Skocz do zawartości

Skąd jesteś? Poznajmy się!


Machine Boy 44

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, thyr napisał:

Tak z ciekawosci wygooglowalem 

 

“Ranking TOP 10 raperów — najpopularniejsi raperzy w Polsce 

Muzyka rap, według platformy Spotify, to najczęściej słuchany gatunek muzyczny w Polsce.”

 

Jestem zalamany , myslalem ze to muzyka powazna . Tylu mlodych gniewnych , pierdol… politykow itp.A pozniej na starosc wszyscy ida na wybory glosowac na pis i pelo . Pozerzy   😂

Od kilku lat nie słucham nikogo oprócz Eripe. Proponuję się zapoznać 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego szanowny, założycielu tematu!

Na tym forum cenimy sobie (ja sobie cenię, inni myślę, że także) anonimowość.

Wielu użytkowników chciałoby pozostać anonimowymi, więc nie napiszą skąd są. Bo i po co?

Świat jest mały, wbrew temu co nam się mówi. Ktoś może Cię zidentyfikować i opublikować twoje dane gdzieś w sieci. Hejtery się zlecą i może być nieprzyjemnie. Po co ryzykować?

Było już u nas kilku bardzo wartościowych użytkowników, którzy musieli zakończyć działalność na forum właśnie z tego powodu.

 

Miałem napisać coś w temacie o chwaleniu się osiągnięciami w 2022 roku. Napisałem już posta, ale go nie opublikowałem. Dlaczego?

Bo napisałem tam kilka informacji, które mogłyby pomóc mnie zidentyfikować. Nie w wielkim świecie, ale ktoś z moich znajomych, z mojego środowiska być może jest czytelnikiem tego forum i skojarzyłby fakty.

Niby nic złego tu nie robimy, ale mi na rozgłosie nie zależy. Wśród moich znajomych, przyjaciół nikt nie wie, że Was czytam. Tym bardziej nikt nie wie, że tutaj coś piszę i nawet mnie do Starszyzny zaprosili. Po co?

 

Żeby w temacie było, to jestem z Polski.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, J. Horsie napisał:

Napisałem już posta, ale go nie opublikowałem. Dlaczego?

Bo napisałem tam kilka informacji, które mogłyby pomóc mnie zidentyfikować. Nie w wielkim świecie, ale ktoś z moich znajomych, z mojego środowiska być może jest czytelnikiem tego forum i skojarzyłby fakty.

Niby nic złego tu nie robimy, ale mi na rozgłosie nie zależy. Wśród moich znajomych, przyjaciół nikt nie wie, że Was czytam. Tym bardziej nikt nie wie, że tutaj coś piszę i nawet mnie do Starszyzny zaprosili. Po co?

Z tych samych powodów nie mam zamiaru ułatwiać zadania Włosimierzowi, który z pewnych powodów "bardzo mnie lubi" 🤣.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.