Skocz do zawartości

Wejście na cykl


Johnny1

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, bulletproof napisał:

Chodzi mi o poprawę regeneracji, lepsze samopoczucie, lepszą pompę.

Regeneracja - w pierwszej kolejności zadbaj o higienę snu, o zmniejszenie poziomu stresu, trening oddechowy, medytacja, techniki relaksacyjne, akupunktura, BPC-127 - możliwości jest MULTUM.

 

Lepsze samopoczucie - spacer z psem po świeżym powietrzu, karmienie łabędzi w parku lub dodatnie treningu cardio w ostateczności SEX :D :D 

 

Lepsza pompa - Intraworkout ( Carbo boost nawet 30g wystarczy + EAA+ woda) opcjonalnie AAKG/cytrulina/agmatyna a najlepiej zjeść posiłek przed treningowy obficie posolony :)

 

Całościowo trzeba spojrzeć na to a nie szukać MAGIC PILL. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Maninblack napisał:

Wpierw trzeba odpowiedzieć na pytanie w jakim celu chcesz wrzucić testa? 

Jaki masz wiek?

Bo być może nie potrzebujesz.

 

Chodzi o poprawę samopoczucia, podbicie teścia i wzmocnienie cech męskich w wyglądzie, a przy okazji jak przybędzie trochę mięśnia nie będę narzekał, mój wiek to 28 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, tmr napisał:

Ale w jakim celu ?

Taka "suplementacja" metanabolem ma podbić testa, ma być bezpiecznym, kilku tyg. 1 kontaktem z sa

 

Też kiedyś jak przystało na nowicjusza schrupałem setke mety (bo igły się bałem). Metka fajna jest jako kickstarter. Bo solo to łatwo przyszło łatwo poszło. I po dwóch tygodniach po cyklu biję się teścia:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Baca1980 napisał:

 

Też kiedyś jak przystało na nowicjusza schrupałem setke mety (bo igły się bałem). Metka fajna jest jako kickstarter. Bo solo to łatwo przyszło łatwo poszło. I po dwóch tygodniach po cyklu biję się teścia:).

U mnie 1 chrupanie to 42 tabs.z tapperingiem ;)

Zauważ jaki ma być cel - poprawa samopoczucia, min blok, regeneracja. I tutaj, wg. mojej wiedzy i dośw. ( własnego i króliczków ) to 5-10 mg mety będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2023 o 15:10, Baca1980 napisał:

 

A po czym wnosisz że cię zablokowało. Bo przy takiej małej to hcg nawet nie powinno być potrzebne. Jakiej firmy ten enan i jakie stężenie w ml?

 

 

Spectrum, stężenie 250mg/1ml. Zablokowało, bo robiłem badania FSH i LH, wyniki poniżej minimum, praktycznie na 0. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.