Skocz do zawartości

Trzy odrzucenia w ciągu 3 dni


Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Przychodzę z taką małą refleksja, w ciągu ostatnich kilku dni dostałem 3x kosze. To chyba mój rekord. Spotykałem się z jedną dziewczyna i po paru spotkaniach powiedziała, że ona nie chce nic więcej. Próbowała wrzucić mnie jeszcze we friendzone, ale podziękowałem.

 

Druga historia to panienka z recepcji, która chciałem zaprosić na browarka, a trzecia to laska z którą byłem na jednej randce.

 

Tak rozpoczął się nowy rok dla mnie. Ale tym razem czara goryczy już się przelała. Miałem jeszcze jakieś złudzenia co do p0lek ale już ich nie mam. Tindery, Badoo dzisiaj usunięte od teraz skupiam się tylko i wyłącznie na sobie. Nie tracę czasu, energii i nerwów na te śmieszne kobiety.

 

Potrzebowałem o tym napisać. Z fartem panowie! Wszystkiego dobrego w nowym roku:)

  • Like 11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy to tam wuj u mnie było aż 8 jak kilka miesięcy tyle kobiet odmówiło mi spotkania w ciągu jednego tygodnia :) Ilość ghostingów jakie otrzymuję, tego nawet już nie liczę. Z jedną miałem 5 randek, po piątej do mnie dzwoniła na messengerze a za parę dni przestała mi odpisywać na wiadomości.

W grudniu miałem dwa spotkania z 22latka, na pierwszym grałem z nią w bilarda a drugie spotkanie u mnie w chałupie mając ons. Po tym drugim spotkaniu zdarzyło się, że do mnie na telefon dzowniła, rozmowa o prezentach na święta iż się wymienimy i wszystko wygląda normalnie.

Termin trzeciego spotkania umówiony i dzień przed nim 22latka pisze mi, że odwołuje je i w ogóle już się ze mną spotykać nie chcę :D

 

Edytowane przez nowy00
  • Like 3
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, nowy00 napisał:

Termin trzeciego spotkania umówiony i dzień przed nim 22latka piszę mi, że odwołuje je i w ogóle już się ze mną spotykać nie chcę :D

 

Podała powód dlaczego nie chce się spotykać? Pytałeś o to w ogóle? Polskie kobiety to gatunek bez szans na poprawę, mam wrażenie, że będzie tylko gorzej.

 Co do wieku tych co mnie spuściły w kiblu to jedna 19 lat, a dwie 28 i 29 więc już przed ścianą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy kosze, a Ty już zniechęcony?

 

A czy może po prostu Twoja duma trochę została nadszarpnięta (nie piszę, tego złośliwe, sam mam z tym problem)?

 

Ja ostatnio dostaje same kosze i mnie to bawi, śmieszy. Traktuję to jako formę zdobywania doświadczenia, rozrywkę. 

Dla mnie randka z kobietą, zawsze jest jakąś wartością dodaną. 

 

Wniosek celny- skupić sie na sobie;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Warmianin napisał:

Podała powód dlaczego nie chce się spotykać?

Powód podała, że nie ma ochoty już się spotykać.

 

16 minut temu, Warmianin napisał:

Pytałeś o to w ogóle?

Kiedyś bym dopytywał a teraz nie pytałem i nie miałem zamiaru bo i po co :) Drugiej okazji nie dostanie, niech idzie w piźdź**iet :D Zresztą sama pierwsza podała powód czemu się spotykać nie chce.

Jak kobieta mówi np.koniec spotykania się lub odchodzi itp dla mnie dobrze jest zrobić niczym ja i pogodzić się z tym niczym tu w filmiku, od 2;48:

 

Edytowane przez nowy00
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Warmianin napisał:

Podała powód dlaczego nie chce się spotykać? Pytałeś o to w ogóle? Polskie kobiety to gatunek bez szans na poprawę, mam wrażenie, że będzie tylko gorzej.

 Co do wieku tych co mnie spuściły w kiblu to jedna 19 lat, a dwie 28 i 29 więc już przed ścianą. 

Nie ma sensu ich o to pytać, one same nie wiedzą. Po prostu tak "czują" a to znaczy że nie jesteś dla danej panny atrakcyjny. Nie ma co się przejmować, rób swoje i podnoś swoje SMV a zobaczysz sukcesy z kobietami. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przechodzisz ze skrajności w skrajność. Miałeś Tindera, Badoo i po tym jak zbieg okoliczności spowodował, że dostałeś 3 kosze nagle wszystko usuwasz i nienawidzisz p0lek. Twoja duma została nadszarpnięta, normalne. Ale ochłoń, rób swoje w progresie do góry a będzie dobrze. Zbierasz doświadczenie potrzebne do wykucia kiedyś prawdziwego mężczyzny.

 

Panie ile ja dostałem koszy i doznałem upokorzenia od kobiet a mimo tego nigdy się nie poddawałem w życiu. Wyruchałem chyba cały alfabet, niektóre imiona kobiet zaczynające się na M czy K po kilka razy.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Warmianin

 

Jak się oceniasz w skali atrakcyjności? ile masz lat, wzrost, sylwetka, łysy czy bujna fryzura, jak twarz, oczy itd?

 

Tylko tak realnie gdzie 2 to brzydal bez deformacji genetycznych a 10 to top 5% facetów czyli najlepsi modele i chady.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sgt. Hugo Stiglitz napisał:

Trochę przechodzisz ze skrajności w skrajność. Miałeś Tindera, Badoo i po tym jak zbieg okoliczności spowodował, że dostałeś 3 kosze nagle wszystko usuwasz i nienawidzisz p0lek. Twoja duma została nadszarpnięta, normalne. Ale ochłoń, rób swoje w progresie do góry a będzie dobrze. Zbierasz doświadczenie potrzebne do wykucia kiedyś prawdziwego mężczyzny.

 

Panie ile ja dostałem koszy i doznałem upokorzenia od kobiet a mimo tego nigdy się nie poddawałem w życiu. Wyruchałem chyba cały alfabet, niektóre imiona kobiet zaczynające się na M czy K po kilka razy.

Tych odrzuceń było więcej bo jakbym się dokładniej skupił to od około 2 lat gdy świadomie jestem na rynku to co chwilę jest olewka. Po prostu przy tych trzech koszach się głębiej zastanawiałem nad tym. I jedyny wniosek jest taki żeby olać totalnie kobiety, skupić się na sobie, siłownia, książki, bieganie i ogarnąć sobie ewentualnie jakiś seks. Bo p0lkom to już mało kto jest w stanie dogodzić😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bassfreak napisał:

@Warmianin

 

Jak się oceniasz w skali atrakcyjności? ile masz lat, wzrost, sylwetka, łysy czy bujna fryzura, jak twarz, oczy itd?

 

Tylko tak realnie gdzie 2 to brzydal bez deformacji genetycznych a 10 to top 5% facetów czyli najlepsi modele i chady.

29 lat za miesiąc, 176 wzrostu, od ponad 2 lat siłownia i bieganie i to gruby kilometraż. Więc ciało jest w porządku, włosy są gęste, broda ruda( ale ruda broda jest to broda w jedynym słusznym kolorze😛) wiadomo, że daleko mi do Chada, ale myślę, że nie jestem jakiś ostatni, mam spoko robotę, autko też. Mam swoje wartości, których się trzymam bardzo mocno i myślę, że to może też odrzucac sfeminizowane kobiety

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak ci większych liczb, nikt nie mówił, że będzie łatwo, a rynek z roku na rok trudniejszy, miałbyś się czym przejmować gdybyś po 30 randkach z 30 różnymi kobietami miał twój efekt.

 

Ciężko się też skupić na innych płaszczyznach w naszym męskim przypadku, gdy czujemy wewnętrzną frustrację z powodu braku spuszczania się w ciasnej jak niebiosa cipce.

 

Potrzebujesz rutyny, żeby w końcu zaspokoić tą kwestie np.3 randki w każdym tygodniu

Edytowane przez RENGERS
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Warmianin napisał:

29 lat za miesiąc, 176 wzrostu, od ponad 2 lat siłownia i bieganie i to gruby kilometraż. Więc ciało jest w porządku, włosy są gęste, broda ruda( ale ruda broda jest to broda w jedynym słusznym kolorze😛) wiadomo, że daleko mi do Chada, ale myślę, że nie jestem jakiś ostatni, mam spoko robotę, autko też. Mam swoje wartości, których się trzymam bardzo mocno i myślę, że to może też odrzucac sfeminizowane kobiety

A reszta facjaty? jakieś dobre proporcje ? oczy kuka czy hunter eyes? szczęka/kości policzkowe ?

Patrząc po facetach na ulicy wyróżniasz się mocno czy  nie? spróbuj się gdzieś wsadzić pomiędzy 2 a 10

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bullitt napisał:

Chłopie, ty myślałeś że zagadasz do 2-3 kobiet i sprawa wygrana? Obudź się. Masz szanse na 10% skuteczności jeśli jesteś niezły. Niech to spływa po tobie jak po kaczce. Dostaniesz jeszcze wiele razy kosza. 

Spokojnie, nie zabije się z tego powodu. Jak mówiłem wyżej taka mnie rozkmina naszła teraz. Odrzucenia już mam od dawna i nie przejmuje się zbyt długo tym😉

1 minutę temu, bassfreak napisał:

A reszta facjaty? jakieś dobre proporcje ? oczy kuka czy hunter eyes? szczęka/kości policzkowe ?

Ciężko mi powiedzieć coś więcej o twarzy. Na pewno nie jestem jakaś 10. Oczy to mówią, że mam jak Leo Messi 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Warmianin napisał:

Spokojnie, nie zabije się z tego powodu. Jak mówiłem wyżej taka mnie rozkmina naszła teraz. Odrzucenia już mam od dawna i nie przejmuje się zbyt długo tym😉

Ciężko mi powiedzieć coś więcej o twarzy. Na pewno nie jestem jakaś 10. Oczy to mówią, że mam jak Leo Messi 😅

Z twojego opisu jesteś 5/10 lub lekko ponad przeciętnej 6/10 w tym przypadku odpuść tinder/badoo itd

 

Zagaduj i bajeruj w realu, efekty będą dużo lepsze nawet jakieś proste codziennie sytuacje w sklepie czy coś po prostu wyczuj.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bassfreak napisał:

Z twojego opisu jesteś 5/10 lub lekko ponad przeciętnej 6/10 w tym przypadku odpuść tinder/badoo itd

 

Zagaduj i bajeruj w realu, efekty będą dużo lepsze nawet jakieś proste codziennie sytuacje w sklepie czy coś po prostu wyczuj.

Tak bym siebie sklasyfikowal gdzieś. Właśnie dwie duperki były bajerowanene w realu. Ta z recepcji mówiła, że pójdziemy na piwo na pewno😂 tyle warte są nasze p0lki. Nie potrafią nawet wprost powiedzieć, że nie chcą tylko będą mamić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Warmianin napisał:

Tak bym siebie sklasyfikowal gdzieś. Właśnie dwie duperki były bajerowanene w realu. Ta z recepcji mówiła, że pójdziemy na piwo na pewno😂 tyle warte są nasze p0lki. Nie potrafią nawet wprost powiedzieć, że nie chcą tylko będą mamić. 

Za duzo generalizujesz. Laska z recepcji z randomowym gosciem ktorego zna kurwa pare minut gadki, ma isc na piwo bo Twoje ego tego chce ? Ochłoń ile wiosen masz kolego na karku ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy w XXI wieku, magia wirtuala i social mediów. Świat się skurczył drastycznie, relacje stały się towarem dostępnym jak cukier w Biedrze i tak też się w dużej mierze do nich podchodzi. Przeglądasz setki profili, dajesz lajki, odrzucasz, porównujesz. Gdzie jeszcze 20 lat temu tak było? Miałeś jakiś krąg znajomych, trzeba było wyjść do ludzi, zapoznanie się z drugą osobą trochę trwało, siła rzeczy było to budowanie jakiejś fizycznej więzi. Dzisiaj przesuwasz palcem profile na ekranie i wybierasz jak burgera, no i często ta znajomość tyle trwa co pierdolenie buły z kotletem i takiej też jest jakości.

Edytowane przez Redbad
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ego napisał:

Trzy kosze, a Ty już zniechęcony?

Każdy kosz dla faceta to trauma. Nie należy wmawiać sobie kłamstw, że "odrzucenie nie boli" bo boli i to cholernie boli. Wyparcie własnych emocji do niczego dobrego nie prowadzi. Własne emocje powinniśmy umieć rozumieć i nad nimi panować, ale nie da się ich stłumić. Trzeba je wysłuchać po prostu

Wrzucanie emocji "pod dywan" to największa bzdura niszcząca wam psychikę, którą proponują wam wszelkiej maści trenerzy PUA mówiący "to tylko doświadczenie"

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SilentAssassin napisał:

Za duzo generalizujesz. Laska z recepcji z randomowym gosciem ktorego zna kurwa pare minut gadki, ma isc na piwo bo Twoje ego tego chce ? Ochłoń ile wiosen masz kolego na karku ?

Uważasz, że z randomowym gościem 10/10 by nie poszła taka cizia?

Edytowane przez Warmianin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Bullitt napisał:

Chłopie, ty myślałeś że zagadasz do 2-3 kobiet i sprawa wygrana? Obudź się. Masz szanse na 10% skuteczności jeśli jesteś niezły. Niech to spływa po tobie jak po kaczce. Dostaniesz jeszcze wiele razy kosza. 

Mało chyba z ludźmi przebywałeś - dobre chłopy mają ze 40-50% skuteczności. To nie sztuka zagadać do 100 kobiet i z 10 iśc na randkę, żeby przespać się z jedną. Sztuka to zagadać do 6 kobiet i z 3 mieć seks/zbudować relację.

Nie ilość, lecz jakość. Nie masówka z wieloma odrzuceniami, tylko kilka podejść i duża skuteczność.

Teraz, Ego napisał:

Dla Ciebie traumatyczne przeżycie,  dla mnie po prostu doświadczenie.

Wypierasz własne emocje i okłamujesz sam siebie, nigdy nic dobrego z tego nie wyniknie. A potem się faceci dziwią skąd depresja i myśli samobójcze.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.