat ideologiczny, że atakuje się samo pojęcie wstydu. Za wyraz odwagi uznaje się bezwstyd, bezczelność, egocentryzm, narcyzm itd. W jakimś sensie faktycznie wymaga odwagi ujawnienie takiego stylu życia. Odwagi przypominającej odwagę psychopaty, który przed sądem jest dumny ze swoich zabójstw choćby.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda marnować czas i energię na czytanie podobnych artykułów. Rozwiązłość i bezwstydność kobiet przyspiesza i takich artykułów będzie coraz więcej (efekt kuli śniegowej). Wystarczy pomyśleć ile nowych Kasi Pieluszek przeczyta te książkę i pójdzie drogą swojej ,,idolki''.  Pytanie tylko kiedy ta kula się zatrzyma...samozagłada świata? 🤔

 

Osobiście już od dawna omijam tego typu artykuły i nawet ich nie klikam, nie zatruwam umysłu. Wręcz śmieszą mnie. Przywykłem do tego jakie są w dzisiejszych czasach kobiety, olewam je i są mi potrzebne w życiu tylko do... ruchania :) 

Edytowane przez Sgt. Hugo Stiglitz
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroscisz i tyle , tez chcialbys dymac laski z calego swiata .A tak dmuchasz jedna w porywach do dwoch  jak ta pierwsza boli glowka . 😉 Pieluszka to resortowe dziecie jakiegos pisowskiego namiestnika na polinskie ziemie dlatego ma dostep do mediow . 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@thyr mylisz się, nie chciałbym dymać lasek z całego świata. Rok temu byłem w Dubaju i poznałem tajkę (bez penisa na szczęście), którą pokrywałem przez tydzień. Niby spełniłem marzenie - seks z tajką - ale tak naprawdę niczym się nie różnił od seksu z Polką czy Ukrainką. Budowa biologiczna cycka i cipy podobna. Poza tym nigdy na brak partnerek nie narzekałem, bywało, że co tydzień była inna. Ale to nie tutaj.

 

Co do zazdrości to niby czego mam jej zazdrościć? Tego, że codziennie z innym czarnym się grzmoci? Pomyślałeś jakie spustoszenie robi to w jej umyśle? Nie wspomnę o ryzyku chorób ale o tym uczyli w 4 klasie podstawówki, więc powinieneś to wiedzieć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sgt. Hugo Stiglitz napisał:

@thyr 

Pomyślałeś jakie spustoszenie robi to w jej umyśle? Nie wspomnę o ryzyku chorób ale o tym uczyli w 4 klasie podstawówki, więc powinieneś to wiedzieć. :)

Spustoszenie to ona ma juz w genach ale co mnie to obchodzi panie . Ja mam wieksze zmartwienie niz nawracanie medialnego szona na droge “swietej Magdaleny “ 😂  Poza tym to bylo do autora watku a nie do ciebie . 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@thyrwariacie niczego nie zazdroszczę, po prostu mam beke że promują takie gówno, panna wydaje książkę że sypią z facetami gdzieś na bali czy gdzie tam

 

Wyjebane mam totalnie, koło chuja mi to lata, niech się rucha z kim chce, ale nie chce żeby takie gówno było promowane czaisz

A co ja tam dmucham to już moja sprawa :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) 

Tradycyjna rodzina i wiara są gwarantem silnej i wolnej Polski"

Jak opisuje Bartosz Godziński, szybkie śledztwo na Facebooku wykazało, że Kasia Pieluszka jest córką posłanki PiS, tylko zdrobniła nazwisko. Beata Mateusiak-Pielucha sama zresztą wrzucała na Facebooku zdjęcie córki "gdzieś na drugiej półkuli".

Beata Mateusiak-Pielucha w swojej kampanii w 2019 roku stawiała na tradycyjne wartości. Startowała z hasłem "Tradycyjna rodzina i wiara są gwarantem silnej i wolnej Polski". Na swojej stronie pisze m.in., że jest osobą z grona założycieli Prawa i Sprawiedliwości. Słynie także z mocno radykalnych poglądów.

 

źr. Natemat.pl

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2023 o 18:42, elogejter napisał:

spotyka sie z erasmusami, kurwi się za przeproszeniem i wp o tym pisze

Kogo to obchodzi, kurwienie się zawsze się sprzedawało, Rzym miał Messalinę a całkiem nie tak dawno w Polsce swoje "pamiętniki" wydawała niejaka Anastazja P. Publikacja ta sprzedała się w nakładzie 400 tys. egzemplarzy. Dyskutowanie o tym nie ma najmniejszego sensu i jest zupełną stratą czasu, więc kończę i idę się ordynarnie wysrać 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Obliteraror napisał:

Słynie także z mocno radykalnych poglądów.

 

Córka zbuntowała się, bo pewnie miała dość tego złego Patriarchatu, konserwatyzmu.

18 godzin temu, PanKanapka napisał:

hcesz ruchać na lewo i prawo?

Dodaj jeszcze, ale nie krzywdź potem bliźniego ( tudzież przyszłego partnera do stałego związku, czy dzieci, jak będzie chciała mieć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szon ma u mnie duży plus za szczerość, jakby nie było każdy wie z kim ma do czynienia, sprawa jest postawiona jasno.

 

Oby tylko potem nie szukała "stabilizacji" gdy żaden czarn... Ekhm nigg... Ekhm bambu... Ekmh no wiecie nie będzie chciał nawet na nią spojrzeć. Ebana poprawność.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, PanKanapka napisał:

A o co takie walkie halo?

Niech sobie każdy żyje jak mu wygodnie - chcesz żyć w monogamii? Żyj. Chcesz ruchać na lewo i prawo? Proszę bardzo. Niektórzy się boją, że dla nich zabraknie czy co?  :)

Nie wszyscy muszą się tymi samymi wartościami w życiu kierować.

Ciekawe podejście, zwłaszcza na tym forum, gdzie jest raczej tendencja do demonizowania dużej ilości partnerów seksualnych u kobiet. Chociaż stawiam, że sam nie chciałbyś partnerki z trzycyfrowym przebiegiem. 

 

Owszem, nie wszyscy muszą kierować się tymi samymi wartościami. Ale weź pod uwagę fakt, że zwłaszcza młode dziewuszki są bardzo podatne na wpływy. Przykładem jest to, co się teraz dzieje. Kładzie im się do głowy ideologie, których za grosz nie rozumieją, ale fanatycznie wyznają. I będą się puszczać po imprezach, bo to jest teraz takie modne i takie cool. To o jakich wartościach tu mowa? Przecież żadna z nich się nie zastanowi, jakie długofalowe skutki to niesie i do czego w konsekwencji doprowadzi. Chyba, że tak jak dla jednych rodzina bądź kariera są priorytetem, tak dla nich priorytetem będzie jak największa liczba odwiedzających między nogami. Ale wtedy coś jest już pod kopułą nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Summer napisał:

zwłaszcza na tym forum, gdzie jest raczej tendencja

Na szczęście forum to nie kościół ;)

 

Godzinę temu, Summer napisał:

Ale weź pod uwagę fakt, że zwłaszcza młode dziewuszki są bardzo podatne na wpływy (...) Kładzie im się do głowy ideologie, których za grosz nie rozumieją (...) Przecież żadna z nich się nie zastanowi, jakie długofalowe skutki to niesie.

 

Pełna zgoda, ale kijem Wisły nie zawrócisz. Wiadome jest że im kobieta miała więcej partnerów tym jest mniej stabilna względem związków długodystansowych, statystyka to potwierdza. 

 

Obecna kultura promuje "tu i teraz", mamy masę cucków którzy biegną na skinienie palca pańci, żadnych norm społecznych praktycznie nie ma, ludzie żyją w iluzji.

 

Jeśli masz sposób na nauczenie myślenia mas to bardzo proszę podziel się nim.

Otóż większość spierdolenia powstaje na drodze wychowania, uszkodzone jednostki wychowują kolejny uszkodzony zasób ludzki, brak odpowiednich wzorców itd.

 

Nie mówię że wszystkie kobiety takie są, ale nawet często z tych "porządnych" wychodzi prawda po czasie. 

 

Skąd powstały ruchy RP/MGTOW? To tylko dostosowanie się do obecnych warunków. Teraz nie znajdziesz takiej żony jak miał Twój ojciec czy dziadek. Dlatego zgadzam się z @PanKanapka. Chętne rżnąć i czekać aż himalajka w postaci anioła spadnie z nieba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.