Skocz do zawartości

Prywatne znajomości między użytkownikami forum


J. Horsie

Czy pomysł prywatnych spotkań między użytkownikami forum jest dobry?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pomysł, który podałem w poście jest dobry?

    • Tak, chętnie spotkam się z innymi na takich zasadach.
      14
    • Tak, pomysł jest dobry, ale wymaga poprawek.
      11
    • Nie, ten pomysł jest zły.
      3
    • Nie, jakiekolwiek prywatne znajomości między użytkownikami forum są moim zdaniem złe (niebezpieczne, niepotrzebne, nieodpowiedzialne itd, itp).
      8


Rekomendowane odpowiedzi

 

Co jakiś czas pojawia się temat w stylu: poznajmy się, idźmy na piwo, poróbmy coś wspólnego itd.
Wielu użytkowników myślę, że chciałoby poznać nowych ludzi, którzy mają poglądy podobne do tych, które się samemu wyznaje. To forum skupia bardzo ciekawe osobistości, z którymi myślę, że niejeden chciałby zawrzeć prywatną znajomość.

 

I tutaj pojawiają się pewne wątpliwości i potencjalne niebezpieczeństwa.
Kto jest po drugiej stronie ekranu? Czy to nie jest jakiś hejter, osoba nieprzychylna forum i jego użytkownikom? Zawieranie takich znajomości może powodować w przyszłości pewne problemy.

Myślę, że nikt z nas nie chciałby takich nieprzyjemności doświadczyć.

 

Czy jest na to jakiś sposób? Sądzę, że jest.
Wpadłem na to jakąś godzinę temu podczas kąpieli. Wiem, że pomysł może być kontrowersyjny, ale chciałbym, żebyście się na ten temat wypowiedzieli.

Nie namawiam. nie polecam, poddaję jedynie pomysł i pewne zasady, których dochowanie powinno pomóc w zachowaniu anonimowości.

 

Najważniejsze zasady:

1. Spotykacie się w miejscu publicznym, w konkretnie ustalonym dniu, konkretnej godzinie i konkretnym miejscu.
Np.  pierwszy piątek miesiąca, godzina 20:00 pod najważniejszym kościołem w mieście wojewódzkim (np. archikatedra).
Miejsce z góry ustalone, łatwe do identyfikacji, w każdym mieście wojewódzkim jest jakiś kościół.

2. Znakiem rozpoznawczym spotkania jest element garderoby nierzucający się w oczy, który będzie w prosty sposób identyfikował zainteresowane osoby.
Przykładem może być czarna czapeczka z daszkiem (tzw. bejsbolówka).
Proste, nie sprawia problemu, nie rzuca się w oczy, nawet w zimowy wieczór.

3. Okienko czasowe spotkania to powiedzmy 3 minuty. Jeśli ktoś się spóźni i sobie pójdziecie gdzieś do jakiegoś lokalu, to Was nie znajdzie i musi czekać do następnego spotkania.
Po co niepotrzebnie kwitnąć np na mrozie dłużej niż to potrzebne?

4. Grupą decydujecie gdzie się spotkać.
Krótkie, szybkie propozycje gdzie można spokojnie porozmawiać, wypić piwo, herbatę, może coś zjeść. Tak, żeby większości pasowało.

5. Idziecie sobie w wybrane miejsce  i rozmawiacie wspólnie na wybrane przez siebie tematy.

6. Nie publikujecie żadnych informacji na temat spotkania w jakichkolwiek mediach społecznościowych: żadnych zdjęć, żadnych filmików, live`ów itp.

To ma być zwykłe spotkanie grupy znajomych. Wymiana numerów, kontaktów prywatnych między uczestnikami spotkania jak najbardziej dozwolona.

Po to się przecież spotykacie, żeby poznać nowych, ciekawych ludzi.
 

 

Ostatnia, ale najważniejsza i niepodważalna zasada:
Nikt, nigdy i pod żadnym pozorem nie zdradza czy jest użytkownikiem, czytelnikiem, słuchaczem radia, hejterem czy moderatorem a już przede wszystkim nie ujawnia swojej nazwy użytkownika!

 

To moim zdaniem najbezpieczniejszy sposób w jaki użytkownicy forum mogliby się ze sobą spotykać.
Wiem jedno: ja bym się nie zgodził spotkać na innych warunkach.

 

Ja tego nie wymyśliłem, to już było.
Z tego, co wiem, to już coś takiego robiliście: spotkania z Markiem po jego rozprawach sądowych.
Dokładnie na takich samych zasadach: wyznaczone miejsce, godzina, osoba Marka była znakiem rozpoznawczym.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, J. Horsie napisał:

Znakiem rozpoznawczym spotkania jest element garderoby nierzucający się w oczy, który będzie w prosty sposób identyfikował zainteresowane osoby.

 

Zamiast czapki może być gumowa bransoleta na nadgarstku. Grupa gości w czarnych czapeczkach wyglądałaby trochę komicznie :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, J. Horsie napisał:

Nikt, nigdy i pod żadnym pozorem nie zdradza czy jest użytkownikiem, czytelnikiem, słuchaczem radia, hejterem czy moderatorem a już przede wszystkim nie ujawnia swojej nazwy użytkownika!

jak chcesz utrzymać konspiracje to może na odwórt: na spotkaniu przedstawiaj się nickiem - jak w każdej konspiracyjnej organizacji:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z głową po prostu się umawiajcie a jak idziecie na spotkanie z rezerwatką to miejcie się na baczności by was nie zbałamuciła przy najbliższej okazji.

Koniec końców, która by nie chciała posiąść dzikiego forumowego ogiera/Chada brata samca i mieć tylko go dla siebie?

Godzinę temu, J. Horsie napisał:

godzina 20:00 pod najważniejszym kościołem w mieście wojewódzkim

😄

 

Lepiej na 11:00 przy okazji podskoczy się na komunię świętą, przeżegnamy się wodą święconą, uklękniemy wspólnie, zmówimy ojcze nasz i namaszczeni możemy razem już przebywać w swoim bożym towarzystwie. A to wszystko dzięki najważniejszemu kościołowi w mieście wojewódzkim i odrobinie odwagi.

 

Mimo, że w nicku szatan to popieram ten pomysł całym swoim czornym sercem.

Jak spotykać się z kimś z forum to tylko przed kościołem albo w środku i co najważniejsze! PRZED NAJWAŻNIEJSZYM KOŚCIOŁEM W MIEŚCIE WOJEWÓDZKIM.

Edytowane przez SzatanK
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rok 2039. Feminizm pod agendą WEF zdominował Europę i resztę cywilizowanego świata. Samiec twój wróg !

W zalążkach internetu tli się ruch oporu - ruch Braci Samców.

Niestety, organizacja nie wie, że jeden z użytkowników, który poznał wszystkich osobiście na spotkaniach w 2023...niedawno wybrał niebieską pigułkę i zmienił się w samicę.

Czy neo-Samiczka zdradzi ? Czy ostatni samce na Ziemi zostaną pojmani i wykastrowani ? Czy uda się powstrzymać zdrajcę?

Rozpoczyna się wyścig z czasem..."

  • Like 1
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Egregor Zeta napisał:

Wezmę rozpuszczalnik do kleju dla takiego jednego...

comment_1614449853c3aBOtRpJ8JzmKcrFTkAYp

 

Celebryci polecają ten produkt.

1 godzinę temu, J. Horsie napisał:

Ostatnia, ale najważniejsza i niepodważalna zasada:
Nikt, nigdy i pod żadnym pozorem (...) nie ujawnia swojej nazwy użytkownika!

 

To moim zdaniem najbezpieczniejszy sposób w jaki użytkownicy forum mogliby się ze sobą spotykać.

 

To jak mają się spotkać jak nie przez forum? Skąd mają mieć do siebie namiary? Słyszałeś o paranoi? 

XXIw a dorośli ludzie boją się spotkania.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno były jakieś spotkania z rezerwatem - to śmierdzi niemytym chujem na 10 km.  Nowy typ zakłada temat o poznaniu się. - Śmierdzi chujem.  Moim skromnym zdaniem tylko moderacja może coś takiego organizować. No i chuj no i cześć. Rezerwat należy spalić, wypierdolić w inny wymiaru.    

 

 

  • Like 10
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Imiennik napisał:

Nikt, nigdy i pod żadnym pozorem (...) nie ujawnia swojej nazwy użytkownika!

 

22 minuty temu, Imiennik napisał:

Skąd mają mieć do siebie namiary?

Gadał z @SzatanK a przyszedł @Imiennikna spotkanie 🤣🤣🤣

 

Ta zasada jest zajebista.

 

Jakby co to jestem arch ale tak naprawdę poza priv to przyjdzie jakiś @Chadeusz 

Przez te komplikacje to na końcu chyba sam zapomnę jaki mam nick 🤣

 

Jeszcze, że pod kościołem na dobitke, dzięki za poprawę humoru przed spaniem.

Już wyobrażam sobie te rozmowy startowe i mieszanie nicków, że nikt nie wie kto z kim gada koniec końców. Zdecydowanie moja ulubiona zasada 🤣

Edytowane przez SzatanK
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kościół to tylko jako przykład, może być biblioteka uniwersytecka. Podobno tam najlepsze dziewczyny można znaleźć.

Jak już wcześniej pisałem, nie namawiam do spotkań. Podałem jedynie pewną alternatywę dla ludzi, którzy chcieliby poznać innych.

 

Jeśli to, co napisałem jest głupie, temat umrze śmiercią naturalną i zginie w otchłani innych wątków.

Może ktoś z szanownych moderatorów się wypowie w temacie? Marku, jeśli mój pomysł jest po prostu nie na miejscu, to przepraszam.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce ustawiać się na spotkania to tylko w wyznaczonych miejscach poza miejscem zamieszkania, bez żadnych szczególnym znaków, części ubioru by nie wzbudzać zainteresowania. 

Pamiętajcie, że jest ryzyko iż w naszej społeczności może być zamontowany kret, któremu woda na młyn są te wytyczne, które podałeś. 

Nie jesteśmy wstanie zweryfikować użytkowników i tak naprawdę nie wiadomo z kim możemy mieć do czynienia. 

Panowie musicie zrozumieć, że nie ważne czy mieszkacie w Polsce czy za granicą i tak jesteście narażeni na zło, które mogą zafundować wam hejterzy. Dlatego na głównej nie piszcie żadnych danych gdzie każdego dnia oni nas podglądają i czekają na Wasze błędy. 

Piszcie w prywatnych wiadomościach gdzie można podpiąć osoby do których chcecie wysłać wiadomość. 

Dawniej chłopaki robili zloty i wśród nich niestety były szpicle, które poniszczyły im życia dlatego wielu opuściło forum czy w ogóle internet. 

 

PS. Forum dla ludzi niezarejestrowanych powinno być niewidoczne wtedy pisanie na głównej było by bezpieczniejsze. 

 

  • Like 7
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach forum jest możliwość utworzenia prywatnego klubu, który mógłby prowadzić jeden z Modow. Chętni byliby przyjmowani lub odrzucani. Ważne aby nie było widać ile osób i kto do klubu należy. Tam możnaby pisać o szczegółach.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Iceman84PL napisał:

Dawniej chłopaki robili zloty i wśród nich niestety były szpicle, które poniszczyły im życia dlatego wielu opuściło forum czy w ogóle internet. 

Jest ryzyko, jest zabawa...

 

tak poważnej każdy jest dorosły i ma swiadomość czy mu takie spotkanie w czymś zaszkodzi czy nie.

 

Podgladam czasem forum byłych użytkowników, którzy spotykają się regularnie co 2-3 m-ce. Więc jakoś się da i nikt im życia nie niszczy.

 

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę w szoku. Z jednej strony taka wręcz zimnowojenna konspiracja granicząca z paranoją wciąga na niskie częstotliwości - mentalnie sami możemy sobie "przyciągnąć" hejterów (oni zresztą też kolejnych, teoretycznie w nieskończoność), skupiając się na nich. Z drugiej "przezorny zawsze zabezpieczony", w internecie czujność zawsze wskazana, a jeśli przytoczone historie o zniszczonych życiach są prawdą, to sam nie wiem jakie rozwiązanie najlepsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Iceman84PL napisał:

Piszcie w prywatnych wiadomościach gdzie można podpiąć osoby do których chcecie wysłać wiadomość. 

 

A dział zasłużona starszyzna jest widoczny dla ludzi z zewnątrz? Jakaś tam weryfikacja musiała być zanim jest przyznany tam dostęp. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.