Skocz do zawartości

Dziwna akcja z nowo poznaną Partnerką


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, UrodzonyS napisał:

Wozisz, zabawiasz i nie ruchasz.. do tego pannie bliżej do końca terminu ważności niż bliżej. Co z tobą nie tak ?

Operację miała i ma cewnik włożony w siebie, już 10 tyg, w tym tyg do wyciągnięcia ma dopiero. 

Edytowane przez Endriu571
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Dziwna akcja z nowo poznaną Partnerką
7 minut temu, Anasasan napisał:

Ja pierdole.

Co ona jeszcze musi zrobić? Pół godziny lizania się i nic? Spodni Ci nie rozjebało?

Ach ci samozwańczy badboye.

Ciężko było ale jakoś dałem radę z tymi spodniami. Wiesz dziewczynę ta sytuacja w jakimś stopniu przytłacza a ja chciałem, znaczy się stosowałem wszystkie znane mi techniki aby było jej jak w raju, i było. Czekam aż będzie zdrowa i gotowa i atakuje jak Dzik w sosnę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Endriu571 nie taka kolejność.

Najpierw masz ją wyruchać. Gdyby mogła to sama by Ci to powiedziała, ale nie może.

Wystarczy że zrobisz to lepiej niż przeciętny Kowalski ( to nie jest trudne ) i już masz temat z górki. Dobry seks kompletnie zmienia dynamikę relacji. Nie ma co sobie życia utrudniać.

Przytulanie i słodkie pierdy zostaw na później.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Anasasan napisał:

@Endriu571 nie taka kolejność.

Najpierw masz ją wyruchać. Gdyby mogła to sama by Ci to powiedziała, ale nie może.

Wystarczy że zrobisz to lepiej niż przeciętny Kowalski ( to nie jest trudne ) i już masz temat z górki. Dobry seks kompletnie zmienia dynamikę relacji. Nie ma co sobie życia utrudniać.

Przytulanie i słodkie pierdy zostaw na później.

Tak tak wiem że wyruchac, ale czekam aż ten cewnik jej wyciągną. Na bieżąco dam później znać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/5/2023 at 6:08 PM, Endriu571 said:

 więc zaproponowałem jej wyjście tak o z dupy, ( chociaż wiedziałem że ma chłopaka 

 

No siema spermiarz. 

 

Słuchaj, lubisz szczać do basenu w którym inni pływają, co nie? 

 

I niech jeszcze ktoś wyjedzie z klasycznym "jak suka nie da pies nie weźmie". 

  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, maroon napisał:

 

No siema spermiarz. 

 

Słuchaj, lubisz szczać do basenu w którym inni pływają, co nie? 

 

I niech jeszcze ktoś wyjedzie z klasycznym "jak suka nie da pies nie weźmie". 

Mówiłem ze znała ją wcześniej i po prostu pisaliśmy kilka dni wcześniej, więc luźne hasło rzuciłem kino, a nie ze napisałem z nastawieniem o jebane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotykamy się. Dziewczyna angażuję się bardzo mocno w naszą relacje. Z mojej strony wyszło tak że zacząłem ja olewać troszkę, wypady z innymi znajomymi, relację na insta itp. I wjechałem jej troszkę bo Dziewczyna wydzwania do mnie, w wolnej chwili aby pogadać co u mnie itp. Przyjeżdża po mnie i wychodzi abym poznał jej koleżankę i ziomka z którymi trzyma się od kilkudziesięciu lat. Jakieś wypady na spacer np ogólnie abyśmy razem spędzili czas, aby naszą relację pchać. Ja troszkę ochłonąłem ale za to ona chyba czuje że ma dobry materiał na boya. 

W skali smv jestem wyżej od niej, stabilizacja, status, kasa, wygląd, ciało! ogólnie dobry towar nie chwaląc się. Stara się Mega! Będę ciągnął ten stan jak najdłużej aż sama nie wyjdzie z związkiem, bo na ten moment ułożyło się wszystko po mojemu w sumie, wiadomo ona jak i ja czerpiemy z tej relacji korzyści ale ja więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2023 o 17:25, Endriu571 napisał:

Przyjeżdża po mnie i wychodzi abym poznał jej koleżankę i ziomka z którymi trzyma się od kilkudziesięciu lat.

kilkudziesięciu...? czyli wychodzi na to, że ona jest w wieku około-emerytalnym  😁 

Edytowane przez Strażak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2023 o 18:37, Endriu571 napisał:

To bardziej było tak ze powiedzialem jej jak jak to widzę, i że ona też mi to powie jak ogarnie, bo nie chce trącić teraz Energi i czasu aby spotkać się z nią przez kolejny miesiąc a ona mi po tym miesiacu powie ze bądźmy kumpla i np. 

Spotykasz się z kobietą do momentu, aż sama wyjdzie z inicjatywą wejścia w związek. W tym czasie zapraszadz ją na takie randki jak spacer, łyżwy, kawa, herbata. Spotkania (nie randki) tanie, byś nie inwestował. Najlepiej takie, abyś z nią mógł porozmawiać i ją poznać czy się nadaje do relacji. Kino to zły pomysł, bo nie ma właśnie tego elementu. Możesz ją całować i oceniasz po czynach nie słowach. Ja spyta o związek (oczekuję Ciebie na wyłączność.) to spytaj ją czy z kimś jeszcze się spotyka. Jak odpowie, że spotyka się z kimś tam jeszcze. To mówisz, że w takim razie zostaję tak jak teraz jest. I inwestujesz minimalnie jak postawienie kawy itp. jeśli jest warta. A jak coś kręci to szkoda czasu, ma nią. Bo jak się jej podobasz to nie może się doczekać aż ją pocalujesz. Dlatego obserwujesz po czynach. Nie warto zapraszać na obiady itp. bo jest wiele dziewczyn, które bardzo chętnie zje za darmo i się zabawi. Takie coś to w nagrodę dla dziewczyny w relacji jak potrafi się zachować. Pozdrawiam 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, wracam do tematu. 

Ogólnie rzecz biorąc z Panna udałem się na week do dalszego innego miasta. ( Mamy cały czas z sobą kontakt pisanie / spotykanie)  sex był, ale mój sprzęt nie chciał drgnąć na nią chodź laska 7/10 strasznie zgrabna, ona bardziej taka bierna, tylko leżała a mi to trochę nie na rękę, dopiero jak zacząłem ją bić po tyłku i mówić do niej sprośne rzeczy, to dopiero się podjaralem ( ogólnie moja była ex sieczke mi zrobiła po ostatnim związku w głowie, więc może dlatego taki łeb mam zlansowany, bo ciężko teraz aby coś czuł ogólnie, taki ala pusty. A testosteron wyjabny w kosmos 980, ćwiczę na siłce i aktywny tryb życia plus dieta, więc chuj wie dlaczego ) laska zakręcona, mówi że pozamykała inne relacje z lujami przez moją osobę, że dała im do zrozuminia że nie mają wypisywać itp. Zaczęła bardziej się otwierać, mówi mi o jakiś przypadkach w wojsku ( była na tych przyuczeniach co się odbywają przed kwalifikacjami do wojska) kilka lat wstecz i tam poznała takie gaha starszy od niej o 9 lat. Ma żonę i dziecko ale ona dla niej to taka bratnia dusza ( stwierdzam że były przez niego dupcona na bank - mają z sobą konkat co kilka miesięcy, imponował jej tym że był starszy, dojrzały i decyzyjny) a w tym czasie miała chłopaka jak z tym gahem się pykala, ten jej ex wiedział że się kolegują, ale o wszystkim mu nie mówiła, sama mi to mówiła a teraz mi mówi takie rzeczy. Ogólnie z tego co mówi o związkach 1 typ - 7lat, 2 typ - 1 rok poznany w woju. Później ten gah starszy, po nim jakieś inne akjce w woju w innej jednostce z innym typem ale nie wiem czy tam też był sex , no i później ten ex niecałe 4 lata, ale to jemu na bank robiła rogi bo z tym gahem co jest jej bratnia dusza się spotykała. Ogólnie laska mega mocno ingeruję w moja osobę, świadomy jestem, status jest, mam swoje zdanie i w dupe jej nie wchodzę. Coraz to Bardziej Panowie mam więcej obaw. Chcę z nią pogadać teraz i pewne granice postawić jej np. Szczerość, zaufanie, szacunek że kurwa jak się dowiem że coś odpierdoli to urywam łeb przy samej piździe i zawijam się z tego getta i takie tam chce powiedzieć jej, tylko nie wiem czy na tym etapie stawiać jej takie granice, co myślicie? Laska jest dobrze wychowana, trochę za bardzo chce rywalizowac z mężczyznami kto jest lepszy, ale w domu twarda ręka ojca i szacunek do niego ma. Ale nie wiem czy po tym przebiegu mogę jej zaufać, czy mi tego samego nie odpierdoli jak jej się znudzę?  chociaż mi mówi że lubi że taki jestem decyzyjny i mam swoje zdanie, że czasami ja wkurzam że mówię to co myślę, i że eskalacje robię jak rozmawiam z jej znajomymi. Ze mam swoje zdanie i takie tam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.