Skocz do zawartości

Pytanie o MILFa


olek163

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia w jakim temacie zamieścić ten wpis.

Kiedy miałem 7 lat i ledwo zacząłem chodzić do szkoły, musiałem pójść do szpitala. Do domu wróciłem dopiero po pół roku. Dziś jestem po latach leczenia pozostałości po operacji. Obecnie mam 32 lata.

Niestety, mojej niepełnosprawności nie da się wyleczyć. Potrafię się poruszać, ale tylko po mieszkaniu. Nie mam koleżanek/kolegów więc by wyjść na dwór muszę liczyć na rodziców, którzy nie mają już sił. Jak już wspomniałem, nie mam koleżanek/kolegów, którzy zabrali by mnie na np. granie w planszówki, piwko, może granie na konsoli albo próbę zespołu.

Mój stan ogólnie na młode kobiety działa odpychająco, ale tak jest. Myślę, że skoro nie miałem dziewczyny tuż po wyjściu ze szpitala i nie mam do teraz, powinienem nawiązać kontakt z tzw. MILFem.

Jakie portale randkowe czy fora polecacie w tym celu? Jaki najlepiej stworzyć sobie opis? Wiem że na tym forum można znaleźć przykłady, ale mam je skopiować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 4.01.2023 o 15:07, olek163 napisał:

Niestety, mojej niepełnosprawności nie da się wyleczyć. Potrafię się poruszać, ale tylko po mieszkaniu. Nie mam koleżanek/kolegów więc by wyjść na dwór muszę liczyć na rodziców, którzy nie mają już sił. Jak już wspomniałem, nie mam koleżanek/kolegów, którzy zabrali by mnie na np. granie w planszówki, piwko, może granie na konsoli albo próbę zespołu.

Na wózku dasz sam radę jechać czy zawsze trzeba pchać?

 

Szukasz seksu, a nie lepiej zacząć od kolegów/koleżanek? Osób, które zaakceptują Ciebie.

Z taką osobą mógłbyś gdzieś wyjść zamiast wyłącznie z rodzicami. No chyba, że rodzice są aż tak zaborczy, że nie pozwolą.

 

Ogarniasz pisanie więc nie byłoby problemem założenie grupy wolontariatu na fejsie z Twojego miasta i okolic oraz jej rozpropagowanie. Są ludzie pomagający w hospicjach to i pewnie znaleźliby się i tacy z którymi można by wyjśc na miasto, do parku, na kawę.

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.05.2023 o 08:59, Brat Jan napisał:

Na wózku dasz sam radę jechać czy zawsze trzeba pchać?

 

Szukasz seksu, a nie lepiej zacząć od kolegów/koleżanek? Osób, które zaakceptują Ciebie.

Z taką osobą mógłbyś gdzieś wyjść zamiast wyłącznie z rodzicami. No chyba, że rodzice są aż tak zaborczy, że nie pozwolą.

 

Ogarniasz pisanie więc nie byłoby problemem założenie grupy wolontariatu na fejsie z Twojego miasta i okolic oraz jej rozpropagowanie. Są ludzie pomagający w hospicjach to i pewnie znaleźliby się i tacy z którymi można by wyjśc na miasto, do parku, na kawę.

Jakoś tam dam radę kręcić kołami, ręce mam jednak słabe i mnie znosi. Próbuję nawiązać jakieś znajomości w okolicy, ale na razie chętnych brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.