Skocz do zawartości

Rodzina vs system instytucjonalny


dominik.wojciechowski

Rekomendowane odpowiedzi

Sfeminizowany system instytucjonalny jest bezduszną czarną dziurą, która wsysa wolność człowieka do samostanowienia w swoim własnym życiu oraz życiu rodziny. W 2015 r. rozpocząłem walkę w obronie praw i wolności swojej rodziny. Do tej pory odniosłem wiele sukcesów, uporządkowałem relacje rodzinne, pozbyłem się toksycznych narośli, obroniłem godność ludzką demaskując antyludzkość instytucji.

Po 7 latach system instytucjonalny wciąż nieustannie próbuje uzurpować życie moje i mojej rodziny, dlatego wciąż bronię swojej autonomii. Zmieniam system oddolnie by ofiar przemocy instytucji było jak najmniej. Zapraszam do mojej historii:

Oświadczenie w sprawie utworzenia Komitetu Ochrony Praw Człowieka i Podstawowych Wolności we Wrocławiu

Komitet%20Ochrony%20Praw%20Cz%C5%82owiek

Edytowane przez dominik.wojciechowski
korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze - niewiele skumałem. O jakie konkretnie prawa swojej rodziny rzekomo walczysz? Z kim walczysz? Jak wyglądają ataki na tę rodzinę? Jakich krzywd doznałeś? Jaki to ma związek z feminizmem, że już w pierwszym słowie go przywołujesz? Co Ci konkretnie robi jakiś tajemniczy 'system', że nazywasz to 'uzurpowaniem życia'? Czym jest ta Twoja autonomia, której bronisz i przed czym konkretnie jej bronisz oraz w jaki sposób?

 

Napisz jakieś konkrety, bo jak na razie to robisz wrażenie pieniacza z ustami pełnymi frazesów i nic poza tym.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Adams napisał:

Mówiąc szczerze - niewiele skumałem. O jakie konkretnie prawa swojej rodziny rzekomo walczysz? Z kim walczysz? Jak wyglądają ataki na tę rodzinę? Jakich krzywd doznałeś? Jaki to ma związek z feminizmem, że już w pierwszym słowie go przywołujesz? Co Ci konkretnie robi jakiś tajemniczy 'system', że nazywasz to 'uzurpowaniem życia'? Czym jest ta Twoja autonomia, której bronisz i przed czym konkretnie jej bronisz oraz w jaki sposób?

 

Napisz jakieś konkrety, bo jak na razie to robisz wrażenie pieniacza z ustami pełnymi frazesów i nic poza tym.

Konkrety są podane w linkach zawartych w Oświadczeniu o utworzeniu Komitetu. Nie jest to tajemniczy system tylko "legalna" sieć instytucjonalna. Czym jest moja autonomia? Gdy biją moją matkę, podejmuję działania by to powstrzymać. Gdy mam czekać latami na postępowania administracyjne z powodu rzekomej niewydolności systemu - nie zgadzam się na to, procesy te przyspieszam bo mam do tego prawo.

 

Na zaczepki nie zamierzam odpowiadać.

 

 

38 minut temu, Casus Secundus napisał:

Zgłaszam in absentiam kandydaturę @xander99 jako wiceprzewodniczącego Komitetu Ochrony Praw Czlowieka i Podstawowych Wolności we Wrocławiu.

Zapraszam do współpracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2022 roku znów zostałem zmuszony do walki w obronie praw i wolności mojej rodziny, stając na przeciwko systemowi instytucjonalnemu, który podejmuje działania degradujące stan swój własny oraz jednostki. Wobec urzędniczej ignorancji, jako prywatny uczestnik postępowania w sprawie dotyczącej mojej rodziny, wdrożyłem stopniowe narzędzia eskalacyjne mające na celu spowodowanie sytuacji, w której urzędniczka podejmie swoje obowiązki - czynności pracownicze, za które otrzymuje wynagrodzenie pochodzące z budżetu państwa, czyli od podatników (mieszkańców). Do podjęcia czynności (wszczęcia postępowania, kontaktu ze stroną postępowania) Wojewoda Dolnośląski jest zobligowana prawnie, jednakże prawa tego nie przestrzega, zamiast niego posługuje się ideologią, rzekomo tłumaczącą, dlaczego podjąć czynności nie może.

 

Może napisz chłopakom co się stało, i jakie kroki podjąłeś? Będzie łatwiej się zrozumieć, a jeśli rzeczywiście to skuteczne ogarnięcie grubszej afery to będziesz o przykładem dbania o swoje interesy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem nie ma państwowych instytucji pożytku publicznego dla mężczyzn za to są prywatne jak Dzielny tata czy Stop alienacji rodzicielskiej i wiele innych. 

Może tam powinieneś spróbować i razem z nimi działać. A skoro wiele potrafisz załatwić to wypromuj te środowiska żeby do większej masy ludzkiej dotarło w jak chorym państwie żyjemy, gdzie mężczyzn traktuje się jak ludzi czwartej kategorii. 

Oficjalna walka z systemem to walka z wiatrakami bo jak nie masz za sobą ludzi, mediów, funduszy to z nimi nie wygrasz. 

Dzisiaj promuje się kobiety, ludzi słabych, dewiantow za to kara mężczyzn zwłaszcza białych, heteroseksualnych, którym przypisuje się wszystko co złe. 

Feministki nie walczą o żadne prawa kobiet tylko o przywileje i zniszczenie mężczyzn. 

Lewactwo swoimi bzdurami zrobiło sieczkę z mózgu zwłaszcza kobietom, którym wmówiono, że są lepsze od mężczyzn i potrzebują więcej praw. 

Ten cały system cywilizacji zachodniej jest do zaorania i dla dobra wszystkich powinien upaść. 

 

Na przyszłość pisz konkrety bo faktycznie nie wiadomo do czego się odnieść. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.