Skocz do zawartości

Twoja galaktyczna sygnatura - test


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę być nieuprzejma, ale @SzatanK Ty tak poważnie? Wierzysz w takie galaktyczne dyrdymały? Już chyba Bóg ma więcej sensu, a i tak niewiele. Zainteresuj się astrofizyką - również sporo w niej galaktyk i obliczeń, ale o wiele więcej wiedzy i pożytku niż testach osobowości z gwiazd czy planet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@icman

 

White World-Bridger to twoja Świadoma Jaźń - kim jesteś i kim się stajesz.

W tym życiu jesteście proszeni o uwolnienie i poddanie się. To uwolnienie się od pragnienia kontrolowania, porzucenie tego, jak myślisz, jak powinno wyglądać. Poddanie się to wolność. Jesteś zaproszony do uwolnienia się z niewoli z góry przyjętych działań, aby wszystko było w porządku takim, jakie jest, abyś mógł żyć bardziej natchnionym życiem w tej chwili!

Jesteś proszony o podjęcie działań w procesie poddania się i uwolnienia. Prosi się was o śmierć symboliczną, o poddanie się ograniczającym przekonaniom. Symboliczna śmierć odsłania jaźń, odcinając przerośnięte części siebie, które już ci nie służą. W takiej śmierci struktury ego znikają, ukazując ogród prawdziwego ja. Poszukaj nowych sposobów bycia, nowych ludzi, nowych pomysłów i nowych kierunków, które wprowadzą Cię w próżnię stworzoną przez poddanie się i uwolnienie. Poddanie się ożywia i daje siłę do doświadczania większej pełni życia.

Trzymanie się dawnych wzorców i pretensji tylko ogranicza możliwości. Wybacz sobie. Wybacz innym. Puścić. Poddaj się temu, co Cię ogranicza. Zmierz się z tym, czemu się opierasz. W doświadczeniu jakiejkolwiek straty nigdy nie jest za późno na zakończenie. Dzięki twojej chęci chodzenia po ciemnym lesie w naturalny sposób pojawią się wglądy i objawienia.

 

White World-Bridger uczy cię odpuszczać i być.

 

Twój ton to ton 1 - magnetyczny

Bezwarunkowa miłość, jedno serce, niepodzielna esencja, rdzeń wibracji, nowe początki, kielich nieskończoności, Wszystko Co Jest.

Jeden to promień jedności z jaźnią i Źródłem. Przywołaj rezonans swojej prawdziwej wibracji. Poczuj puls tej ekstatycznej częstotliwości Jednego. Otrzymujecie głębokie przebudzenie i wspaniały blask bezwarunkowej miłości. To czas nowych początków w twoim życiu. Bądź aktywny w swojej indywidualnej ekspresji, zaangażowany w rozwój swojej Esencji Jaźni.

Zawierasz w sobie paradoks „odrębnego” ja i jedności z Jednym. Jesteś jednocześnie pierwotnym punktem początku i pianą kulminacją. Jesteś inicjatorem. Jesteś tym, który otwiera drogę. Możesz czuć się samotny lub oddzielony od Źródła. Jeśli tak, stańcie w jedności waszej Istotnej Jaźni i skupcie się na rzeczywistości jednego serca. Jesteś mądrością, której szukasz!

 

http://www.astrodreamadvisor.com/M_white_mag_world.html

 

Jeszcze kilka zdań po ang z innej stronki

 

To release is the core of Worldbridger. This means that in your life lessons will be learned about this. You will be confronted with great changes in your life. Each change has a meaning and teaches you lessons about Love. When you can see this your life will become more easier. So releasing will be one of your great powers, which gives you the chance to live life to its fullest.

 

 

You may learn to accept life as it is. By accepting yourself and others and to forgive you will come more into your true self. In this way the energy flow will be more natural and in the flow. When you release control, you can overcome duality and you can truly create connections with people and situations.

and you can connect opposites and worlds. In that connection you discover unity and inner freedom. What a beautiful depth and balance you can experience! Use your humor and your open-mindedness to keep life light and always follow your inner guidance and your own way fearlessly.
 
Co ciekawe dosyć mocno mi się zgadza, miałem nawet o tej tematyce blogi ale usunąłem 🙂 
Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

A moją sygnaturę ma Amadeus Mozart. Więcej sławnych osób nie znalazłam z Blue Cosmic Storm, ale z innymi kombinacjami Blue Storm, całkiem sporo:

Jim Carrey, Blue Magnetic Storm

Ernest Hemingway, Blue Lunar Storm

Anais Nin, Blue Electric Storm

Jim Henson, Blue Self-Existing Storm

Keith Richards, Blue Overtone Storm (portal)

Drake, Blue Rhythmic Storm

Muhammad Ali, Blue Resonant Storm

Jackie Chan, Blue Galactic Storm

Princess Di, Blue Solar Storm

Peter Dinklage, Blue Planetary Storm

Lewis Carroll, Blue Spectral Storm

Brad Pitt, Blue Crystal Storm

Wolfgang Amadeus Mozart, Blue Cosmic Storm (portal)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałem że jedyny wpływ jakie horoskop może mieć na czlowieka to tka naprawdę wpływ pór roku.

 

Dziś żyjemy inaczej, mamy ogrzewanie i ciepłe ubranka itd.

W dawnych czasach jednak duży wpływ na dziecko i jego późniejsze życie mogło mieć to czy matka siedziała w ciazy całą zimę przy piecu i szydełkowała, ale urodziła w lecie i dziecko od razu mialo dużo tlenu i spacery.

Czy odwrotnie, ciąża w lecie, woec praca no. w polu, a za to dziecko urodzone w zimie i trzymane w domu do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bzgqdn napisał(a):

Zawsze uważałem że jedyny wpływ jakie horoskop może mieć na czlowieka to tka naprawdę wpływ pór roku.

 

Dziś żyjemy inaczej, mamy ogrzewanie i ciepłe ubranka itd.

W dawnych czasach jednak duży wpływ na dziecko i jego późniejsze życie mogło mieć to czy matka siedziała w ciazy całą zimę przy piecu i szydełkowała, ale urodziła w lecie i dziecko od razu mialo dużo tlenu i spacery.

Czy odwrotnie, ciąża w lecie, woec praca no. w polu, a za to dziecko urodzone w zimie i trzymane w domu do wiosny.

Coś w tym jest, wydaje mi się, że do dzisiaj... Też nie wierzę w horoskopy, ale warunki klimatyczne i tryb życia w ciąży i po narodzeniu dziecka, na pewno mają jakiś wpływ.

Wiadomo - zimą statystycznie ruchu jest mniej, więcej trybu siedzącego, a wiosną, czy latem taka matka więcej spaceruje. Kiedyś czytałam, że umiarkowana aktywność w ciązy, jak spacery, jest wskazana, o ile oczywiście ciąża nie jest zagrożona. No i odżywianie się - przeważnie zimą jemy cięższe posiłki, bardziej tłuste, latem więcej sałatek, warzyw, owoców. Są osoby, które oczywiście odżywiaja się zdrowo przez cały rok, ale jednak większość osób zjada więcej witamin w porach wiosennych i letnich.

Poza tym znaczenie ma też to, czy dziecko urodziło się na początku, czy na końcu roku. Założmy, że jedno urodziło się w styczniu, a drugie w grudniu tego samego roku. Dla małego dziecka cały rok to bardzo dużo, więc automatycznie osoby urodzone na początku roku mają większe szanse na przyswojenie wiedzy w szkole. Później wiadomo, że ta różniaca się zaciera, jednak dzieci urodzone w pierwszych miesiacach roku mają ogólnie łatwiej na starcie. Czytałam też, że wpływ ma to, czy dziecko jest najmłodsze, czy najstarsze z rodzeństwa. Najstarsze są statystycznie inteligentniejsze. Ale jak wiadomo, jest dużo odstępstw od tej zasady, więc tez nie ma co uogólniać. 

Edytowane przez Angel_Sue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.