Skocz do zawartości

Sabaton


kootas

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurwia mnie takie myślenie Brzygot. Nie ma lepszego sposobu na zarobek niż zarabianie na pasji.

Nie wiem, czy to ich pasjonuje ale w domyśle tak.

Więc niech czepią na tym kasę.

 

Poza tym, taki przekaz szybciej trafia do młodych.

Edytowane przez Damian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale profesjonalna muzyka z zarabianiem na pasji ile ma wspólnego? Jak wyrobili sobie marke to sądo niej praktycznie przywiązani i kasa w większości przypadków wygrywa z pasją jakby im się w akcie pasji zachciało zmienić styl. Zróbmy eksperyment i ile znasz zespołów którym na dobre wyszła jakaś mocna zmiana wizerunkowa/stylowa a jak już poszli w robienie hajsu to slaczego nie więcej? I w dodatku to , że się uczepili Polski bo polacy to podłapali jest dla mnie dodatkową przesłanką ,że robią to dla hajsu a nie z pasji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, kryss napisał:

I jak ich nie lubić

sabaton-w-niemczech-z-polska-flaga-na-sc

 

Brzygot- czy uważasz ze polski rynek jest az tak atrakcyjny  żeby musieli pod publiczkę tworzyć, plyt tutaj zbyt wiele nie sprzedadza

Koncerty i merchandise a i płyt też sporo pójdzie. Każdy kuc którweo znałem z kilkoma wyjątkami miał koszulke sabatonu i to nierzadko więcej niż dwie . Kuce w porównaniu do innych grup dużo wiecej wydają na muzyke. Ja nie mam im nic za złe jak ktoś kupuje to sprzedają tylko jakie motywy za nimi stoją. Mam wrażenie że to tak samo jak z tymi patriotycznymi bluzami ostatnio popularnymi. Ktoś wykorzystuje cie po raz kolejny aby zrobić więcej szmalu. Obym się mylił.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Uważam podobnie jak Brzygot. Na dzisiejszym rynku muzycznym, trzeba się wyróżnić o wartość dodaną poza muzyką, aby o Tobie pisano, mówiono w mediach nikogo, za bardzo nie obchodzi, że wydałeś płytę, bo jest tysiące innych w danym gatunku wydanych w tym miesiącu. Co doskonale robi Behemoth, gdzie poza bardzo dobrą jak na metalowe standardy, autopromocje (ostatnio psia karma w kształcie krzyża, co spowodowało mnóstwo newsów w mediach nie tylko branżowych).

 

Podobnie jest z Sabatonami, którzy zamiast śpiewać o smokach, księżniczkach jak milion innych zespołów power metalowych wzięli się za elementy patriotyczne, wyczuli pismo nosem, że to się sprzeda w Polsce,  poruszy patriotyczne serca, przyciągnie uwagę i jak widać mieli racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.