Skocz do zawartości

Nie przyznawaj się do wiedzy bo będziesz wyśmiany!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio czytałem pewien post o kobietach z dziećmi i ktoś zaczął pisać w komentarzach, że związek z taką matką jest zły. Zgadzam się z tym człowiekiem w 100% ale do czego zmierzam. Został on bardzo mocno zaatakowany, zaczął jeszcze glosic redpilowe teorie. Reakcja była oczywista, kobiety i mężczyźni zmasakrowali danego delikwenta. Marek Kotonski kiedyś nagrał audycje o tym, żeby nie dzielić się wiedzą. Ma rację, nie ma to sensu. Wykorzystujmy wiedzę ale nie próbujmy zbawiać świata. To się nie opłaca. 

  • Like 12
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! UWAGA! ATENCION! ATENCION!

@z prawego łoża przeczytał niedawno "jakiś post", w którym autor został BRUTALNIE ZAATAKOWANY!one1!! przez innych użytkowników o, ha tfuu, ODMIENNYM zdaniu! Choć nie ma o tym wzmianki, to na pewno doszło do rozlewu krwi! Wnioskować można również, że konflikt w ww. poście, będzie eskalował, prawdopodobnie w nieskończoność.

W związku z lękiem o własne życie, oraz życie wszystkich, NAWOŁUJĘ! Niech wszyscy świadomi użytkownicy forum, NATYCHMIAST zapomną o wiedzy jaką posiadają i POD ŻADNYM POZOREM nie próbują pokazywać światu prawdy, tj. swoich "mundrości" i chorych dyrdymałów!

STOP EKSPANSJI PRAWDY! LUBIMY SWOJE LĘKI! KOCHAMY SWOJE FOBIE! UBÓSTWIAMY SWOJĄ NISKĄ SAMOOCENĘ! NIC NIE TRZEBA ZMIENIAĆ! 

  • Like 2
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim wiedza jest dla ciebie i z doświadczenia wiem, że nie warto się nią dzielić poza forum, grupami gdzie jest taka tematyka. 

Jedni zrozumieją twoje poglądy, przemyślenia i jest ich garstka, drudzy powiedzą, że jesteś szurem, foliarzem, nie normalnym i taka jest większość w społeczeństwie natomiast jest jeszcze grupa bluepilli, którzy są przy nadziei i jak skonfrontujesz ich z brutalną  prawdą to zrobisz sobie wrogów bo zabierasz im tą nadzieję, która trzyma ich przy życiu. Przy kobietach również o tym nie mówić bo one pilnują swoich interesów a dobrych graczy znających fakty omijają szerokim łukiem bo ich nie urobią by byli posłusznymi beciakami. 

Wiedząc więcej, przewidując, dostrzegając szybciej dane reakcje, zachowania, schematy kobiet, ludzi jesteś w stanie ochronić swoje dobra, zdrowie, życie, energię, czas, pieniądze i stworzyć swój świat takim jakim chcesz by był. 

Sam szelmowski uśmieszek wystarczy gdy taki kukold czy kobieta pociska Ci kity na temat relacji damsko-męskich. Bezcennym widokiem jest również pojawiający się na ich twarzach error😁 

 

  • Like 14
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze przytakuje takowym grupom... ale i tak robie swoje. Jak masz gościa powiedzmy po 25 roku życia, który żyje totalnie w iluzjach to sorry ale marne szanse są na jego ocalenie. Wiesz ile czasu, energii i jeszcze raz czasu zmarnowałem na uświadamianie idiotów, którzy klepali mnie za to po plecach, a jak pojawiła się pierwsza lepsza okazja żeby zamoczyć, upodlić się, zrobić bachora byle komu to znikali z mojego życia. Kogo chcesz zbawiać? To jest kurewsko śliski temat. Nawet osoby mocno ogarnięte popełniają babole i mogą zrobić coś głupiego.

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są sytuacje, gdy powiedzmy rozmawiając z kimś znajomym przemyca się redpillowe treści, ta osoba się zgadza i wydawałoby się, że wszystko rozumie. Po czym okazuje się, że to nie ma żadnego potwierdzenia w jego życiu, gdyż dalej brnie w bluepillowym gównie, mimo że niby uświadomiony. Presja społeczna i programowanie są zbyt silne dla wielu aby je przełamać.

 

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Przy kobietach również o tym nie mówić bo one pilnują swoich interesów a dobrych graczy znających fakty omijają szerokim łukiem bo ich nie urobią by byli posłusznymi beciakami. 

 

Defetyzm.

Zdziwiłbyś się jak szczere potrafią być kobiety w relacjach fwb. Czysty redpill z ich strony. Cała bluepillowa otoczka opada po przejściu na ciemną stronę mocy ;)

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Defetyzm?

 

Jedna w danej chwili będzie Ci potwierdzać twoje prawdy redbillowe, a w drugiej chwili bedzie dziewicą, wszystko w zaleznosci od sytuacji i jej złożoności.

 

Po co w ogóle gadać strice w tym temacie, skoro to widać słychać i czuć jakie masz podejście do danego tematu. Mniej pierdolenia, więcej działania.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, nihilus napisał:

Zdziwiłbyś się jak szczere potrafią być kobiety w relacjach fwb.

Zgadza się. W bardziej otwartej, luźnej relacji kobiety potrafią być całkowicie szczere, bo nie czują strachu i obaw przed utratą. To pokazuje, że one doskonale zdają sobie sprawę z tego sprawę, że tłumią swoje zachowania.

 

Ale działa to też w drugą stronę. Mężczyźni przecież nie przyznają się przed żoną, że chcieliby uprawiać seks z wieloma albo że podoba im się Ania. A napij się z takim wódki na mieście to się ślini ;) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, z prawego łoża napisał:

ktoś zaczął pisać w komentarzach, że związek z taką matką jest zły.

Mógł napisać, że gorszy bo...i tu wypunktować argumenty.

Oraz pokazać argument, że kobiety nie chcą iść w związek z mężczyznami, którzy sami wychowują.

 

Wszystko można przekazać tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić.

 

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wiedzy użytek zrobią tylko mądrzy, głupim na nic ta wiedza.

 

W pracy mam starszego typa. Wg otoczenia - prawicowiec, pisowiec, ziobrysta! No oszołom. 

Posłuchałem go, porozmawialiśmy kilka razy. Co się okazało? Że to bystry, oczytany chłop, który jest świadomy tego, co się wokół niego dzieje. On swoje poglądy potrafi bardzo dobrze uzasadnić, wyjaśnić, wręcz filozoficznie podbudować. Widać, że chłop myśli, zanim coś powie.

A jak mu ludzie odpowiadają?

He, he, he, ksiądz tak na kazaniu powiedział? He, he, he, no co zrobisz, jak nic nie zrobisz, tak po prostu jest, he, he, he, mlask, mlask

Chłop uznał, że z głupim bydłem nie ma sensu rozmawiać. I ma rację, bo traci niepotrzebnie czas i nerwy.

 

Może i lepiej, niech hołota pozostanie hołotą, a ty wzlatuj, wzlatuj nad to bydło - i tylko nie pozwól, aby ciągnęli cię w dół.

 

@nihilus, to samo pomyślałem. Loża szyderców, złożona z głupców przeznaczonych na rzeź.

Edytowane przez zychu
  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zychu napisał:

A jak mu odpowiadają?

He, he, he, ksiądz tak na kazaniu powiedział? He, he, he, no co zrobisz, jak nic nie zrobisz, tak po prostu jest, he, he, he, mlask, mlask

Wypisz wymaluj jak wujki Staszki w święta przy karpiu i wódeczce.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w mainstreamowej sieci red pillowo udzielam się dopiero, jak autor ma problem i pyta o jego rozwiązanie. Jak ma problem to jest zmuszony do przemyśleń, a do takich ludzi więcej trafia. Jeśli moje rozwiązanie mu nie pasuje i dalej brnie w gunwo, to nie mam zamiaru mu w tym przeszkadzać, tym bardziej, że w 99 na 100 przypadków to jakiś randomowy gość. W komentarze publiki się nawet nie angażuję bo to bilet w jedną stronę. Po drugiej stronie są zawsze trolle, znudzone piwniczaki, niedowartościowane i niedoruchane baby, czy zwyczajni idioci. Nie ma sensu wchodzić w polemikę z takimi ludźmi.

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, z prawego łoża napisał:

Ostatnio czytałem pewien post o kobietach z dziećmi i ktoś zaczął pisać w komentarzach, że związek z taką matką jest zły. 

A ja slyszalem ze milfy przez pierwsze pare miesiecy robia smiglo z wacka . W dlugim zwiazku zapewne bedziesz dymany ale jesli wiesz kiedy przerwac to napewno nie bedziesz stratny .

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, z prawego łoża napisał:

Wykorzystujmy wiedzę ale nie próbujmy zbawiać świata

Wiedza nabyta tu czy w życiu po otrzymaniu klapsa jest cenną wiedzą gdyż może nas uchronić przez przykrymi konsekwencjami po których możemy się nie podnieść. Wiedzę te trzeba przefiltrować i dostosować do naszych realiów i możliwości tak aby było dobrze bo ponoć nóż służy do krojenia ale można się nim pokaleczyć. Nie zmienia to jednak faktu że przy obecnej narracji świata lepiej dla świętego spokoju pewne rzeczy zachować dla siebie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, baboczysko napisał:

UWAGA! UWAGA! ATENCION! ATENCION!

@z prawego łoża przeczytał niedawno "jakiś post", w którym autor został BRUTALNIE ZAATAKOWANY!one1!! przez innych użytkowników o, ha tfuu, ODMIENNYM zdaniu! Choć nie ma o tym wzmianki, to na pewno doszło do rozlewu krwi! Wnioskować można również, że konflikt w ww. poście, będzie eskalował, prawdopodobnie w nieskończoność.

W związku z lękiem o własne życie, oraz życie wszystkich, NAWOŁUJĘ! Niech wszyscy świadomi użytkownicy forum, NATYCHMIAST zapomną o wiedzy jaką posiadają i POD ŻADNYM POZOREM nie próbują pokazywać światu prawdy, tj. swoich "mundrości" i chorych dyrdymałów!

STOP EKSPANSJI PRAWDY! LUBIMY SWOJE LĘKI! KOCHAMY SWOJE FOBIE! UBÓSTWIAMY SWOJĄ NISKĄ SAMOOCENĘ! NIC NIE TRZEBA ZMIENIAĆ! 

 

Weź nie pier.....l jak poparzony/a!

8 godzin temu, z prawego łoża napisał:

Ostatnio czytałem pewien post o kobietach z dziećmi i ktoś zaczął pisać w komentarzach, że związek z taką matką jest zły. Zgadzam się z tym człowiekiem w 100% ale do czego zmierzam. Został on bardzo mocno zaatakowany, zaczął jeszcze glosic redpilowe teorie. Reakcja była oczywista, kobiety i mężczyźni zmasakrowali danego delikwenta. Marek Kotonski kiedyś nagrał audycje o tym, żeby nie dzielić się wiedzą. Ma rację, nie ma to sensu. Wykorzystujmy wiedzę ale nie próbujmy zbawiać świata. To się nie opłaca. 

 

Ty to wiesz (teraz), my to wiemy, a @baboczysko cierpi na n.......e mózgowe. Wot i życie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, thyr napisał:

A ja slyszalem ze milfy przez pierwsze pare miesiecy robia smiglo z wacka . W dlugim zwiazku zapewne bedziesz dymany ale jesli wiesz kiedy przerwac to napewno nie bedziesz stratny .

 

Ja to przeżyłem. Tzn. spotykałem się koło 3 miesięcy z samotnym milfem po 40 (miała syna). Seks rewelacja, mogłem wszystko z nią robić i kiedy chciałem. I taka była umowa na początku jak się poznaliśmy, tylko seks bez zobowiązań.

Jednak jak po czasie zaczęła planować wspólne wakacje dla naszej trójki, wspólne weekendowe wyjścia, gdzie pojawiały się niejednokrotnie pytania co kupię jej synkowi na urodziny czy święta to spierdoliłem bez słowa. Jej reakcja bezcenna, kompletnie nieświadoma dlaczego z dnia na dzień odszedłem.

 

Edytowane przez Sgt. Hugo Stiglitz
  • Like 5
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.