Skocz do zawartości

Co lubisz/cenisz w kobietach?


GluX

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Panowie, kawa na ławę co lubicie w samicach. Fizyczność, mentalność itp

 

Fizyczność:

Linia przechodząca przez od dolnej części pleców, przez tyłek, aż po uda. Widzę to i od razu wiem, czy tam będę chciał wpaść czy nie.

kostki - ładne drobne, wyraziste

 

Mentalność

Brak narzekania na byle co"jak mi ciężko po 8 godzinach pracy..."

Dobra kuchnia - przez żołądek do łóżka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że wymienione przez ciebie cechy, drogi autorze wątku, są dokładnie tymi, za jakie ceniłeś swoją byłą, a temat założyłeś, by sobie ją po cichu powspominać. Wiele osób już pisało, żebyś dał sobie siana, nie pomagasz sobie.

 

Żeby nie było offtopu: "uwielbiam to w dziewczynach, cycki dupa i wagina".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kokietowanie to może i jest, do czasu aż kobieta nie zdobędzie czego chce i nie przyzwyczai się, dopóki nie jest pewna swego, jest zazdrosna itd. Pozniej wychodzi, że to jednak była tylko gra, albo dobre zachowanie sterowane chemią. Za to cenić nie można. Pozniej są tylko oczekiwania, dodatkowe problemy, manipulacje, a u sporej części dochodzą "bóle głowy".

O wyglądzie też nie wspomnę bo to zakrawa o kpine. Co można cenić w wyglądzie kobiety? Cenić? To nie to słowo.
Cenić to moge prędzej sztuke, która jest stworzona przez danego malarza czy rzeźbiarza. Efekt pracy, a nie to co się dostało z urodzenia.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominając że tylko dla niektorych dzieci. Najczęściej tylko tych małych. Potem też muszą zacząć być dla nich użyteczne i najlepiej tworzyć ołtarzyk matkom, bo jak nie to się ich wyrzekną i odrzucą bez problemu. Oh wait, zupełnie jak innych ludzi, w tym nas. Jesteś nieużyteczny - koniec "miłości", spadówa.

Jak kobiety by weszły w temat to jestem przekonany że by uznały nas za płytkich, powierzchownych, niedojrzałych emocjonalnie gówniarzy i że inni są... inni. Oczywiście lepsi, bo ich kłamią lub w ogóle nie rozmawiają na takie tematy. Przecież one nie chcą by mieć za co je cenić, bo od poświęcenia i problemów uciekają.

Ale dodam od siebie po długim zastanowieniu co cenię w kobiecym charakterze, oczywiście nie każdej
- czasami są wybitnie łagodne i próbują tonować konflikty, co przy moim zbyt często narwanym nastawieniu bardzo dobrze działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2016 at 22:35, Wstydliwy napisał:

Podejrzewam, że wymienione przez ciebie cechy, drogi autorze wątku, są dokładnie tymi, za jakie ceniłeś swoją byłą, a temat założyłeś, by sobie ją po cichu powspominać. Wiele osób już pisało, żebyś dał sobie siana, nie pomagasz sobie.

 

Żeby nie było offtopu: "uwielbiam to w dziewczynach, cycki dupa i wagina".

 

O matko...

Gościu, gdzie ja wspominam tam swoją byłą? nie obrażaj mnie proszę ja Ciebie.

Nie lubię jak ktoś myśli za mnie, a druga sprawa to już mam inne jebadełko i się leczę w bardzo przyjemny sposób

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, GluX napisał:

 

O matko...

Gościu, gdzie ja wspominam tam swoją byłą? nie obrażaj mnie proszę ja Ciebie.

Nie lubię jak ktoś myśli za mnie, a druga sprawa to już mam inne jebadełko i się leczę w bardzo przyjemny sposób

 

Nie jestem dla ciebie gościem, nie obrażam cię, nie myślę za ciebie. Napisałem, że tylko podejrzewam, że ją wspominasz poprzez pisanie o jej cechach jako najbardziej cenionych u kobiet, gdyż ja zapewne tak bym uczynił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są cicho, gdy sytuacja tego wymaga-a z powodu braku celowości słowotoku wymaga często.

Milczenie samicy jest cnotą.

 

Nawiasem-podejdźmy ekonomicznie do tematu. Z reguły samice są przedmiotem niegodnym większego zainteresowania, bo:

-jako dobro nie są rzadkie

-mają wbudowane wydawanie z siebie dźwięków bez ładu i składu-a kto chciałby kupić auto, w którym ciągle trąbi alarm?

-wbudowane funkcje wydawania z siebie dźwięków nie przewidują złożonych przemyśleń, jedynie emocjonalne zwroty-które w każdym modelu są powtarzalne

-ich wartość z czasem spada wskutek ujawnienia prawdziwej natury tego nierzadkiego metalu

-nadpodaż tego nierzadkiego metalu nie skutkuje niską ceną, bo popyt jest wielki, co więcej po zakupie trza ciągle dopłacać (pamiętajmy, że strata czasów i nerwów to też koszt)

-nierzadki metal w przeciwieństwie do przedmiotów nieożywionych po wykonaniu swoich zadań musi przypominać, że wykonał to i tamto, a więc należy się większa zapłata (w instrukcji obsługi nierzadkiego metalu bywają wyszczególnione zadania, lecz nie napisano, że będzie to przypominane co i rusz)

-istnieje zmowa cenowa, nakazująca sprzedawać nierzadki metal co najmniej po minimalnej cenie, okazującej się wysoką (wielki ślub, duże mieszkanie, duży wóz itd.)

 

Dnia 24.03.2016 at 22:06, GluX napisał:

Dobra Panowie, kawa na ławę co lubicie w samicach. Fizyczność, mentalność itp

 

Fizyczność:

Linia przechodząca przez od dolnej części pleców, przez tyłek, aż po uda. Widzę to i od razu wiem, czy tam będę chciał wpaść czy nie.

idąc za Pawłem Śląskim-mały tyłek sugeruje hienizm

kostki - ładne drobne, wyraziste

 

Mentalność

Brak narzekania na byle co"jak mi ciężko po 8 godzinach pracy..."

gdzie znaleźć taki model?

Dobra kuchnia - przez żołądek do łóżka.

Bez wypominania, jak to się nie starała? Bez konieczności proszenia o spełnienie marzeń kulinarnych samca? Gdzie jest taki model? Dodajmy:

ciągły uśmiech

posłuszeństwo woli samca

umiejętność gotowania wykraczająca poza utarte schematy typowej nudnej polskiej kuchni, gdzie schabowy urasta do rangi dzieła

po ślubie dupa nie rośnie

w miarę duże zderzaki

umiejętność budowania zdań złożonych, myślenia o rzeczach doniosłych

modulacja głosu z wrodzonej piskliwości do szeptu księżniczki arabskiej zza okrywającej twarzyczkę zasłony

nie mądrzenie się

itd.

 

 

 

Edytowane przez AdrianoPeruggio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.