Skocz do zawartości

Trzy odrzucenia w ciągu 3 dni


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Tylko sie nie zapiwnicz jak wielu 

Generalnie to od jakiegoś czasu oswajam się z myślą, że resztę życia mogę spędzić samemu. Na karku 30 i z każdym rokiem będzie coraz trudniej o niunie bez dziecka itp. Ale jakoś nie czuje potrzeby szukania, płaszczenia się. Ostatnie 3 lata szukałem. I miałem 2 LTR które nieźle mnie przeczołgały.

 

Trzeba żyć swoim zyciem

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Warmianin napisał:

No właśnie dalem sobie spokoj. Nie ma sensu latać za nimi. Od ponad miesiąca skupiam się na sobie i to najlepsze wyjście😉

Jakieś wyjście z sytuacji jest. Tych koszy nie ma co brać zbyt personalnie dla własnego zdrowia psychicznego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Warmianin napisał:

No właśnie dalem sobie spokoj. Nie ma sensu latać za nimi. Od ponad miesiąca skupiam się na sobie i to najlepsze wyjście😉

Hmm. Oczywiście Ty nr1 4ever, ale potrzeba bliskości to naturalna potrzeba. Sam za 5 lat jak warunki pozwolą będę chciał jakąś panią z Azji. Dlaczego z Azji? Bo mi się podobają, widziałem na żywo miesiąc temu wycieczkę z 10 pań i palce lizać. 

Są też inne, pracują i są pro rodzinne. Oczywiście kobieta to kobieta z wszystkimi programami, cechami, wadami i zaletami. Ale tam są najmniej popsute egzemplarze, dodatkowo młode, szczupłe i bezdzietne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2023 o 12:40, Brat Jan napisał:

A dziś zupełna odmiana.

 

Słuszna uwaga. Czasami wystarczy wstrzelić się w dni płodne i już szansa wzrasta +10 do powodzenia.

W dniu 5.01.2023 o 04:26, zuckerfrei napisał:

Przez dwie godziny lekcyjne dostałem sześć jedynek.

Miałem podobnie. Trzy pierwsze lekcję i cztery pały. Miałem jeszcze cztery przedmioty więc aby nie kusić losu poszedłem na wagary do parku obalić jabola :).

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.