Skocz do zawartości

Witam


Endriu571

Rekomendowane odpowiedzi

Laska toksyczna i uparta, wszystko po jej myśli musiało być. Ciągle źle i ciągle nie zadowolona z tego co robiłem ciągle mało i mało... A przez okres tych lat zrobiła ze mnie luźnego kondoma bez swojego zdania. Ostatnie miesiące były już tak chujowe że chciała że mnie wydoic wszystko i ugrać jak najwięcej. Chwała Bogu że dzieci nie było. Ogólnie dobra kobieta ale czas nas zweryfikował i odmniene charaktery. Po części to moja wina że dałem sobie wejść na głowę i ona nosiła spodnie, ale człowiek był głupi i nie miał wiedzy jak grać. Nigdy ziomek nie stawiaj laski na pierwszym miejscu, miej swoje ramy i zawsze ale to zawszę ich się trzymaj! Graj emocjami aby rutyna się nie wkradła a jakoś to będzie. Pamiętaj laski potrafią grać więc Ty zawszę musisz grać najlepiej jak potrafisz! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - nie wiem kiedy to mi przeleciało, ale psychicznie byłem już wrakiem, więc po reflekcji życiowej cieszę się że  wyszło jak wyszło. Pamiętaj aby wyciągnąć wnioski z swojego zachowania i podjescia! Teraz pozostało uczyć się jak grać w tą grę aby nie przegrać kolejny raz. Z faratem Wariacie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, Endriu571 napisał:

Laska toksyczna i uparta, wszystko po jej myśli musiało być.

Ciągle źle i ciągle nie zadowolona z tego co robiłem ciągle mało i mało...

A przez okres tych lat zrobiła ze mnie luźnego kondoma bez swojego zdania.

Ostatnie miesiące były już tak chujowe że chciała że mnie wydoić wszystko i ugrać jak najwięcej. Chwała Bogu że dzieci nie było. 

VS

3 godziny temu, Endriu571 napisał:

Ogólnie dobra kobieta ale czas nas zweryfikował i odmienne charaktery.

Witaj. 

Widzę, że nie przepracowałeś jeszcze wszystkiego i nie ułożyłeś w głowie. Zakoduj, że było, minęło i nie warta Twojego czasu, idziesz dalej, do przodu.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.