Skocz do zawartości

Nowa Nadzieja pełna pomysłów


Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy siebie warci. Byle przypodobać się określonej grupie wyborców, i dostać się do koryta. Reszta przestaje mieć znaczenie. Ci ludzie są tam żeby golić frajerów którymi jesteśmy my, a nie żeby być naszymi przedstawicielami i pracować wspólnie dla dobra kraju. Co 10 lat powinna następować całkowita wymiana klasy politycznej bo ci ludzie tracą kontakt z rzeczywistością. Obchodzą ich tylko słupki, a "bycie posłem" to dla nich sposób na życie. Liczy się tylko to. 

 

W obecnej sytuacji nie widzę sensu chodzić na wybory, bo póki nie zmieni się system promujący tego typu zachowania to nie ma co myśleć o tym że nasz głos ma JAKIEKOLWIEK znaczenie.  

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Zasadniczo w dzisiejszej rzeczywistości masz następujące opcje:

 

1) Iść między wrony (raczej od młodych lat trzeba zaplanować "karierę" polityczną, długo i żmudnie wchodzić w dupę właściwym osobom, zawsze jest ryzyko, że wyżej bata nie podskoczysz) 

2) Jebać system tak jak on jebie ciebie - szara strefa, oszukiwanie na podatkach, inna rezydencja, etc. - z przykrością to piszę, ale będąc względnie uczciwym inaczej się nie da. 

3) zmiana klimatu na bardziej przyjazny, choć niestety prawie na całym świecie obecnie jebią obywatela - to dla tych co czują się zmęczeni wiecznym kombinowaniem

4) pozostanie frajerem do golenia i milcząca akceptacja lub w skrajnych przypadkach "duma z bycia patriotą". 

 

Ps. Większość znanych mi firm i przedsiębiorców kręci mniejsze lub większe wały, zwane ładnie "optymalizacją" - nie kto inny, jak skurwysyński system do tego doprowadził, że jak chcesz w 100% uczciwie, to się nie da. 

 

Osobna kwestia, to w naszej mentalności i jakości społeczeństwa jakakolwiek niepopulistyczna partia nie ma szans. Stąd wybór jedynie między taką co zachowa pozory i będzie mniej jebać, a taką co jedzie bez trzymanki (typu pis). 

 

Edytowane przez maroon
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konfederacja, pokazała nie raz, że za profity i dostęp do koryta są w stanie przejść na ciemną stronę mocy.

Prócz posła Brauna i tych co odeszli cała reszta pokazała swoja prawdziwa twarz.

To nie jest żadna nowa nadzieja tylko wytwór systemowy dla tych co liczyli na nową jakość.

Kolejna partia po Kukiz 15, która niczego nie zrobiła dla ludzi a działała przeciwko gdzie rączka w rączkę głosowali 

z układem okrągłostołowym w wielu projektach.

 

 

Co do kobiet to najlepszy materiał do kontroli, manipulacji i głosów, które można uzyskać.

Każda partia ma dla nich przywileje by tylko się utrzymać.

Konfederacja idzie tą samą drogą WSTYD.

Układ okrągłostołowy od prawie 34 lat wyniszcza Polskę i Polaków na różne sposoby a dalej lemingi śpią i nie widzą problemu.

 

Tak jak @Trevor napisał co jakiś czas wszystkich won.

Rozliczanie po każdej kadencji, piętnowanie polityków, którzy byli przeciwko Polakom.

Zwłaszcza tych w Europarlamencie, którzy robią zły PR.

 

W tym kraju nie będzie dobrze jak u władzy będą dyletanci polityczni czy ekonomiczni. 

Ludzie na świeczniku powinni być dla ludzi i wykonywać wytyczne i zadania jakie naród przed nimi stawia.

Niestety jak to od zawsze było w tym pierdolniku rządzący robią co chcą ludzi nie pytając o zdanie.

Jaka to demokracja skoro władza narzuca siłą swoje chore pomysły😆

 

 

 

 

 

  • Like 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, maroon napisał:

Ps. Większość znanych mi firm i przedsiębiorców kręci mniejsze lub większe wały, zwane ładnie "optymalizacją" - nie kto inny, jak skurwysyński system do tego doprowadził, że jak chcesz w 100% uczciwie, to się nie da. 

 

Tak jest wszędzie. 

Jak myślisz, dlaczego w PL otwiera się masa oddziałów korpo, i jest wysyp ofert dla obcokrajowców. 
Optymalizacja. Dla kogos optymalizacja jest zatrudnianie w Polsce. Działanie w Polsce. Pomimo ZUS czy US


Poza tym system tworzymy my. Uczciwie się nie da bo obok będzie nieuczciwy co obniży ceny i puści Cię z torbami.
Ludzie się burzą na straż miejska goniącą "babcie z pietruszką" ale te babcie z pietruszką  mogą psuć kilka okolicznych biznesów
Jeszcze kilka lat temu wypychali kogo się da na B2B , Zlecenia ozusowano bo przez lata  etatowcy robili na zleceniach bo taniej. dla firm. Popyt i podaż zaś niekoniecznie przekładał się na wyższe zarobki. Obecne patologie związane z praktycznie niemożliwymi do usunięcia lokatorami są efektem tego że czyszczono kamienice. Domowego alkoholu nie sprzedasz bo kiedyś jakiś cwaniak sprzedawał tańszy przemysłowy jako domowy i były ofiary. Wiele obostrzeń jest na nasze własne życzenie. 

Wpychamy widelec do gniazdka, razi nas prądem więc w ramach zemsty szykujemy śrubokręt.


 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, MarkoBe napisał:

Kukold to kukold. Nie ważne, czy prawicowy, czy lewicowy. 

 

W punkt.

 

To jest tzw. Cuckserwatyzm gdzie ideałem jest nawalenie 8mki dzieciaków, bogobojna-trad wife-dziewica, która już czeka za rogiem na cuckserwtystę - wiadomka - poznana na pielgrzymce - oczywiście takiej Konserwtywce nie odwala, nie ma typowych kobiecych jazd itp.

Zresztą są dwa wspaniałe przykłady taki polskich-prawicowych-matek-polek-wieczniedziwic:

 

z27309603Q,Marta-Kaczynska.jpg

 

gallery_1643634679_37986.jpg

 

Nie ma to jak "po bożemu" mieć dzieci z kilkoma chłopami albo ruchać koledze żonę.

 

I tak to się kręci.

Lewica ma swoich kukoldów, prawica swoich.

 

Takim samym Kukoldem jest Bosak - koleś, który się nigdy pracą nie zhańbił (tak byczek po 30stce nigdy nigdzie nie pracował poza "fundacjami") - jest gdzieś nagranie jak oni sobie podśmiechujki robili z red pilla etc.

 

Zresztą - Polacy mają wspaniałe inklinacje do bycia kukoldami zarówno wobec kobiet jak i w stosunkach międzynarodowych więc o czym my w ogóle mówimy.

 

Setki lat tłuczenia bzdur do głów o obronie matki-Polki, śmierci za najwspanialsze na świecie polskie Samice no i głupota serwowana na lekcjach języka polskiego i historii:

 

Pozegnanie_powstanca.jpg

 

Jakby ktoś nie znał "Pożegnanie powstańca" Grottgera.

 

Powitanie_powstanca.jpg

 

"Powitanie powstańca".

 

Tak - jak zwykle - Polak na kolanach przed swoją damą XD 

 

System edukacji do zmiany i twarda edukacja mężczyzn co do ich praw inaczej cwelenie polskiego kukolda będzie się toczyć aż do ostatniej polki, która powije kolorowe dziecię Mokebe czy Jao który ma 155 cm w kapeluszu.

 

Jeśli polski kukold nie zrozumie, że czasy się zmieniły, pisane jest mu wyginięcie jak dinozaurom - pytanie -przez wymieranie (bo jego samice będą rodzić innym) czy w bardziej nagły sposób (mięso armatnie).

 

@RealLife - dzięki za wrzutkę - ja na konfę już od tego co zaczął Winnicki szczekać od inwazji na Ukrainę nie chciałem głosować, zobaczymy czy to jest wybryk jednego cuckserwtysty czy całej partii. Memtzem - zawód dla mnie po całej lini.

 

Chciałoby się rzec - "Z Bogiem Polska Prawico" :D 

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 12
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pewnie taki sprytny chwyt, bo im w gruncie rzeczy chodzi o znoszenie podatków wobec wszystkich. Na tym polega idea Korwinowska - pełen wolny rynek i zminimalizowane podatki. Ja nie mówię, że tutaj nie ma kukoldowania, ale może też być makiawelizm - złapać elektorat wśród kobiet, które w większości głosują na partie socjalistyczne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niemlodyjoda tymi obrazkami przypomniałeś mi nieszczęsne lekcje języka polskiego i wyfiołkowaną polonistkę, która gnoiła przy każdej okazji męskie zachowania w młodych chłopakach. Z każdego chciała zrobić cierpiącego Wertera i nawet jej dobrze szło... Ja pierdole jak się właśnie zagotowałem...  

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Libertyn said:

Tak jest wszędzie. 

A gdzieś napisałem, że jest eldorado i mleko i miód wszędzie na świecie? Sysyemy różnią się jedynie tym jak głęboko ci wpychają i czy z wazeliną, czy bez. Nasz ci wpycha po same jaja i na sucho. Ale oczywiście pełno takich co tak lubią. 

 

Poza tym jakie kurwa korporacje, co ty pierdolisz. 

 

Mowa o MiSiach i Kowalskich na jdg, którzy często muszą kombinować żeby zarobić cokolwiek więcej niż mityczna "średnia krajowa". Zresztą ludzie na etatach też są ostro dymani - spróbuj sobie dorobić, zobaczysz składki.

 

Wyjdź kurwa z Mordoru na ulicę i przejdź się chodnikiem, pojedź w powiaty, to może zrozumiesz. Może, ale nie sądzę. 

 

Oczywiście można się spierać co było najpierw, jajko czy kura, czy opresyjność wymusiło cwaniactwo, czy cwaniactwo wymusiła opresyjność. Ale tp akademicka dyskusja, bo fakty są jakie są. 

 

A odpowiedź też jest prosta - gdyby cwaniactwo było skutecznie dojeżdżane, to by nie była potrzebna opresyjność. Ergo system jest do dupy bo sobie nie radzi z sobiepa;skimi "wolnościami szlacheckimi". 

 

I pamiętaj, że przykładowo taka kurwa co pierdzirurą po nocy po osiedlu napierdala, to nie jest cool gościu, tylko właśnie taki cwel kuk frajer, który powinien być przez system dojechany szybko, dogłębnie i skutecznie. Nie po to żeby zakaz pierdzirur wprowadzać dla wszystkich, tylko żeby takich cwaniaków gnoić. 

 

Podstawowy problem polskich kukoldów, to brak poszanowania dla swojego otoczenia - brak poczucia tzw. odpowiedzialności obywatelskiej. To oczywiście nie tylko problem Polski, ale mówimy o Polsce. 

 

Wystarczy zobaczyć ile hołoty wypezło w trakcie rządów pisu. Na każdym szczeblu buce, chamy, kretyni i spierdoliny. Na każdym. Od Seby począwszy na profesorach kończąc. 

 

To co my chcemy jak mamy takie "elity" i takie społeczeństwo? 

 

Przecież tu kurwa połowę narodu albo by trzeba było eutanazji poddać albo do kamieniołomów zagnać bez prawa głosu. 

 

Z kim ty chcesz coś budować, jak jedyna rozrywka to rozpierdalanie wszystkiego. A wiesz, buduje się latami, a rozpierdolić w jeden dzień można. 

 

Dlatego ja osobiście uważam, że tu żadne zmiany nie są możliwe i cały czas będzie bajzel, wojenki interesów i obce wpływy. A polski kuk będzie wpierdalał kiełbę, zapijał małpeczką i nawet nie zauważy, że jest jebany na ostro. 

 

A za 50 lat i tak problem zniknie, bo tu już inne nacje będą większość populacji stanowić. O ile świat dotrwa. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maroon napisał:

A gdzieś napisałem, że jest eldorado i mleko i miód wszędzie na świecie? Sysyemy różnią się jedynie tym jak głęboko ci wpychają i czy z wazeliną, czy bez. Nasz ci wpycha po same jaja i na sucho. Ale oczywiście pełno takich co tak lubią. 

 

Poza tym jakie kurwa korporacje, co ty pierdolisz. 

State street, Telus, Hempel, DNV, Noredea, Thomson Reuters itd.

1 minutę temu, maroon napisał:

Mowa o MiSiach i Kowalskich na jdg, którzy często muszą kombinować żeby zarobić cokolwiek więcej niż mityczna "średnia krajowa". Zresztą ludzie na etatach też są ostro dymani - spróbuj sobie dorobić, zobaczysz składki.

O MŚP to są takie co sobioe doskonale radzą i są takie które pewnie mentalnie są w latach 90. JDG? Wiele JDG nie powinno istnieć. 
Ja rozumiem informatyków na JDG, ale były przypadki sprzątaczek na JDG.

Zresztą składki to nie efekt "zuego państwa" a tego że mało ludzi sie rodzi a to ze mało ludzi sie rodzi to efekt kondycji społeczno-ekonomicznej. 

1 minutę temu, maroon napisał:

Wyjdź kurwa z Mordoru na ulicę i przejdź się chodnikiem, pojedź w powiaty, to może zrozumiesz. Może, ale nie sądzę. 

Ja na Mordorze nigdy nie byłem. Ale wiem że on istniej, niemal każde miasto wojewódzkie ma swój Mordor i każdy ten Mordor sie rozrasta w zasadzie non stop. I w każdym Mordorze masz w cholere ekspatów. 

1 minutę temu, maroon napisał:

Oczywiście można się spierać co było najpierw, jajko czy kura, czy opresyjność wymusiło cwaniactwo, czy cwaniactwo wymusiła opresyjność. Ale tp akademicka dyskusja, bo fakty są jakie są. 

Polska kiedyś nierządem stała. Sam narzekałes na polactwo

1 minutę temu, maroon napisał:

A odpowiedź też jest prosta - gdyby cwaniactwo było skutecznie dojeżdżane, to by nie była potrzebna opresyjność. Ergo system jest do dupy bo sobie nie radzi z sobiepa;skimi "wolnościami szlacheckimi". 

Jak można dojeżdżać bez opresyjności?
Potrzeba tej opresyjności. A to ze sie przy okazji oberwie nie temu co trzeba to czyja to wina?

1 minutę temu, maroon napisał:

I pamiętaj, że przykładowo taka kurwa co pierdzirurą po nocy po osiedlu napierdala, to nie jest cool gościu, tylko właśnie taki cwel kuk frajer, który powinien być przez system dojechany szybko, dogłębnie i skutecznie.

Niby tak, ale potem ktoś inny wstanie I stwierdzi ze przy ograniczeniu 30 pojedzie 50. 
Jak myślisz, czy taki ktoś by chciał by skutecznie dojechano pierdzirure? Nie. Bo to oznaczałoby monitoring, a ten by oznaczał ze mu się też oberwie. Za sybką i bezpieczna jazdę. 

1 minutę temu, maroon napisał:

Nie po to żeby zakaz pierdzirur wprowadzać dla wszystkich, tylko żeby takich cwaniaków gnoić. 

Tylko jak ich pogonić? Sugerujesz jakieś fotopułapki aktywowane dźwiękiem? A moze zatrudnić większą ilość policjantów? A moze progi zwalniające co 10 metrów?

1 minutę temu, maroon napisał:

Podstawowy problem polskich kukoldów, to brak poszanowania dla swojego otoczenia - brak poczucia tzw. odpowiedzialności obywatelskiej. To oczywiście nie tylko problem Polski, ale mówimy o Polsce. 

Właśnie. 

1 minutę temu, maroon napisał:

 

Wystarczy zobaczyć ile hołoty wypezło w trakcie rządów pisu. Na każdym szczeblu buce, chamy, kretyni i spierdoliny. Na każdym. Od Seby począwszy na profesorach kończąc. 

ALe takie mamy społeczeństwo. Ot co. Ale tak było zawsze. Już Henri de Valiois  spierdolił z tronu z tego powodu.

1 minutę temu, maroon napisał:

To co my chcemy jak mamy takie "elity" i takie społeczeństwo? 

My tego nie zmienimy. To jest najlepsze. Nie ma szans. Bez względu kto wygra wybory. 
Bo jak to moja znajoma określiła mamy społeczeństwo libertariańskich-komunistów. Komunizm bo za przestrzeń publiczna ma odpowiadać państwo.(Brak kolejek u lekarzy, dobre drogi, sprawnie działające służby i urzędy, silna armia) Libertarianizm (Bo nie za moje pieniadze). 

Nie da się mieć  sektora publicznego  rodem ze Szwecji i jednocześnie  płacić podatki niczym spółki offshore na Kajmanach czy innym Cyprze. A to jest w zasadzie oczekiwanie popularne.

Nie da sie płacić niskie składki i nie płodzić dzieci. Nie da się nie płodzić dzieci i oczekiwać że w Polsce będą sami Polacy

1 minutę temu, maroon napisał:

Przecież tu kurwa połowę narodu albo by trzeba było eutanazji poddać albo do kamieniołomów zagnać bez prawa głosu. 

Zaliczasz się do tej połowy? Mam wrażenie ze każdy myśli w ten sposób dlatego nic się nie zmieni

1 minutę temu, maroon napisał:

Z kim ty chcesz coś budować, jak jedyna rozrywka to rozpierdalanie wszystkiego. A wiesz, buduje się latami, a rozpierdolić w jeden dzień można. 

Polacy całkiem dobrze się rozwijali ekonomiczno-społecznie pod zaborami

1 minutę temu, maroon napisał:

Dlatego ja osobiście uważam, że tu żadne zmiany nie są możliwe i cały czas będzie bajzel, wojenki interesów i obce wpływy. A polski kuk będzie wpierdalał kiełbę, zapijał małpeczką i nawet nie zauważy, że jest jebany na ostro. 

Nie, on sam będzie kogoś jebał Tu każdy każdego jebie o ile ma możliwość.

1 minutę temu, maroon napisał:

A za 50 lat i tak problem zniknie, bo tu już inne nacje będą większość populacji stanowić. O ile świat dotrwa. 

Nie zniknie, będzie wciąż. Chyba że nas wymordują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne to "sprytna" akcja w typie bon mota o żydach i pedałach, który to miał być ściągającym atencję do całego akapitu skrótem myślowym, a skończył jak wiadomo.

Pewnie wyjdzie, że to coś w rodzaju Orbana "zniesienie pit.....za urodzenie 2 dzieci", czy coś.

Albo "dla kobiet.....i dla wszystkich"

 

Niestety lata działalności organizacyjnej, społecznej, festiwalowej całkowicie znokautowały moją wiarę w ludzi - do ludzi trzeba mówić jak do absolutnych debili, ale w taki sposób, żeby się nie obrazili.

Większość ludzi nie umie czytać i analizować tekstu - czytanego czy słyszanego.

Stąd takie konto na TT jak Człowiek Bóbr i klony, mogą istnieć, bo zakres typowego mikrocefala przekracza porównanie faktu, że nazwa konta polityka "Jan Kowalski" i widniejąca obok trochę inna, np. "czlowiek bóbr satyra" - jakoś się nie zgrywają ze sobą.

 

A Konfa / NN wyskakuje znowu z jakimś przeintelektualizowanym gównem - hipsterskie tłumaczenie "ironią" jest już dawno passe.

 

Na usprawiedliwienie można napisać, że są też akcje normalne, np. szort z "nielegalnym biurkiem" czy inne , wprost pokazujące patologię Republic of Bulanda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, Libertyn said:

Zaliczasz się do tej połowy? Mam wrażenie ze każdy myśli w ten sposób dlatego nic się nie zmieni

 

Próbowałeś kiedyś zrobić jakąś inicjatywę oddolną, społeczną, nawet wyjść z innowacją w firmie? Zazwyczaj jest to droga przez mękę i  "a po co nam to", nawet jak pomysł ma 300 stron pozytywów i żadnych wad. Kilka lat udzielałem się w pewnej fundacji i tego co się tam nasłuchałem i naoglądałem, to mi do końca życia starczy. Skutecznie też z działalności pro bono się wyleczyłem, bo po prostu nie warto. Lepiej zwierzętom pomagać niż ludziom. 

32 minutes ago, Libertyn said:

Polacy całkiem dobrze się rozwijali ekonomiczno-społecznie pod zaborami

Bo organizacją życia i egzekwowaniem prawa się kto inny zajmował. Ale spokojnie, patologie też były i się dobrze miały. 

 

32 minutes ago, Libertyn said:

Nie, on sam będzie kogoś jebał Tu każdy każdego jebie o ile ma możliwość.

Katolicka miłość bliźniego w pełnej krasie. We wszelkich dywagacjach zapomina się jak wielka rola KK była w kształtowaniu tej chujni, gdzie każda literalnie inicjatywa musiała mieć zgodę i błogosławieństwo "dobrodzieja". 

32 minutes ago, Libertyn said:

Nie zniknie, będzie wciąż. Chyba że nas wymordują. 

Za 50 lat będzie Polaków może ze 25-30 mln. Wolne miejsce zapełnią inne nacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, I1ariusz said:

To jest pewnie taki sprytny chwyt, bo im w gruncie rzeczy chodzi o znoszenie podatków wobec wszystkich. Na tym polega idea Korwinowska - pełen wolny rynek i zminimalizowane podatki. Ja nie mówię, że tutaj nie ma kukoldowania, ale może też być makiawelizm - złapać elektorat wśród kobiet, które w większości głosują na partie socjalistyczne.

 

Nie wiem czy im się uda złapać te kobiety. Lewicówki mówią że Konfa bije kobiety i piekło kobiet będzie pod Konfederacją.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że coś wyrwał? ;)

 

 

2 godziny temu, Libertyn napisał:

a tego że mało ludzi sie rodzi a to ze mało ludzi sie rodzi to efekt kondycji społeczno-ekonomicznej. 

Trolololo.

Pokaż mi państwo o dobrej kondycji społecnzo-ekonomicznej w którym masz dodatni przyrost naturalny. Tylko o lokalsów, a nie migrantów w 1wszym pokoleniu.

Czyżby nie było?

Właśnie. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, BumTrarara said:

Myślicie, że coś wyrwał? ;)

 

Kurwa. Musisz? Niektórzy mogli się łudzić, że nie chodzi o zaruchanie. 

18 minutes ago, BumTrarara said:

 

Trolololo.

Pokaż mi państwo o dobrej kondycji społecnzo-ekonomicznej w którym masz dodatni przyrost naturalny. Tylko o lokalsów, a nie migrantów w 1wszym pokoleniu.

Czyżby nie było?

Właśnie. ;)

 

 

To jest w sumie proste. Jak jesteś biedny, to twoja jedyna rozrywka to robienie bombelków. 

 

Jak jesteś zamożny, to pojawia się więcej ciekawszych alternatyw, niż łożenie przez 20 lat na gówniaka i szona, który cię potem i tak zostawi. 

 

Może nie wszyscy, ale sporo zamożniejszych ludzi kalkuluje i im się projekt gówniak po prostu nie spina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, maroon napisał:

Niektórzy mogli się łudzić, że nie chodzi o zaruchanie.

Tak patrząc na więcej tłitów to raczej chodzi o trolling/budzenie kontrowersji/onucność 🤣.

Przecież nie o wygraną w wyborach, bo taka forma nie przekona "umiarkowanej większości" - jest nastawiona tylko na własną bańkę i kontrowersje.

50 minut temu, maroon napisał:

ludzi kalkuluje

Ludzie kalkulują ale nie finansowo. Tylko podświadomie w oparciu o mechanizmy ewolucyjne:

 

śmiertelność dzieci do lat 5:

Child_mortality_map_of_the_world_2019.sv

dzietność:

Total_Fertility_Rate_Map_by_Country.svg

 

Jak jest "biednie ale bezpiecznie" to też nie ma "fasolek", bo 1-2 załatwiają sprawę i instynkt jest szczęśliwy.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Iceman84PL said:

Jaka to demokracja skoro władza narzuca siłą swoje chore pomysły

 

Nie znam gościa i zanim coś powiem to niech podniesie rękę ten, kto go znał przed podejrzeniem tego filmiku.

 

 

Całkiem logiczne gada, tak logicznie, że twierdzi iż, cytuję " wykorzystali Bustowskiego, w kampanii wyborczej Konfederacji, żeby bawić sobie głosów".

 

W jaki sposób wykorzystali ho w kampanii, skoro nikt go nie zna. Pierwszy raz o nim słyszę.

 

Po usłyszeniu tego tekstu, powiem tylko tyle: zdjęcia albo się nie stało.

Skoro rzeczywiście konfa sprowadziła policję, rui niech pokaże zdjęcia. Tak się składa, że byłem w Warszawie na marszu politycznym, że tak to ujemę i mam mnóstwo zdjęć z tego wydarzenia, tym więcej im bardziej to,  co robią władza, czy ogólnie ludzie na marszu, było podejrzane, niezgodne z prawem lub nawet kontrowersyjne. To jest najlepszy sposób obrony.

Już samo stwierdzenie że on im zapewnił wybór jest jakąś totalną aberracją w świetle tego co o nim wiemy, a nie wiemy nic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zwrócić uwagę, że to nie jest pomysł konfederacji tylko tego gościa, @SebRoss4, do tego ten gość, jak sam mówi nie jest popieramy przez Menzena, obecnego szefa partii Nowa Nadzieja.

Fajnie, że jest ale nie wszystkie jego pomysły są sensowne. Nie zauważyłem też, żeby miał w tej sprawie jakiejkolwiek poparcie, przeciwnie, albo to krytykują albo wyśmiewają, nikt nie bierze tego poważnie.

 

Bardziej poważnie bym się przyjrzał statystykom.

 

comment_1673296153Ep1a73CAa8q3btxxcMtCXZ

 

To bardziej wiarygodne niż jakiś  jednorazowy wybryk cuckserwatysty.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem w 2019 na konfederację i po tym co odpirdalają od roku, to zarówna ja jak i większość znajomych, z którymi o tym rozmawiałem (około 23-26 lat), to nie będą głosować. Smutno mi, wcale. 

W dniu 9.01.2023 o 12:07, Egregor Zeta napisał:

Pis jest super...

Co jest złego w pluciu na Putina? Boli cię to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.